• Autor
    Odp.
  • Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    A moj facet cos nie moze sie przelamac 🙁 pomozcie…

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    my wczoraj wracajac z urodzin kolegi poszlismy do parku i zrobilismy to na ławce:) 8) 😳 8) 😳

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ….

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    @Mar+A wrote:

    Muchomorek a nie baliscie sie ze ktos akurat tedy moze przechodzic i Was zobaczyc? ja bym sie tak bała ale seks w plenerze pewnie musi byc fajny co prawda jeszcze nie praktykowałam :”D:D:D

    Jak by zobaczył to pewno by stanął i dalej patrzył 😀 tak jak u nas ci kolejarze którzy trąbili 😀

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Jak tak czytam to wam zazdroszcze… 🙁

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    malinka nie ma czego zazdroscic. ubierz sie w mini i wyciag go na jakas wycieczke. uwierz w siebie i zachec go tym co uwielbia najbardziej. zachecisz go , bedziepodniecony, bedzie chcial…. 😆 i sie przelamie. pozniej bedzie juz z gorki i sie nie odpedzisz od niego na dworze

    wytrwaj malenka

    ps mozesz np nie zalozyc majtek 😳

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    ps mozesz np nie zalozyc majtek 😳

    Nie głupi pomysł…

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    ja byłam bez majtek wiec łatwo poszło 🙂 a nie bałam sie ze ktos nas zobaczy bo godzina była pozna ale z drugiej strony to popatrzyłby sobie i poszedł 🙂

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    ja byłam bez majtek wiec łatwo poszło 🙂 a nie bałam sie ze ktos nas zobaczy bo godzina była pozna ale z drugiej strony to popatrzyłby sobie i poszedł 🙂

    Tak ewentualnie się dołączył 😉 😀 🙄

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    hehe własnie 🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    no tylko mi nie piszcie ze nigdy nie wyszlyscie bez majtek poza dom

    np pod dzinsy nie zalozyc lub ponczochy spodnica i brak gatek na serio nic z tych rzeczy?

    tzn ze jestem dziwadlo

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    yyy.. to razem jestesmy dziwadła 🙂

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Sex na dworze?Fajna sprawa! 😆 😳 Nie ma jak na lonie natury 😉 Tylko z dala od ludzi bo zboczencow nie brakuje 😕 i stresik z lekka jest,a tak sam na sam tylko ze swoim kochaniem mmmm juz niedlugo marzy mi sie bo nie probowalam ,sex z moim tygryskiem na plazy przy zachodzie slonca lub ciut ciemniej… 😳 😉 🙄 Rozmarzylam sie 😆 W lesie?RObactwa kleszcze i dyskonfort wiec odpada,to nie dla mnie. 😕 W samochodzie?Goraoco i super! 😆 Aczkolwiek zalezy kjakie pozycje bo z lekka za ciasno a moj skarb z lekka wysoki i silny chlop wiec..ja drobna mala… 😛 A najbardziej to preferuje w domu gdzie jnikogo nie ma a tez mozna wielee roznosci wymyslac wieczorami a nawet w dzien;p 😆 8)

    P.S.Aha Malinka pamietaj,ze nie wolno faceta i nikogo do czegos zmuszac.Jesli jest wstydliwy i czulby sie „dziwnie” (lub tak jak np ja no glupio by bylo jakby mnie ktos nakryl na lonie natury z moim misiakiem 😳 ).Nie zmuszaj go serio.A jesli chce to do dziela!I bawcie sie dobrze i mile! 😆 😉 8)
    Aaaa jeszcze jedno!Co do majtek to hmmm a jakby zawial wiatr to co? 😆 Hmmm majtki zawsze mozna sciagnac i ubrac lub nie dokonca sciagac a zawsze pozycja sie znajdzie 😳 😳 😉

    Powodzenia! 😉

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Ja nosze wyłącznie stringi więc nawet podczas sexu mogę je miec na sobie, wystarczy delikatnie przesunąc.
    Myslalam kiedys o tym, zeby nie zalozyc majtek, ale np przy podnieceniu, albo dniach plodnych kiedy jest więcej wydizeliny, to jest wygodne? nie boicie się, ze Wam… pocieknie?;)

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    spoko. przeciez nie ide bez gatek do pracy …
    wieczor lub pozne popoludnie. zreszta nie wchodza w gre biale spodnie letnie tylko dzinsy. a te tak szybko nie ujawnia naszego podniecenia.

    a swoja droga to jakos nie zakladajac majtek nigdy nie myslalam ze cos przecieknie…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " SEX na dworzu i jego obawy…"

Przewiń na górę