Smialabys sie ze mnie jak bys mnie zobaczyla?

  • Autor
    Odp.
  • firo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Witam!

    Mam pytanie czy smialabys sie ze mnie jak bys zobaczyla mnie w takiej fryzurze?

    Co myslisz o tym ?
    Chcialbym bardzo sie dowiedziec czy smiesznie wygladam ?!
    Jestem dosc skromnym chlopakiem i zakomplesionym ale bardzo dobrze czuje sie w tej fryzurze ale nie wiem czy totalnie zniszczy mnie ta fryzura przez smiech na ulicy. (sory za takie foty z profilu ale innych nie posiadam)
    pozdrawiam

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Fryzurka bardzo ładna. Ja ogólnie nie smieję się z ludzi na ulicy. Kazdy ma swój styl i to jest włażnie fajne!!
    Tylko pewnie sporo czasu na nia poswięcasz??

    firo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    thx za slowa otuchy 🙂

    Ogolnie robie ta fryzure od 25min. do 45min. (zalezy od dnia). Na ulicy dosyc bardzo sie wyrozniam bo do tego inaczej sie ubieram niz wszyscy i tez uwazam ze kazdy powinien miec swoj styl. Spotkalem sie na ulicy ze smiechem ale nie wiem czy z tego ze fajnie wygladam czy jak „debil”. Zauwazylem tez ze ludzie w Polsce sa bardzo nietolerancyjni (zwlaszcza faceci, jeden nazwal nawet mnie gejem lol a akurat wtedy szedlem pod reke z moja dziewczyna). Trudno czasem sie wyrozniac na ulicy……

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Niestety Polska taka juz jest 🙁 Spróbuj wygladać inaczej..

    firo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    heh nawet dobrze wygladac nie mozna, ehh co mam zrobic jezeli tylko w takiej fryzurze dobrze sie czuje (i podobno dobrze wygladam)… ahh ehhhh to jest straszne 😕

    Viola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Kolce fajne są 🙂 A nietuzinkowożć jest w cenie chłopaku drogi!!
    No i wyzbądź się kompleksów bo z tego co na zdjęciu widać to nie masz do tego jakichż większych powodów 🙂

    firo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    No i wyzbądź się kompleksów bo z tego co na zdjęciu widać to nie masz do tego jakichż większych powodów 🙂

    ooo dziekuje 😀 Moja dziewczyna probuje mnie wyleczyc ale chyba jakos jej to nie idzie. Moze z wiekiem mi to przejdzie (jak bede mial z 40 lat hehe). Tak czy owak dziekuje za dobre slowo 😉 A co zrobic zeby olewac innych smiechy ? Troche mnie to irytuje ostatnio.

    Viola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Jak się inni żmieją to się ciesz że rozbudzasz ponure społeczeństwo polskie. A tak na serio postaraj się nie zwracać na to uwagi nie reagować w żaden sposób… teraz się żmieją ale na dłuższą metę to staje się nudna znajdą sobie inny obiekt tym bardziej gdy ty nie bedziesz zachowywał sie w oczekiwany przez nich sposób czyli jak się po prostu nie bedziesz tym przejmował. Wiem że to nie jest takie łatwe zadanie, ale praktyka czyni mistrza… Ze mnie też się kiedyż żmiali a teraz każdy mi zazdrożci… mówie Ci to mija… wszystko co złe mija… 🙂

    firo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    super, dzieki 🙂 Heh czemu nigdy tak moja dziewczyna nie mowi hehehehe. Dziekuje za dobra rade! Mam nadzieje ze dam sobie rade. Cholera tylko jescze musze pozbyc sie jednego problemu a chodzi o to ze np. jak jestem ze znajomymi mojej dziewczny to w ogole sie nie odzywam no i tak samo jest na uczelni ze jak ktos do mnie zagada to mnie zatyka i probuje jak najszybciej wymigac sie z rozmowy. LOL cos ze mna jest nie tak yhhhhhh. Moze jestem typem samotnika ? Co o tym mysliscie ? Tak ogolnie to jestem malo komunikatywny z tego co zauwazylem 😕

    Viola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Widzisz po częsi wychodzi na to że paskudny samotnik z Ciebie… Ale to wszystko dlatego, że pielęgnujesz w sobie tę nieżmiałożć zamiast próbować z nią walczyć. Walcz chłopie ze sobą samym, bo jak tego co jest teraz nie zmienisz choćby w najmniejszym stopniu to potem w życiu nie bedzie Ci łatwo. Przecież nikt cie nie nie zabije za to jak chociaz będziesz próbował się odzywać a nawet sam zaczynać jakiż temat. Musisz zgubić przerażenie w oczach i sprawiać choćby pozory pewnożci siebie… A jak rzeczywiżcie czujesz że to spory problem, to udaj się po porade do psychologa. Oni w końcu od tego są by pomagać ludziom, bo tutaj na forum nikt tak skutecznie Ci nie pomoże jak psycholog…
    pozdrawiam i powodzenia życzę,
    Viola 🙂

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Jesteż po prostu nieżmiały, ale nad tym można popracować. 🙂 A fryzurka naprawde fajna, ja bym się oczywiżcie nie żmiała, podoba mi się. 🙂

    firo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    bo tutaj na forum nikt tak skutecznie Ci nie pomoże jak psycholog…

    jezeli chodzi o psychologa no to troche moze wydac sie Wam smieszne ale moja mama jest psychologiem hehehehhehe. Walcze z moja niesmialoscia i to bardzo (kazdego dnia rozgrywa sie we mnie wojna o to). Na to wychodzi ze tak na prawde tylko ja moge sobie sam pomoc. Hmm mam 19 lat i moze az tak zle ze mna jestem i moge sie zmienic?! OBY! hehe. Jedynie jestem otwarty na rozmowy z zaufanymi dla mnie osobami ale kiedy sie otworze na „swiat” (?) mam nadzieje ze jak naszybciej. Pozdrawiam.

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    19 lat? chyba 29 🙂 głowa do góry, przytojny z Ciebie facet i nie przejmuj ie tyle 🙂

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    firo, swietne fryzura i bardzo twarzowa w twoim wypadku!!! 😀
    Nie rozumiem tylko dlaczego luszie mieliby sie z niej smiac? Chyba jakies prostactwo? Moj chrzesniak ma 12 lat i od roku nosi wlasnie taka fryzure, ale nie zauwyzylam aby ktokolwiek sie z niego smial. Jest wysoki jak na swoj wiek, szczuply i te jego blond wlosy wygladaja w tej fryzurze super. Nie przeszkadza mu to tez w niczym w szkole, bo jest chyba najlepszym uczniem.
    Chodz dumny i z podniesiona glowa, bo swietnie wygladasz. Pozdrawiam serdecznie. 🙂

    firo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Mieszkam akurat w takim miescie ze sie smieja ludzie heh. Po waszych postach szczerze mowiac sam juz nie wiem z czego oni sie tak smieja 😉 . Mam nadzieje ze do tych „29” lat wylecze sie z kompleskow 🙂 Dziekuje jeszcze raz za tak dobre slowa z Waszej strony 😀 Tego potrzebowalem! A mam pytanie jeszcze jedno a mianowicie jak mam przytyc bo heheh jestem bardzo chudy. Mam z tym bardzo duzy problem i nie wiem co mam jesc juz. Znacie jakis dobry sposob na to? Co mam jesc? Ostatnio przezucilem sie na makarony i ryz ale nie wiem czy to jest dobry pomysl?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Smialabys sie ze mnie jak bys mnie zobaczyla?"

Przewiń na górę