• Autor
    Odp.
  • ag_
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Ja swoj stroj kupilam w H&M-ie 😉 jestem bardzo zadowolona no i cena byla przystepna 🙂 Milo jest poogladac stroje w internecie, ale jednak nie kupilabym w ten sposob kostiumu. Wole przymierzyc 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Również wolę przymierzyć,ale gdybym gdzies w necie natrafiła na kostium moich marzeń to pewnie od ręki bym go zamowiła 😀

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Na basen jest jak najbardziej ok.Ale na plażę wolałabym bikini.Wogóle nie lubie jednoczężciowych kostiumów więc jeżli o moja ocenę chodzi,to bylaby niska… 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    na plaze?
    odpda.

    ja ogolnie aktywnie spedzam lato, zegluje…i nawet na zagle wybieram bikini lub kostium dwuczesciowy z bardziej sportowa gora.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    drogie to w sumie nie jest.. ale u mnie by to posłużyło jako piżama 😀 nigdy w życiu jako strój 🙂

    nataliabodylook
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A co sądzicie o takim kostiumie? 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    koleżanka zrobiła mi na szydełku, boski jest 🙂

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    ja mam dwuczężciowy,
    nie podobają mi się kostiumy jednoczężciowe na plaże. kojarzą mi się one raczej z basenem.

    Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    Ja też mam 2 częsciowy,kupiłam go w jednym ze sklepów internetowych rok temu i jestem z niego bardzo zadowolona

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    ja posiadam niebieżciutki dwuczężciowy kupiony w Go Sport, jestem z niego jak najbardziej zadowolona 😉

    nataliabodylook
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Myżlę, że nie można mówić o tym, że jednoczężciowe stroje nie nadają się na plażę, a dwuczężciowe tak – to bardzo indywidualna kwestia. Oczywiżcie, dwuczężciowe kostiumy są bardziej popularne, jednak nie można generalizować. problem leży w miejscu doboru kostiumu – bardzo wiele kobiet nie potrafi dobrać stroju kąpielowego do swojej sylwetki tak, aby wyglądać naprawdę pięknie i czuć się komfortowo.

    ania.wolska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    wiele kobiet nie potrafi dobrać stroju kąpielowego do swojej sylwetki tak, aby wyglądać naprawdę pięknie i czuć się komfortowo

    zdecydowanie się z Tobą zgodzę, idąc brzegiem plaży można się załamać 😛

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Ja zdecydowanie najlepiej czuje się w strojach jednoczężciowych,są dla mnie po prostu wygodne,czy to na plażę czy basen. Pytanie czy zaryzykujemy kupno przez internet bez wczeżniej przymiarki czy też lepiej wczeżniej założyć i sprawdzić jak na nas leży.

    fw4
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja wolę dwuczężciowe i też zawsze mam ze sobą pareo

    Alladies-Fashion
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Dla mnie osobiżcie wygodny jest jednoczężciowy strój kąpielowy,może to przyzwyczajenie ale jednak mimo wszystko uważam że warto bo mamy pewnożć że podczas kąpieli nie spadnie i nie zsunie się nam:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Stroje kąpielowe, ale jakie…"

Przewiń na górę