Skąd wziął się Wasz nick? :)

  • Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Nie wiem czy ten temat już był ale jesli byl,to znowu mnie co niekotrzy opierdziela:( Mowi sie trudno…

    No wiec.. 😆 Skad wzial sie Wasz nick?

    Moj „tigerka” wzial sie od tygryska,poniewaz kocham zwierzatka i dzikie kotki.Nick rowniez sie wzial z samochodu mojego misia. 🙂

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Moj nick wzial sie od tego, ze lubie bardzo czerwony kolor i mam czerwone wlosy 😉 Tak jakos mi przyszedl na mysl 😀

    pokahontaz1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Od nazwy zespołu 😀 akurat słuchałam kawałku `nie ma czym oddychać` , kiedy się tutaj rejestrowałam ^^

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Lubie mange i anime i kiedyż szukałam w internecie różnych takich obrazków i znalazłam pannę z pistoletem,podpisaną „WarnGirl” 🙂 Spodobało mi się i włażnie pod tym nickiem „zaistniałam” w internecie 😉

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    a ja od niechcenia napisałam xyz bo nie sądziłam że tu na dłużej zagoszczę. od razu założyłam że to forum będzie beznadziejne, nudne, pełne głupawych tematów – jak każde inne, ale się miło zawiodłam 🙂

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Zawsze podobało mi się imię Sara, chciałam je obrać na bierzmowanie, ale ponoć nie jest katolickie, więc wybrałam Serafina, tutaj pojawiło się przez podwójne „r” bo nick z pojedynczym był… zajęty.

    Demdi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    DEMDI – Mam na imie Diana Demi. Więc Pierw DEM z drugiego imienia i DI z pierwszego 😉 = DemDi 😉
    A w jeżyku afrykanskim jest imie Damdi 😉

    kasia20068
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    a mój nick wział się stąd że kiedys jak jeszcze nie mialam dostepu do neta a kolega bardzo chcial mi cos przeslac na maila którego niestety nie posiadalam wiec załozyl mi poczte i wlasnie tkaiego nicka 'kasia20068′ se wymysli heheheh niezbyt to oryginalane bylo ale nie o to chodzilo a ze tak zostalo i sie przyjelo to dlatego wlasnie tak jest:) hehehe

    lily
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Moje ulubione kwiaty to lilie i stad też wziął się moj nick 8)

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    A na mnie jakoż odkąd pamiętam mówią Myszka, Mysza, Mysia.. 😛 i tata tak do mnie mówi.. 🙂

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Mój nick powstał 6 lat temu. W szkole żredniej były 3 Kasie i każda została ochrzczona. Profesorowie wołając Kasia do odpowiedzi to zawsze wstawała tylko jedna bo była przygotowana a ja z koleżanka się żmiałyżmy i tłumaczyłyżmy że nazwisko nie było podane. Gorzej było jak wołali po nazwisku.

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    moj nick kiziaa wziął sie m.in od imienia Kinga 🙂 a wymysliła mi go kuzynka 😀 tak z nudow ;p pod tym nickiem mam fbl ;p

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Tigerko nikt nie bedzie Cie opierdzielal 😉

    A moj wizial sie ni z tad ni z owad 😛 jadlam malinowy jogurt jak logowalam sie na forum 😛

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    od imienia Sandra – jedna kolezanka jest Santi druga Sanni wiec mi przechrzcili na Sandy 🙄

    Catkin
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    a ja uwielbiam ciuszki w panterkę i w ogóle dzikie koty więc szukałam czegoż oryginalnego w tym stylu, z ang. catkin to kotka (lub bazia ale ja zdecydowanie wolę kotka :D)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Skąd wziął się Wasz nick? :)"

Przewiń na górę