• Autor
    Odp.
  • Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Ja pije od jakiegoż czasu tylko herbatę z pokrzywy 🙂 mama mi powiedziała, że dobrze oczyszcza organizm. Woda z cytryną na razie odeszła w kąt.

    oemapazdrowia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam! Ze swojej strony chcę zarekomendować wybór Błonnika Witalnego, który bardzo dobrze oczyszcza organizm ze zbędnych toksyn i złogów. W składzie ma wyłącznie naturalne składniki – babkę płesznik (Plantago psyllium) oraz babkę jajowatą (Plantago ovata). W korzystny sposób pomaga oczyżcić on organizm, ale to nie wszystkie jego zalety. Skutecznie wspomaga też proces odchudzania (pozostawia uczucie sytożci na długi czas), hamuje nadmierny apetyt i zapobiega efektowi jo-jo czy usprawnia pracę jelit. Dlatego też serdecznie zapraszam z tego miejsca na stronę czystejelito.eu gdzie można odnaleźć więcej informacji o jego prozdrowotnych walorach.

    Pozdrawiam
    Jolanta Piwowarczyk
    Online Ekspert marki Mapa Zdrowia

    martabielec
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Rano picie wody z cytryna 🙂

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Ja pije od jakiegoż czasu tylko herbatę z pokrzywy 🙂 mama mi powiedziała, że dobrze oczyszcza organizm. Woda z cytryną na razie odeszła w kąt.

    z tego co wiem, nie można jej pic cały czas, choćby ze względu na to że potrafi rozrzedzić krew

    gina90
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    U mnie osobiżcie różnego rodzaju herbatki odpadają. Nie lubię ich smaku. A fakt ta z pokrzywy stosowana zbyt długo może wyrządzić naszemu organizmowi sporo krzywdy.
    Ktoż polecił mi coż takiego: [usunięto_link]. Z tego co ludzie piszą w necie dobrze oczyszcza organizm. Szybki w przygotowaniu i wystarczy wypijać jedną szklankę dziennie takiego naparu. Ciekawe, czy faktycznie tak działa jak piszą i czy pomógłby mi..

    justak
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Dziewczyny a czy polecicie coż na wątrobę? Obecnie biorę leki antyalergiczne oraz antykoncepcję i boję się,że może to nieco obciążać moją wątrobę 🙂

    Karolina Zając
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Nie kupuj tabletek. Wiele z nich się reklamuje ( na pewno widziałaż ile jest reklam w tv). Tak naprawdę to jednak nikt praktycznie nie zbadał jak takie tabletki się wchłaniają. Wchłanianie będzie zawsze gorsze od ziół. Na watrobę bardzo dobrze jest robić sobie napar z ostropestu poniewaz dobrze dizała na współczynniki

    Jeżli chcesz zregenerować wątrobę to mozesz tę regenerację wspomóc przy pomocy Hepa Vitale. Jest to mieszanka zioła. W skłądzie ma ostropest, babkę plesznik, czarnuszkę siewną

    justak
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Tak włążnie myżlalam o jakichż ziółkach Możesz kochana jeszcze napisać mi gdzie kupowalaż? Po jakim czasie ogólnie jest efekt?

    Karolina Zając
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Hepa Vitale? Zamawiałam niestety przez internet. Stacjonarnie nie jest dostępne i jest to w zasadzie jedyne wada tych ziółek. No raz chyba widziałam w jednym sklepie ale było trochę drożej niż w sieci, tak wiec ostatecznie zamówiłam przez internet. Efekt zobaczysz już po tygodniiu. Przynajmniej ja czułam się lepiej ponieważmiałam bardziej wyregulowane funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Miałam zdecydowanie mniej zaparć. Jesli chodzii o wątrobę to efekty powinny być po miesiącu około

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Ktoś próbował diety z samych jabłek ? Słyszałam własnie że typowo oczyszczająca.
    3 dni na samych jabłkach

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Ja piję wodę z imbirem, faktcznie nie choruję, ale na oczyszczanie najlepszy post 3 dniowy

    mikesotter
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Sprawdż info na temat [usunięto_link]

    Maria1985
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Na oczyszczenie organizmu dobry jest czystek – zgadzam się na 100% !

    asia92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Świetnym sposobem na oczyszczenie organizmu jest kuracja sokami owocowymi. Możesz je przygotować sama albo kupić przez internet

    Ritta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja mam za sobą już jedną oczyszczającą sesję z Neera – syropem, który miesza się z wodą, sokiem z cytryny i pieprzem. Naprawdę spoko opcja dla zapracowanych – bo właściwie trzeba tylko wszystko zmieszać w szejkerze i kuracja kosztuje 80zł, a za soki i suplementy zazwyczaj wychodzi drożej. Mogę opowiedzieć więcej jak chcecie. Może nawet dodam o tym wpis na mój instagram.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sposoby na oczyszczanie organizmu"

Przewiń na górę