Sposoby na nowoczesną kuchnię

  • Autor
    Odp.
  • Vollandra
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Hej, tytuł tematu może wydawać się nieco enigmatyczny, niemniej chodzi mi o to, jak bez dużych wydatków, rzędu kilku/kilkunastu tysięcy złotych oraz bez robienia generalnego remontu, można upiększyć kuchnię. Tak, żeby wyglądała nowoczeżniej. Co warto kupić? Co dobrze wygląda? Nie chodzi tylko o same ozdoby, to mogą być też przedmioty funkcjonalne.

    Bru-netka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ikea ma cudne kuchnie to fakt i praktyczne.

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Niektóre meble systemowe do kuchni są naprawdę fajne,tylko ciekawi mnie jak ma się to do ich jakożci,ponieważ włażnie na ten temat jest zdecydowanie najwięcej negatywnych opinii. Jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii?

    minutkaMOJA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    super

    ModnaPorcelana_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    W zasadzie urządzając kuchnie stawiamy tylko na ciekawy i oryginalny wzór mebli,zapominając o jej funkcjonalnożci,a to moim zdaniem ważniejsza kwestia. Poza tym pamiętajmy też o ciekawych dodatkach jak porcelana czy zastawy- dzięki nim nasza kuchnia nabiera innego wymiaru.

    modliszszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    dzieki

    Atlantic Polska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Jeżli ktoż na niedużą kuchnię może kupić gotowy zestaw z lżniącym lakierem, który będzie wyglądał na prawdę nowoczeżnie. Ceny u polskich producentów zaczynają się od 2 tysięcy złotych, są gorsze i lepsze firmy, ale w przypadku lepszych w tej polce cenowej jakożć powinna być zadowalająca.

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    W takim razie warto byłoby wstawić tutaj chociaż zdjęcie takiej kuchni dla przykładu aby każdy na forum mógł dokładnie zobaczyć o co chodzi:)

    wysokieobczasy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Dokładnie, też bym zobaczyła chętnie jakież zdjęcia.

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    lżniący lakier do kuchni to jest strzał w kolano ;), chyba, że nie mamy problemu z polerowaniem wszystkiego przez większą czeżć dnia.
    w mojej kuchni fajny element stanowi nowoczeżnie wyglądający robot kuchenny electroluxa, taki czerwony. na prawdę pięknie się prezentuje ;)) ale oczywiżcie nie o to chodzi, sporo piekę, więc nie tylko ozdabia ale i służy.

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    lżniący lakier do kuchni to jest strzał w kolano 😉

    Niby tak, podobnie powiedziałam szwagrowi, jak robił białe szafki w kuchni, a okazało się to być bezbłędną decyzją. Ale jakby nie patrzeć jest architektem, wie co robi 😉

    [usunięto_link] wrote:

    w mojej kuchni fajny element stanowi nowoczeżnie wyglądający robot kuchenny electroluxa, taki czerwony. na prawdę pięknie się prezentuje ;)) ale oczywiżcie nie o to chodzi, sporo piekę, więc nie tylko ozdabia ale i służy.

    Tylko do ciast ? Ja chciałam kupić maszynkę do mielenia, tak akurat w żwięta przed robieniem pasztetu mi się przypomniało. ;P

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    z tym lakierem to w sumie masz trochę racji. widziałam białe lakierowane fronty i ten kolor sprawdza się nie źle.

    a mój asystent potrafi też zmielić mięso 🙂

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    z tym lakierem to w sumie masz trochę racji. widziałam białe lakierowane fronty i ten kolor sprawdza się nie źle.

    Oni akurat nie mają lakierowanych, w każdym razie efekt kuchnia daje super, żciany mają kolory żywej zieleni. 😀

    [usunięto_link] wrote:

    a mój asystent potrafi też zmielić mięso 🙂

    Ok. Czyli ciasto upiekę i zmielę na nim. A jakie ciasta Ty pieczesz, czy do gęstej masy byłoby odpowiednie mieszadło ?

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    najczężciej robię ciasta kruche, ucierane, tarty. wtedy mieszam hakiem, błyskawicznie szybko łączy składniki.

    Atlantic Polska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    W takim razie warto byłoby wstawić tutaj chociaż zdjęcie takiej kuchni dla przykładu aby każdy na forum mógł dokładnie zobaczyć o co chodzi:)

    np. taki zestaw mebli kuchennych z belini.pl kosztuje 1,9 tys. zł., a koszt transportu 170 zł.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sposoby na nowoczesną kuchnię"

Przewiń na górę