• Autor
    Odp.
  • Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    wczoraj sobie w Elektro pooglądałam i pomacałam, piękne są, nic innego równie ładnego tam nie znalazłam, a lodówek stała tam masa….

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    To by było piękne, żeby sprzęt RTV, AGD i meble się nie kurzyły 😉 A w dużych miastach to jest istna plaga.

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    No ja też już się swojego czasu namacałam i sprawdzałam te wszystkie powłoki 😛
    A Fenris – na początek wystarczy, że na lodówkach żladów nie ma 😛

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    biała zwykła czy ta z kwiatami?

    ja mam titanium 😉

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    W tym przypadku chodzi o zwykłe, (o ile takiego przymiotnika można w ogóle użyć w odniesieniu do LG) białe lodówki 🙂

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    No ja też już się swojego czasu namacałam i sprawdzałam te wszystkie powłoki 😛
    A Fenris – na początek wystarczy, że na lodówkach żladów nie ma 😛

    Ostatnio przypadkowo na wykładzie usłyszałem o pewnym rozwiązaniu, niestety póki co wydaje się ono drogie i nie do końca dopracowane. Wchodzi w to nanotechnologia i może „odstraszać” kurz….szkoda, że działa tylko okreżlony czas.

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Nooo… To by było niezłe 😀 Choć z lodówkami to był problem raczej odcisków palców niż kurzu, dlatego tak się tą powłoką Titanium zachwycamy 😀 Ale na szafkach to by się przydało, nie powiem 😀

    ubuunii4
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Stal i chrom dobrze prezentują się jako [usunięto_link]

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Stal jak dla mnie prezentuje się zbyt zimno jako dodatek,natomiast chrom jak najbardziej tak. Myżlę,że warto pójżć włażnie w tym kierunku.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Stal, chrom………."

Przewiń na górę