• Autor
    Odp.
  • Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    ahhahah tak tak ta miksturka dobrze w głowke uderza… chyba na codzien zostane przy tabcinie 🙂

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    nie polecam mieszania takich mikstur z lekimi na przeziebienie… albo to albo to!

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    nie polecam mieszania takich mikstur z lekimi na przeziebienie… albo to albo to!

    ciocia_asia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Nie no pewnie że tak. Przecież nie powiedzialam że tabcin popił miksturką na spirytusie, tylko,że tabcin dostal rano. Po jakiejż dobie od wypicia miksturki. 😀

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    hahaha jednak to polączenie robi karjere… jaki odzew..
    a tak na powaznie to juz stanelismy na nogi 🙂 uporalismy sie i wsyztskim zyczymy zdróóóóóóóówka!

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    hahaha jednak to polączenie robi karjere… jaki odzew..
    a tak na powaznie to juz stanelismy na nogi 🙂 uporalismy sie i wsyztskim zyczymy zdróóóóóóóówka!

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    hahaha jednak to polączenie robi karjere… jaki odzew..
    a tak na powaznie to juz stanelismy na nogi 🙂 uporalismy sie i wsyztskim zyczymy zdróóóóóóóówka!

    ciocia_asia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    U nas też chwilowo spokój. Chociaż te domowe sposoby spowodowaly ze choroba trochę się ciągnęła . Jak sie nie wyleży to tak bywa, ale po zaaplikowaniu tabcinu i garżci witamin poszło dużo szybciej, a miksturka też niczego sobie…Swoją drogą dużo osób go chwali. Zauważył 😀 yżcie?

    Laluna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    natknęłam sie na zapomniany watek i widze ze ktoż tu ładnie eksperymentował z pseudoefedrynką 😛
    Pięknie 😛 Pewnie ubaw po pachy mieliżcie 🙂

    Filifionk_a
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    To ja sie dopiero natknęlam na zapomniany watek. i przyznam,ze spodziewalam sie tego, ze zwlekanie z zastosowaniem lekow moze doprowadzic do przedluzenia choroby. Odkad zazywam tabcin nie boje sie go stosowac, ani tym bardziej nie zwlekam ze stosowaniem. Wole wyleczyc siebie i dzieciaki raz a dobrze a nie zeby tygodniami cierpiec. Pzdr

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Wczoraj na jednym z forów znalazłam super przepis na miksturę która działa napotnie. Podaję go, bo zastosowałam ją na mężu i rzeczywiżcie działa.Potrzebna była druga piżama.Przepis:”2 łyżki soku z malin, czubata łyżka miodu, sok z cytryny, 3 łyżki spirytusu (można dodać więcej, jak ktoż lubi ). To wszystko wymieszać w kubku i dopełnić wrzątkiem. Wypić gorące i położyć się spać.”Wypróbuj Meru na mężu mój się wcale nie buntował, stwierdził tylko że tego spirytusu to żmiało mogę dać więcej.

    🙂 Znam i sama stosuję. Zamiast spirytusu dolewam wódkę albo rum (wtedy bez cytrynki). A dopełnieniem całego rytuału jest jeszcze moczenie stóp w gorącej wodzie, a potem szybko do łóżka.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Stracił głos-grypa"

Przewiń na górę