Stroje kąpielowe, ale jakie…

  • Autor
    Odp.
  • Kajko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Wolicie kostiumy kąpielowe dwuczężciowe czy jedno???? bo ja zasadniczo wole dwójki, ale dziż spotkałam fajny jednoczężciowy i nie wiem czy ma kobieca próżnożć nie zmusi mnie do jego zakupu:)

    [usunięto_link]

    😀

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja osobiscie wole dwuczeżciowe najbardziej z tej strony podoba mi sie ten czarno biały w łatki jak tugrys jest po prostu przepieknyy ale boje sie kupowac przez neta więc to niestety odpada:/ a szkoda nie wiem czy znajde taki strój w jakims sklepie ale cóż bede szukac

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja preferuje tylko i wyłącznie bikini 🙂 lubię sie opalac więc zawsze wybiorę kostium,który odkrywa jak najwięcej ciała 😀

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    w tym roku postanowilam zainwestowac w nowy kostium. czarny zawiazywany za szyja, i zamist majteczek takie krociutkie spodenki

    Kajko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Do Mar+A:)
    nie bój sie zamawiać w sieci! ja już zamawiałam 3 razy, raz zwracałam, nie ma problemu… zamawiałam w tym sklepie, którego link podawałam, spoczko:) dziewczyny miłe, bardzo szybka przesyłka, bielizna była identyczna jak z foto i opisu, grunt to trafić na dobry, sprawdzony sklep, tyla 😛

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ale wiesz miseczka miseczce nie rowna jak jakos nie pasuje czy inazej sie układa na ciele troszke sie boje apo drugie nie ma tego rozmiaru na mnie samo sie rozwiazało

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    a mi osobiscie sie podobają bluzeczki i majteczki albo spodenki:)i zeby nie było za duzo kwiecistych wzorków bo nie przepadam 🙂 H&M widziałam nawet nawet stroje;d

    jullka-16
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    ja wole dwu, ale bardzo mi się podob tzw. pareo na biodrach

    anetka84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    kocham pływać – i do tego tylko jednoczężciowy, mam taki fajny z zameczkiem na plecach.

    Na plażę dwuczężciowy ze spodenkami.

    Ostatnio znalazłam fajny serwis o strojach kąpielowych – [usunięto_link], można sobie pooglądać co różne firmy oferują, jakie trendy, nawet można sobie tam podyskutować i pisać opinie. Szkoda tylko że nie ma adresów gdzie można takie stroje kupić

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja tylko dwuczężciowe.. ale ciężko mi znaleźć.. 🙁 za duże piersi.. 😥 😥 a jak już znajdę rozmiar to jest brzydki.. 😛 tzn według mnie 😛

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Najlepiej dwuczężciowe, bo można się ładnie opalić, więc jeżli na plażę to coż takiego
    [usunięto_link]
    kolorowe i w miarę ładne.
    Choć tak naprawdę to zależy, bo jeżli na basen, taki sportowy, to raczej jednoczężciowy strój, bo wygodniejszy i nie trzeba go cały czas poprawiać 😉
    A zauważyłyżcie, że zaczął się już sezon na stroję kąpielowe? Wczeżnie, prawda? Już są nawet kolekcje z tego roku.

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    polecam stronke : [usunięto_link]
    [usunięto_link]

    Jolanta Lechowicz
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Mi podoba się np taki

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    mam troszke podobny stroj tzn kolor rozowy gora jest prawie identyczna jesli chodzi o kroj tylko ze ma wyhaftowane jakies wzory, a dol zupelnie inny

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Fason mojego bikini jest taki sam 🙂 denerwuje mnie tylko,że ma takie grube paski z przodu…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Stroje kąpielowe, ale jakie…"

Przewiń na górę