• Autor
    Odp.
  • isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    pierwszy raz jak kupowałam to specjalnie szukałam wiązanego kostiumu żeby włażnie nie było takiej sytuacji, że nie pasuje – pasował idealnie oczywiżcie.

    Myżlę że można się dogadać ze sprzedającym w kwesti rozmiaru, zawsze można zapytać 🙂

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    no niby racja.. ale ja jestem taka ze wszystko muszę przymierzyć.. wszystko musi idealnie pasować 😕 😕 😆 😆 😆

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    wiem coż o tym też tak mam i zazwyczaj szukam osób np. na allegro które mieszkają niedaleko mnie. Dzięki czemu sama odbieram towar i od razu mogę zobaczyć, przymieżyć.
    Kiedyż zrobiłam tak z torebką, umóiłam się z kobietą, że przyjade zobaczyć – pojechałam, spodobała mi się i kupiłam 🙂

    Możesz zawsze spróbować, jak jest normalny sprzedający to napewno się zgodzi..

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    wiem coż o tym też tak mam i zazwyczaj szukam osób np. na allegro które mieszkają niedaleko mnie. Dzięki czemu sama odbieram towar i od razu mogę zobaczyć, przymieżyć.
    Kiedyż zrobiłam tak z torebką, umóiłam się z kobietą, że przyjade zobaczyć – pojechałam, spodobała mi się i kupiłam 🙂

    Możesz zawsze spróbować, jak jest normalny sprzedający to napewno się zgodzi..

    nom napisałam włażnie do tej firmy LUPO czy na terenie żląska w jakimż sklepie się znajdują ich stroje.. 🙂 jak tak to zaraz pobiegnę 😛

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    śliczny ten strój z Victorii!
    Bardzo ładne reklamują też teraz w Reserved – takie kolorowe na billboardach widziałam.
    Myszka – teraz można bez problemu sobie dobrać osobno górę i dół. Tak nawet widziałam, że osobno też reklamują i górę, i dół 🙂

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    ja niedawno kupiłam sobie ten kostium:[usunięto_link]
    Jest piękny i żwietnie się dopasowywuje. Na szczężcie nie miałam problemu z dopasowaniem majtek i biustonosza.
    Polecam tą stronke. 🙂

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link]

    ines100
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja już od kilku lat kupuję stroje kąpielowe firmy FEBA. Naprawde są rewelacyjne, szczególnie modele bikini gdzie są usztywniane góry z push-up na takie małe biusty jak mój 😀 Ale przede wszystkim są dobre jakożciowo. Zobaczcie sobei na ich stronkę [usunięto_link]. Pozdrawiam

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Cóż, nie da się ukryć, że proponowane na bannerze stronki stroje są naprawdę niczego sobie. Zwłaszcza ciekawie wygląda taki pomarańczowo-czarny; nie wiem co za firma, ale interesująco się zrobiło:D

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link]

    A co powiecie na taki? Tego tu jeszcze nie było…
    Ja mam małe piersi i kiedyż kupowałam stroje ze stanikami typu push up, jednak teraz chce być jak najbardizej naturalna i nie wstydze się swojego ciała. Dlatego chce żeby było widać je porzadnie w całej okazałożci, bez żadnych powiększających poduszek. Bardzo pdoba mi się taki fason stanika. A co Wy o tym myżlicie? No i Kate wygląda bosko.

    ines100
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Wiesz ja mierzyłam taki model, dokładnie to ten, który jest w kolekcji feba-into the blue-lisa:

    [usunięto_link]

    mam taki sam problem jak ty czyli mały biust. Nie jest najgorszy ten staniczek, ale nie ma jak push-up 😀

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Jasne, ja też zawsze miałam push up’y, ale teraz chce pokazać, ze nie wstydzę się swojego ciała, a nawet się nim szczyce. I to co jest zwykle dla kobiet kompleksem, dla mnie może być powodem do dumy. To się ceni. Mam mały, ale zgrabny biust.

    ALe ten, który pokazałaż to jest przecież zwykły push up?

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    józia ten stroj jest brzyyydki nie podoba mi sie wogole, wcale nie seksi:PP

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Tak mówisz? W sumie no różnie to bywa. Na wielkich cyckach nie leży dobrze, bo wtedy trochę wiszą 😉 ALe na małe dla mnie jest uroczy. Jest taki nietypowy, a nie jak zwykłe staniki push up’owe. Czytam trochę pudelka itam często widzę gwiazdy w takich strojach. W związku z tym zaciekawiłam się nim i teraz b ardzo mi się podoba.

    A co do tego czy jest sexy… no to rzczyiwscie, biustu nie uwydatnia, ale czy tlyko biust może byc sexy? Jak będą do niego fajnie wycięte majtki to jest sexy! Mi się podoba bardzo i uważam, ze jest seksowny.

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    dla mnie musi byc gora i dol seksi:P
    nigdy bym sie w taki stroj nie ubrala a po drugie nie mam duych piersi;)
    ale nie oburzaj sie tym ze mi sie nie podoba

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Stroje kąpielowe, ale jakie…"

Przewiń na górę