• Autor
    Odp.
  • franiapiskor
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Specjalne zielone koktajle dobrze działają, np. ze szpinaku 🙂

    agasamborka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    jak dla mnie tylko zielone…fajny napój to połączenie jarmużu, cytryny, wody, pietruszki i jabłka 😉

    Mieciaa90
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    też stawiam na ciepłą wode z cytryna codziennie rano 😉 czasami jak mam wrażenie „zanieczyszczenia” organizmu robie jedno/dwu-dniowy detox, z samych koktajli, nie pije wtedy kawy i herbaty bo one odwadniają i wysuszają :/

    jadziajadwiga
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    pij w ciągu dnia herbatki ziołowe o działaniu moczopędnym (pokrzywa, skrzyp polny, bratek) oraz melisę, miętę i koper włoski

    jadziajadwiga
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Herbata z miętą, goździkami, cytryną, imbirem 😉

    Ritta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Picie ziołowych herbat, p****ście na dietę warzywną – z domowych, a szybkich i łatwych polecam kurację Neera – jest to płynna dieta, wybierasz sobie okres oczyszczania i przygotowujesz na ten czas specjlany napój. latwa do zrobienia i skuteczna kuracja

    Hala Nikowska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    dobrze działa też błonnik, przy walce z dodatkowymi kilogramami colon slim jest bardzo przydatny, zmniejsza apetyt, także na słodkości, pomaga jelitom w pracy, jak piłam regularnie to czułam się bardzo lekko 🙂

    Aleksandra Pogorzelska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    kiedyś piłam tez wode z cytryna na czczo ale jaki czas temu znalazłam bardzo dobre zioła HepaVitale. w składzie jest czarnuszka siewna, ostropest i babka płesznik. O wiele lepiej oczyszczają organizm i wątroba.Czuję się znacznie lżej, bo nie mam problemów z jelitami już i nie muszę stosować żadnych głodówek na oczyszczenie

    Londerka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja na oczyszczanie organizmu zastosowałam soki sportfood – smaczne, sycące i pożywne.doskonale oczyszczają organizm a do tego człowiek nie chodzi głodny!

    samosia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Pokrzywa 😀 Ale też mało komu znane a bardzo dobre są liście od chrzanu na usuwanie toksyn z organizmu.

    nancy11
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Organizm sam oczyszcza się z toksyn 🙂 nie potrzebujemy do tego żadnych super diet, supli czy soczków 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sposoby na oczyszczanie organizmu"

Przewiń na górę