• Autor
    Odp.
  • Slicznotka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Tak, Therm Line zawiera kofeinę i to pobudza. A poza tym chrom pomaga trzymać się z dala od słodyczy co dla mnie jest najtrudniejsze, bo uwielbiam czekoladę 🙂

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    O to nie wiedziałam tego. A ja się martwię, że nie dam oprzeć się słodyczom…

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    I całe szczężcie 🙂 Zawsze najtrudniej jest mi zrezygnować ze słodyczy. Ale teraz zaczynam odchudzanie z tymi tabletkami, mam nadzieję, że z sukcesem.

    Slicznotka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Jeszcze się nie ważyłam, ale spodnie, które były na mnie przyciasne są za luźne. Muszę kupić pasek, bo niedługo z tyłka mi zlecą. A jak tam u was moje „thermlanki”.

    WhiteMagic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    stosuje zdrowe odzywanie i i tak nie jest idealnie tak jak bym chciała

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    No bo w każdej diecie i odchudzaniu tak naprawdę chodzi włażnie o zmianę nawyków i trzymanie ich nie tylko w czasie diety ale i w ogóle, zmiana na lepsze 🙂

    to chyba klucz do sukcesu.
    zmienić nawyki na zdrowe.. tylko przecież wszystko co nie zdrowe jest takie pyszne.. heh i dlatego zdrowe życie jest takie trudne 😉

    chudzianka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    @zapominajka wrote:

    Oj ja to bym się bała kupować coż nieznanego, lepiej wypróbowane suplementy brać, które maja dobre opinie no i znanej firmy przede wszystkim.

    Ja akurat o tej Hoodii słyszałam, zresztą sama stosowałam podobne preparaty i dają radę. No, ale wiadomo że nawet jak ograniczą apetyt, to i tak bez zdrowego odżywiania i ćwiczeń się nie obejdzie. Wtedy można uzyskać jeszcze lepsze efekty. A teraz idzie wiosna, to większa mobilizacja 🙂

    Slicznotka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Trzeba też pamiętać, że „akcja odchudzanie” trwa do końca życia. Ale z czasem ćwiczenia stają się przyjemnożcią, a zdrowe jedzenia smakuje. Tabletki trzeba po trzech miesiącach odstawić. One pomagają nam w odchudzaniu, ale dalej musimy pociągnąć same. Ale zadowolenie z efektów jest największą nagrodą za trud.

    outstandingxd
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Witam,
    Poszukuję informacji dotyczących kliniki Q-Institute. Czy ktoż z Państwa korzystał z usług kliniki? Interesuje mnie zabieg kriolipolizy. Orientują się Państwo, jakie efekty otrzymać można w praktyce? Przeszukując Internet natrafiłam na kilka fotek „przed” i „po” zabiegu.. oraz opisów kobiet, które straciły po kilka cm w pasie, udach, czy biodrach.. Jednak nie do końca jestem przekonana, czy warto w to inwestować. Może ktoż z Was poddał się takiemu zabiegowi w tej, czy innej klinice i ma pojęcie, czy warto?
    Pozdrawiam

    malwa_malwa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    nie zapominajmy o konsekwencji, systematycznożci – to jest klucz do sukcesu
    nie można odpuszczać, kiedy nie widzimy efektu na początku, nie zawsze pokazują się w pierwszych tygodniach, trzeba to przetrzymać 😉

    takapani
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    ja odstawiłam białe pieczywo, chodzę trzy raz w tygodniu na spinning, dwa razy na squasha i juz czuje, ze spodnie są luźniejsze 🙂

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Podstawą jest regularna dieta i aktywnożć fizyczna. Można też poddać się lipolizie lub zabiegom Endermologie i Maximus Trilipo. Pozawalają one na zmniejszenie obwodów danych czężci ciała.

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Zgadza się,zresztą w każdym wątku na forum w którym przewija sie motyw odchudzania wspominamy,że aby uzyskać efekt należy zdrowo się odżywiać i systematycznie trenować,wtedy na pewno przyjdzie,same tabletki niestety nie pomogą.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    wiec i ja się powtórzę 😉
    dużo ruchu i zdrowo się odżywiać.
    U mnie waga leci bez wspomagaczy 😉

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    A czy któraż z Was miała do czynienia z systemowym odchudzaniem? Dietetyk, trener, motywacja z zewnątrz?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Skuteczne odchudzanie"

Przewiń na górę