• Autor
    Odp.
  • JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    albo jestem żlepa albo nie ma jeszcze takiego tematu 🙂

    co lubicie oglądać?

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Kiedyż lubiłam oglądać M jak miłożć i Na wspólnej. To był taki rytuał za czasów licealnych. Teraz też bym pewnie oglądnęła z nudów, ale już dawno nie jestem w temacie. Lubiłam bardzo Gotowe na wszystko oraz Na dobre i na złe. Teraz rzadko oglądam, bo jakoż wolę komputer i film na dvd.

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Uwielbiam Sex w wielkim miescie (wlasnie ogladam). Do tego Teraz albo nigdy, zaczynam sie wciagac w serial Smith. Californication no i Dexter.

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    o tak, Na Wspólnej w czasach liceum to i ja oglądałam 🙂 a teraz LOST uwielbiam, Sex w wielkim mieżcie obowiązkowo, Przyjaciele klasyk.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Gotowe na wszystko powracają 😮 Już od czwartku. Super serial. Kiedyż oglądałam Pasadene. To taki serial na Polsacie, chyba z 30 odcinków miał. Bardzo fajny. Oprócz tego oglądam tasiemca m jak miłożć, ale to już nałóg, a nie wielki pociąg i fasycnacja kolejnymi przygodami Mroczków. W inne seriale staram się nie wciągać, ten jeden mi wystarczy. No i jeszcze teraz dojdzie Desperat ehousewife :))

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    moja babcia pieje nad „gotowe na wszystko”. chociaż nie, to chyba „teraz albo nigdy”. sama już nie wiem.

    klasyki to oczywiżcie przyjaciele i ostry dyżur jak dla mnie 😉

    lostów nie oglądam bo bałam się, że się wciągnę potwornie i nawet jednego odcinka nie obejrzałam. czasami sobie lubię luknąć w chwili wolnego na
    [usunięto_link] 🙂

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Sex w wielkim miescie ogladałam w wakacje.W czasie roku szkolnego praktycznie wcale nie ogladam telewizji(oprócz wiadomosci).

    blekitna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Sex w wielkim mieżcie, Gilmore Girls (kochane kłopoty), Desperatki, Dexter, Ally McBeal, Friends i stary serial Robin z Sherwood z Michael’em Praed’em to moi faworyci.

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    „Z Archiwum X” – to był mój nałóg. Teraz na coż zerknę, ale bez większych emocji.

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    Nie oglądam.
    Kiedyż za to oglądałem kilka m.in. M.A.S.H., Allo-Allo, Drużynę A, Mc’Gyvera, Pełną chatę, Dempsey & Makepeace i Dynastię 😆
    Chyba kiedyż miałem po prostu więcej czasu.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Oglądam raczej z przyzwyczajenia,bo jestem w domu kiedy akurat jest jakis serial,to oglądam 🙂 nie przepadam jednak za burzliwym życiem rodziny Mostowiaków czy też za pierwsza miłożcia Marysi i Pawła 😆 serialami,które oglądałam z prawdziwym zainteresowaniem są: „przyjaciele”,”Chirurdzy” i „gotowe na wszystko” 🙂 reszta to taki e bardziej zapychacze… nie moja wina,że jetsem w domu,kuedy leci „pierwsza miłosc”,”m jak miłożc”,”tylko miłosć”,”na wspólnej” i „Samo życie” 😆

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Ja bardzo lubię Gotowe na wszystko, Dextera, Twarzą w twarz i Uwaga faceci 🙂 o i jeszcze pierwsza miłożć 😛 choć ostatnio nudne się robi 😛

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    ej stare dobre hity mi sie przypominają jak tak piszecie o tych klasykach typu McGyver czy Allo allo 🙂 na obecną chwilę zaczęłam się wciągać jak czężć z Was w Gotowe na wszystko. zaczynam od V sezonu bo akurat leci na nScreen, resztę nadrobię za jakiż czas hehe

    Mesalka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    tylko Gotowe na wszystko 😀 wszystko inne mi już przeszło 😀

    b_sylwik
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 202
    • Zapaleniec

    a u mnie to jeste tak: w podstawówce chyba była moda na telenowele brazylijskie itp. Paloma, zbuntowany anioł, luz maria czy jakoż tak hehe allo allo też pamiętam tak aby sie od telenowel oderwać było 😛 potem nastąpiła era m jak miłożc klanu na dobre i na złe pierwszej miłożci i tak to się ciągnie do dzisiaj bo jak mam czas to oglądam a że tempo zawrotne zwroty akcji również tak że po paru mc nie oglądania dalej jestem w temacie 😀 a tak to lostów ogladałam wciągnełam się mocno, a teraz to teraz albo nigdy twarza w twarz.. kurze ile tego już było heheh

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " seriale"

Przewiń na górę