• Autor
    Odp.
  • Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    wszystko zależy co już mamy, jaką gotówką dysponujemy

    jeżeli np mamy ,meble IKEA, to wystarczy wymienić fronty, bo tam wszystko do wszystkiego pasuje
    jeżeli nie, to albo można zaszaleć z okleiną, albo wałek w łapę i farby w ruch

    myżlę, że dobra kuchnia to przede wszystkim ta dobrze zorganizowana- nie może być zagracona, wszystko musi mieć swoje miejsce
    nawet w małej kuchni można wszystko zgrać, dużo inspiracji znajdziecie na Youtubie, pintereżcie, albo włażnie w IKEA, bo tam kupować nie musicie, ale warto podpatrzeć rozwiązania i triki, bo są w tym po prostu mistrzami

    na lodówkę można kupić naklejkę, nawet podłogę i żciany z kafelek można pomalować, co zawsze wyjdzie taniej i czyżciej niż skuwanie wszystkiego i kładzenie nowych

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Nowoczesna kuchnia to nowoczesny wystrój i nowoczesne sprzęty. Jak dla mnie electrolux zrobił robotę, a do tego wszystko w kolorze czerni i bieli. Uwielbiam 🙂

    Judi
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    W takiej nowoczesnej kuchni nie może zabraknąć niezawodnego sprzętu – mam tu na myśli między innymi maszynkę do mięsa. Warta uwagi jest maszynka camry 4810 od Adler, ponieważ wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, ma  dużą moc a także wydajność. Taki sprzęt to inwestycja na lata 🙂

    Zosia_K
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Mnie wpadły w oko czerwone [usunięto_link] na wysoki połysk. Szczerze to już mi się znudziły białe meble. Oczywiście są bardzo ładne, ale potrzebuję odmiany.

    Magda.Olech
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Również polecam wymianę mebli na modele modułowe. Nie są drogie, a z pewnością odmienią wygląd kuchni. Ja kupiłam [usunięto_link] modułowe w Mirjan24 i po roku jestem bardzo z nich zadowolona.

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Wiecie co, a moim zdaniem, jeśli chodzi o „nowoczesną kuchnię”, to najważniejszy jest nowoczesny i funkcjonalny sprzęt, nie meble. Ja jestem ogromnie zadowolona z Electroluxa, piekarnik SurroundCook sprawia, że potrawy są genialne, mięso soczyste 🙂

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Ja przy electrolux zakochałam się w ich serii sprzętów w czarnych matowych kolorach. Rewelacyjnie to wygląda. Można to świetnie zestawić nawet z bielą. Jak dla mnie genialny pomysł.

    Zosia_K
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Mnie bardzo podoba się nowoczesna aranżacja kuchni coś jak maja w inspiracjach na mirjan24 

    princesskaroline
    Participant
    • Tematów: 38
    • Odp.: 18
    • Stały bywalec

    Taką kuchnię może Ci zaprojektować firma Architetto. Widziałam na własne oczy jakie piękne projekty robią bo wykonywali remont wnętrza dla sąsiadów.

    Zosia_K
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Dzięki za podpowiedź proncesskar, już zamówiłam na [usunięto_link] . Lada dzień będzie u mnie 😉 :):)

    MonikaW
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Wszystko zależy od budżetu jaki posiadamy…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sposoby na nowoczesną kuchnię"

Przewiń na górę