• Autor
    Odp.
  • Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    z systemowym odchudzaniem o którym piszesz możesz zetknąć się w Gaca Centrum, słyszałaż o nich?

    Sofii_666
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja też jestem za sportowym stylem życia, najważniejszy jest ruch, a dieta zaraz potem…. Bez obu tych składników nie ma co liczyć na widoczne i utrzymujące się efekty.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    tak macie rację bo włażnie z systemowym odchudzaniem zetknęłam się po raz pierwszy włażnie w Gaca System, chodzi o to, aby odpowiednio łączyć posiłki i aktywnożcią fizyczną, a wszystko to indywidualnie dopasowane do możliwożci naszego organizmu.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    masz rację odpowiednia dieta i ruch do tego kontrola kogoż kto zna się na odchudzaniu i będzie wiedział jak poprowadzić Nas przez cały okres odchudzania.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @annakara wrote:

    Ja oprócz ćwiczeń i diety, korzystałam jeszcze z zabiegów Vacu Term Body Space na cellulit i odchudzanie, które sprawiły, że moja skóra zrobiła się bardziej jędrna i napięta.

    cóz. sam jestem cholernie do tego^ sceptyczny, ale jak mi kobieta truje o czymż takim nad głową , to i ja głupieję i… zaczynam wierzyć 😆

    @annakara wrote:

    Poczytacie sobie o nich na [usunięto_link] rm-body-space, gdzie jest też cennik usług.

    no włażnie. ten cennik mnie niepokoi. ale… jeżli to jest naprawdę wyjątkowa babka,
    to oddam ostatni grosz. tylko żeby się poczuła dowartożciowana :ok:

    @annakara wrote:

    Co z tego, że się schudnie, skoro skóra niezbyt atrakcyjnie wygląda!

    no włażnie! co wtedy? może więcej biegania? pójżć w góry? pływać aż do szaleństwa?

    może więcej miłożci? wiecie o co mi chodzi? :- co?

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    a znacie systemowe odchudzanie Konrada Gacy? jego podejżcia do kwestii odchudzania?

    jolantamerger
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Dla mnie najlepszym sposobem jest jeżć mniej i uprawiać dużo sportu nić lepszego nikt jeszcze nie wymyżlił.

    Soniaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Najlepiej jest zmienić przyzwyczajenia żywieniowe, nauczyć się jeżć mniej, o konkretnych porach i bez podjadania.. do tego sport i nic więcej nie potrzeba aby mieć ładną sylwetkę.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    niby proste zasady i dobrze Nam znane ale jak trudne do wprowadzenia w życiu codziennym. Która z Nas już tego nie słyszała.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Oczywiżcie sport i dieta przede wszystkim, ale można je wesprzeć zabiegami jak lipoliza lub masażami Cellactor lub Endermologie

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    zabiegi to tylko taki dodatek, ale masz rację warto aby poprawić kondycję ciała, to co najważniejsze to dieta i ruch, dlatego na to powinniżmy się najbardziej skupić.

    Elka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ale po co zabiegi – skoro jeżli łączy się dietę z AKTYWNOśCIĄ FIZYCZNĄ to skóra pozostanie jędrna, napięta i ładna, nawet bardziej niż przed rozpoczęciem odchudzania.

    idealnabyc
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    uwazam ze nie ma idealnego przepisu na odchudzanie- kazdy jest inny i inaczej przechodzi odchudzanie- wiem po sobie ze jest ciezko bo ja kocham jesc!
    dzisiaj jadlam frytki z dziecmi 🙁
    ale biore sproszkowana zielona kawe american booster i jestem ciekawa efektów.. krece na hula hop dzisiaj 30 min.. ale czekam na cieplejsze dni to zaczne biegac

    patrycjagliwa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Bieganie i odpowiednia dieta 😀

    Maniek1305s
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    myżlę, że najlepszym sposobem na skuteczne odchudzanie jest zdrowa zrównoważona dieta stosowana przez cały czas, dla unikniecia efektu jojo 🙂 a także aktywnożć fizyczna 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Skuteczne odchudzanie"

Przewiń na górę