• Autor
    Odp.
  • mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    hm sama nie wiem jaka mam cere, ale wydaje i sie ze mieszana na nosie i na czole mam tlusta a na policzkach suchą, wiec jakeg kremu mam uzywac? dodam tez ze czasami wyskauja mi krostki, do dermatologa sie wybieram ale jeszcze czekam na termin i chce cos do tej pory zrobic, tylko nie wiem czy uzywac matujacego kremu? czy to mi nie przesszy skory??

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Najlepiej używaj kremu do cery mieszanej 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    pielegnacja apteczna.

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    ja bym używała dwóch: inny na policzki i inny na strefę T

    beateka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    a ja na twoim miejscu wybrałabym sie do kosmetyczki, żeby zrobić test i dobrać odpowiedni krem.
    z własnego dożwiadczenia wiem, że to najlepsze rozwiązanie. mogę Ci polecić gabinet kosmetyczne dr ireny Eris. mam z nimi bardzo dobre dożwiadczenia ;]

    Pozdrawiam i udanego weekendu

    alcarin
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Witam
    Mówisz że masz cere mieszaną tak i większożć osób 🙂 ja również mam mieszaną z tym że ja mam bardziej przesuszająca się niż przetłuszczającą. Dlatego również używam serii do codziennej pielęgnacji dr Ireny Eris Sin Skin
    i moja cera wraca do normalnożci 🙂 w tej chwili jak używam to tej serii to już nie mam problemu ze żciąganiem skóry czy też że się żwiece. Mogę również polecić gabinety dr Ireny Eris tak jak koleżanka wyżej tam na pewno dobiorą Tobie odpowiednią pielęgnacje i doradzą jakie zabiegi powinnaż jeszcze wykonać aby polepszyć stan skóry.

    mimi2-26
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    ja na podobny problem zaczęłam stosować Incree jest to suplement diety który eliminuje niekorzystne zmiany wyglądu skóry ,mi pomaga a od paru dni stosuje też moja mama i również jest zadowolona:)

    oh_ja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    wizyta u dermatologa będzie chyba jedynym sensownym rozwiązaniem.on na pewno dokładnie okreżli twój typ skóry i powie czego twoja skóra potrzebuje. zresztą są teraz w polsce rózne akcje przeprowadzane gdzie za darmo masz badanie skóry +konsultację lekarza.może warto wybrać się na coż takiego?zawsze wychodzę z założenia że lekarz zna się natym lepiej niż ja i że nie warto eksperymentować 😉

    alcarin
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    W instytutach też jest dermatolog który na pewno by powiedział co dla skóry najlepsze. masz racje lepiej iżć skonsultować niż eksperymentować bo to drugie bardzo źle może odbić sie na stanie naszej skóry. A chyba żadna z nas nie chciała by w przyszłożci płacić za to że używała złego kremu wczeżniej.

    beateka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    ja swoje dobre doswiadczeia z Erisem zawdzięczam włażnie takim kiepskim dożwiadczeniom z eksperymentowaniem na wlasnym ciele mojej siostry. kiedyż sama leczyła swój trądzik i tak przedobrzyla, ze dostała dodatkowo uczulenia.
    wylądowała w instytucie, bo jeden jest naprzeciwko naszego bloku i tam konsultacje z dermatologiem, kilka zabiegów, kremiki do stosowania w domu i teraz i ona i ja jestesmy stałymi klientkami, a prosystem to moja ulubiona seria ;]

    renia_tm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Jesli jeszcze zwlekasz z wizyta u dermatologa to moze jakies kremy z serii dermokosmetykow?Sa naprawde dobre i pomagaja w naprawde trudnych sytuacjach 🙂

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    u dermatologa bylam i on powiedział ze nie powie mi jaki rodzaj skory mam bo on nie jest od tego tylko od leczenia, dał mi jakis płyn na pryszcze a o nich skora mi sie złuszcza:/ jest jeszcze gorzej ale jak tego nie stosuje to jest ok , chyba bede musiała isc do kosmetyczki na badane twarzy:/

    mela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    KOsmetyczka też do końca ci nie pomoże bo lekarzem nie jest.Idź do jakiegoż instytutu kosmetycznego. Ja poradze Ci Instytut Ireny Eris.Jeżli jest w twoim mieżcie to skorzystaj.Oni przeprowadzają badanie dermatologiczne no i dobiorą ci odpowiednie kosmetyki.

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    o pielęgnacji skóry twarzy, coż ciekawego 🙂

    [usunięto_link]

    anksunamun
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja niedawno znalazlam strone i powiem Ci ze wyprobowalam z niej spsoby i efekty sa mam fajniejsza cere gladsza mniej przetluszajaca sie itp
    masz link:
    [usunięto_link]
    moze jakis przepis stad Ci pomoze

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " skora na twarzy"

Przewiń na górę