Stal, chrom……….

  • Autor
    Odp.
  • jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    Co powiecie drogie Panie o takim stulu wykończeń w stali i chromie????

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Zdecydowanie wole drewno. Ostatni jest nawet moda na kuchnie całe w stali, bardzo ich nie lubie 😕

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Zdecydowanie wole drewno. Ostatni jest nawet moda na kuchnie całe w stali, bardzo ich nie lubie 😕

    W pełni Cię popieram 😆

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Takie stalowe kuchnie kojarzą mi się z rzeźnią 😕 brakuje w nich takiego domowego ciepła.

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Takie stalowe kuchnie kojarzą mi się z rzeźnią 😕 brakuje w nich takiego domowego ciepła.

    Dokładnie stal i chrom nigdy nie dadzą ciepła

    celebrity
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    mi pasuja lubie chlodne wnetrza

    kasiu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ciężko się czyżci szczególnie stal (szczotkowaną) i satynę, chrom błyszczacy jakoż ujdzie – bo raz przetrze i się błyszczy a na satynie zostaja żlady palców i trudniej je usunać (wbrew pozorom)

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    moj maz uwidzial sobie dodatki tego typu w lazience a ja chcialam wikline. jest troche tak jak chcialam ja i troche tak jak chcial on. teraz mozecie sobie wyobrazic jak wyglada moja lazienka 🙁

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a mi sie podoba wykonczenie chromu i stali… drewno juz bylo teraz cos nowego jest… no mi sie podoba…

    cocalola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    stal, chrom, aluminium, nierdzewka bardzo dobrze wygladaja we wnetrzu i niekoniecznie musza go oziebiac. wszystko zalezy od dobrego projektu wnetrz.

    kalla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jak dla mnie za zimno….

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Ale to zimno można oswoić, bardzo fajny pomysł jest na lodówki np. zdjęcie z wystawy: [usunięto_link]

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    No tak 😆 bardzo dobry sposób na oswojenie 😀 Ja uważam, że jeżli coż jest zrobione ze smakiem i spełnia oczekiwania gospodarzy, to nie ważne czy będzie to stal, czy drewno – będzie ładne 🙂
    Dla mnie kuchnia jest bardzo ważnym pomieszczeniem, więc robiłabym ją tak, żeby czuć się w niej dobrze. Przyznam, że tego typu wykończenia – nie całe konstrukcje, ale akcenty, bardzo mi się podobają. W sam raz do nowoczesnej kuchni, która wcale nie musi przez stracić ciepła 🙂

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Wszystko zależy od tego jak taką stal i chrom się połączy z resztą rzeczy. Tak ogólnie to podobają mi się takie wykończenia, ale nawet najładniejsze stalowe rzeczy mogą wyglądać nieładnie jak nie umie ich się połączyć z całą resztą.

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Zależy ile jest tych wykończeń, jak do siebie pasują i w jakich proporcjach. Jak ładnie zgra się to z meblami, kuchnią itd to może wyglądać żwietnie 🙂 Mogło byto nieźle wyglądać:P lodówka obita blachą, jakiż płaski telewizor w ramie z blachy itd:P Ale chyba pomysł nie przypadłby do gustu mojej Kobietce 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Stal, chrom………."

Przewiń na górę