SEX na dworzu i jego obawy…

  • Autor
    Odp.
  • Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Idzie lato, na dworzu cieplutko, krotka spodniczka, odludne miejsce i … ochota na sex ! 😳

    Z moim facetem czesto robimy sobie rozne wycieczki samochodowe. A ja mam taka mala fantazje zeby robic to gdzies na lonie natury, nad morzem…szczerze mowiac to mam ochote robic to wszedzie gdzie tylko sie da 😛

    Niestety moj facet w takich sytuacjach za bardzo denerwuje sie ze ktos moze nas zobaczyc i „poprostu nie moze sie skupic” wiecie o czym mowie 😉

    Co zrobic zeby go troche rozluznic i przestal sie denerwowac? Zaznaczam ze odrobina alkoholu nie wchodzi w gre poniewaz on prowadzi…

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    No wlasnie on mowil ze tez zawsze chcial sprobowac czegos takiego 🙂 tylko ze nerwy sliniejsze, ze ktos moze MNIE zobaczyc nago…

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    no my sie kochalismy tylko w samochodzie… ale mamy ciemne szybki wiec nie bylo duzego stresu… 😛

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    eta a w jakiej pozycji? bo my probowalismy na kilka sposobow jednak moj facet jest tak wysoki ze ciezko jakos sie tam zmiescic ;P

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    na tylnim siedzeniu przednie siedzenia max do przodu ja siedze na nim przodem do jego twarzy.. moj tez wysoki ponad 194 ja 172…

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    a tak to tez probowalismy 😛 ja jestem nizsza od ciebie mam 164 cm, moj misiek jakies 190 cm… i ciezko mi bylo sie poruszac bo mi sie glowa ledwo miescila haha 😛 to pewnie tez zalezy do auta, w jakim aucie sie kochaliscie? W fordzie orionie nie wychodzi.. 🙁

    Kurde okropnie sie dobralismy z tym wzrotem bo nie mozemy sie nawet na stojaco od tylu kochac bo jestem za mala 🙄

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    my we fiacie fipo….. my tam sobie dalismy rade 😛
    no my na stojaco heh.. kupa smiechu przy tym hehe..

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    eta

    a wszytskie dziewczyny jak maja powiedziec jaki ich ideal faceta to mowia ze musi byc wysoki, a z wysokim same klopoty w sexie po za lozkiem oczywiscie 😉

    a wam sie udaje na stojaco? sa jakies sposoby? 🙄

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    no ja bym tam niskiego nie chciala 😛
    heh.. albo stoje na jednej nodze albo mnie trzyma.. hehe..

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    hehe jakos nie wyobrazam sobie… jak na jednej nodze? 😛

    bede musiala cos wymyslec bo ja uwielbiam kochac sie od tylu… 😛

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    no jedna na jego biodrach i potrzymuje mnie za pupe… a jak nie to podlyzc cos pod nogi podusie jakas…

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    ale to chyba tak niewygodnie…

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    e tam nie wygodnie.. nam tam wygodnie 🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    w samochodzie na tylnim sie nie kochalam bo nie zdazylismy przejsc na tyl i zrobilismy to na miejscy kierowcy. po prostu wlazlam na niego. pozniej dwa dni mialam na kolanie odbita skrzynie biegow i reczny

    co to sexu na dworze. o tak w zeszle lato pojechalismy nad zalew. od czasu do czasu przejezdzaly auta ulica ale jakos bylo fajnie do czasu gdy dwoch panow na rowerze jechalo 🙂 ale bylam czerwona. z tym ze odwrocilismy sie z mezem tylem i udawalismy ze nas nie ma 🙂 bo tyle nam zostalo

    ostatnio na rowerze znalezlismy fajne miejsce na bzykanko. kolo torow mnustwo lak i choinek. szkoda ze odstawilam pigulki. trzeba miec zawsze przy sobie prezerwatywe

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Mmmm ja tam jestem ze swoim facetem dożć rozrywkową osobą, wiec seks w plenerze, mamy już za sobą 🙂 był też w parku na ławce, oraz koło torów , gdzie jak pociąg przejeżdżał to było słuchać trąbienie ..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " SEX na dworzu i jego obawy…"

Przewiń na górę