Suche, pozbawione blasku włosy “ co poradzić?

  • Autor
    Odp.
  • mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Jak w temacie. Co możecie polecić na suche, matowe włosy? Jakich używacie kosmetyków, które są godne zaufania?

    Daniella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja zawsze miałam bardzo suche włosy, pozbawione życia i blasku. Używam kosmetyków do włosów Dove. Spróbuj, może poprawią kondycję i Twoich włosów.

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    A o które konkretnie kosmetyki do włosów Dove Ci chodzi? Wiem, że jest kilka serii, ale nie wiem, która będzie najlepsza do moich suchych, matowych włosów.

    Magalenha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Również używam Dove i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Mam odżywkę oraz szampon z serii color repair.

    Daniella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja też używam color repair, bo co miesiąc farbuję włosy i zdaję sobie sprawę, że taka ingerencja je obciąża. A od kiedy myję włosy tym szamponem i nakładam tą odżywkę, są bardziej lżniące, a kolor nie płowieje tak szybko, jak kiedyż, dłużej jest intensywny 🙂

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    A jakie są jeszcze inne serie? Bo ja nie farbuje włosów, więc może color repair niekoniecznie jest dla mnie…

    Magalenha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Do wyboru jest wiele serii, ale ja bym ci poleciła na początek intense repair.

    Daniella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Tak, intense repair na początek będzie najlepsze, bo te odżywki i szampony działają nie tylko kosmetycznie od zewnątrz, ale też od żrodka, a Twoim włosom przyda się generalna regeneracja. Słyszałam, że krem na noc jest żwietny, ale jeszcze nie miałam okazji przekonać się na włąsnej skórze głowy 😉

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Ok. Dzięki za wszystkie porady 😉 Przy najbliższych zakupach zafunduję sobie szampon i odżywkę Dove, mam nadzieję, że faktycznie poprawią kondycję moich włosów 🙂

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Mnie koleżanka jakiż czas temu poleciła maseczkę z panthenolu- takiej zwykłej pianki z apteki na oparzenia. Trzeba nałozyć go na włosy przed myciem, pochodzić trochę po domu, a później normalnie umyć włosy;)

    azaryan22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    A może mezoterapia ? Tu masz napisane co i jak 🙂 bardzo odżywia włosy 🙂 [usunięto_link]

    Daniella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Słyszałam kiedyż o tym domowym sposobie z panthenolem, ale osobiżcie bałabym się eksperymentować i nakładać na włosy piankę na oparzenia. Bałabym się skutków ubocznych. W ogóle wydaje mi się bez sensu bawić się w „małego chemika” w domu, skoro można po prostu używać kosmetyków, które są do włosów przeznaczone. Tak jest pewniej, bezpieczniej a nawet prożciej 😉

    Magalenha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    No to prawda, też niespecjalnie mnie przekonują te domowe eksperymenty.
    Mama_muminka, kupiłaż już te kosmetyki z Dove?

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Kupiłam, kupiłam 😉 i muszę przyznać, że jestem z nich bardzo zadowolona. Używam ich od krótkiego czasu, ale już widać lekką poprawę, włosy wydają się bardziej nawilżone. No i mają żwietny zapach, zresztą jak wszystkie kosmetyki dove 😉
    A co do tej mezoterapii, to sorry, ale to chyba nie jest na włosy. Moja koleżanka robiła ten zabieg na cellulit! I do tego podobno bez rezultatów :/

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Kiedyż też miałam taki problem.Pomogły mi odżywki nawilżające,ale też doustne preparaty na wzmocnienie włosów i oleje z ryb.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Suche, pozbawione blasku włosy “ co poradzić?"

Przewiń na górę