• Autor
    Odp.
  • Maiko
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    i sposoby , rowniez te domowe by temu zabobiec.Zwłaszcza teraz mam z tym problem:(

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja używam miodowego kremu do ust z Oriflame’u.

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Mam ten sam problem z ustami.przez ta pogode teraz stale suche. Ja niestety nie moge niczego co ma miod bo jestem na niego uczulona. Dlatego uzywam jedynie kremiku do ust Nivea i pomadki ochronne tez Nivea i Inglota mam polecam.

    ag_
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    naturalna pomoc w popekanych ustach to wlasnie miodzik 🙂 lepszy od nie jednej pomadki 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    pracuje w kimatyzowanym pomieszczeniu. wystarczy zapomniec pomadki i juz jest masakra…

    ale: zapobiegam. dobry sztyft do ust, carmex, miod na noc i jest w porzadku.

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Ja uzywam pomadka z nivea lub wazeliny i nie mam z tym problemu. 🙂

    taisa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    jesli usta juz sa zniszczone wazelina-pomoze zagoic sie drobnym rankom. Njlepsza pomadka jaka znam to pomadki ochronne firmy Chap Stick <-- zapytaj w aptece 😉 sa dosc drogie, ale za to w przeciwienstwie do wyrobow nivea nie zawieraja wody-ktora niesprzyja gojeniu

    Ola_La_A
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ja uwielbiam pomadkę ochronną Nizea (tę zwykłą niebieską) i szminki ochronne Bebe 😀

    Kati
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    a ja polecam najwyklejsza wazeline kosmetyczna ziaji…. jedyne 2zl a usta sa zdrowe i blyszczace :]

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    miód 🙂 i zwykły krem nivea nałożony na noc taka gruba warstwa 🙂

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Masło kakaowe, dobry błyszczyk, pomadka ochronna. Zazwyczaj nigdy nie mam niepomalowanych ust 😀 taki mały nałóg 🙂 czuje się wtedy jakoż nieswojo 😛

    galaksy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    W przypadku ranek na ustach uzywam Propolisu (do kupienia w aptece). Na codzień sztyft neutrogeny. Musze to robic stale, bo usta pierzchna mi od dzieciństwa. Albo kolorowa pomadka nawilżająca. Tez żwietnie działa.

    afrodytaspa.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Pomóc powinny nie tylko wszelkie kremy na bazie miodu, ale i miodowe maseczki – wystarczy na kilka minut rozsmarować na ustach łyżeczkę miodu – potem wystarczy oblizać i piękne usta gotowe!

    galaksy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Problem w tym, że kiedy usta szybko pierzchną, nie wolno ich oblizywać. Wtedy wysychają znacznie bardziej.

    Ekstrawagandzka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    A ja polecam kokosowy sztyft Ziaji i sztyfcik Neutrogeny. Pomadeczki Nivei i Bebe za szybko mi się kończą a poza tym żrednio nawilżają.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Suche usta"

Przewiń na górę