• Autor
    Odp.
  • zuza.one
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    używaj jedwabiu do włosów. W każdej drogerii jest jedwab w takich małych kapsułkach za ok 8 zł. ale tego się daje na końcówki włosów dosłownie kilka kropel i buteleczka wystarcza na dożć długo 🙂

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    A co zastosować jeżli jedwab powoduje, że włosy są ciężkie i tłustawe?

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Najlepiej jakiż intensywny rytuał pielęgnacyjny zrobić w salonie fryzjerskim. Ja polecam zabiegi Keraste. Włosy po nich są żwietne. A na codzień po umyciu i wysuszeniu stosować kropelkę olejku: „Keraste Elixir Ultime”. No i raz na jakiż czas zrobić sobie w domku maseczkę: żółtka, oliwa z oliwek, cytryna.

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A co zastosować jeżli jedwab powoduje, że włosy są ciężkie i tłustawe?

    Stosować je tylko na końce włosów. Jeżli nie pomoże to może wybrać jedwab innej firmy albo po prostu zrezygnować.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Też ma ten problem 🙁 oprócz tego, że sama podcinam sobie włosy, to stosuję oliwe z oliwek, która genialnie nawilża i wzmacnia zniszczone włosy. Myżlę, że to też kwestia kończącego się lata i słońca, które jest bardzo szkodliwe dla skóry i włosów. Jest wiele preparatów kosmetycznych na suche włosy, ale wystarczy przyjrzeć się ich składnikom “ w wielu z nich jest oliwa z oliwek. Przeczytałam niedawno tekst na ten temat regeneracji skóry i włosów po lecie z użyciem włażnie oliwy z oliwek, także tam Cię odsyłam : [usunięto_link]

    mam nadzieję, że pomoże 🙂

    Dzięki za ten link.Do problemów po lecie dochodzą z kiepską wodą,chlorowaną.Muszę kupić jakiż filtr,bo włosy matowieją i kruszą się.Spróbuję z oliwą.Balsamy żrednio działają.Może macie jakież inne pomysły co zrobić.

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    W zasadzie najlepszym kosmetykiem do włosów suchych jest GUAM Bioekologiczny szampon + odżywka do włosów suchych. Ten zestaw odżywia włosy i sprawia wyglądają one znacznie atrakcyjniej. Są przyjemne w dotyku. Warto 😉

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Po dekoloryzacji,kiedy włosy sa rzeczywiscie bardzo przesuszone,najlepszym rozwiazaniem jest zabieg mezoterapii skóry głowy.Boje się ze własnie maseczki i balsamy mogą byc zdecydowanie za słabe.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Jeżli faktycznie nic nie pomaga, żadne odżywki to może trzeba zadziałać wewnętrznie – dieta, suplementy?

    Lusiek276
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Ja biorę skrzyp na włosy i używam jedwabiu do włosów – musze przyznać, że po ostatnim farbowaniu dożć szybko wróciły do formy 🙂

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    jeżli nic już nie pomaga, to moja mądra Mała mówi – idę wziąć sobie prysznic…
    i nie zawadzi jak przyjdziesz do mnie :- tylko prędko Malutki 😉

    ps. widzę, że bardzo to jej poprawia włosy… a przy okazji moje 😆

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    hahaha dobre 😆 Przyszło mi jeszcze do głowy, że można spróbować olejku kokosowego.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    hahaha dobre 😆 Przyszło mi jeszcze do głowy, że można spróbować olejku kokosowego.

    też nie zawadzi 😉
    o ile spużci te swe cudowne usta nade mną gdy ją oczekuję po kąpieli :-

    buds31
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    na suche i zniszczone włosy polecam szczególnie jedwab do włosów. regularnie stosowany może zdziałać cuda:)

    ewcio
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    @AgnesNagy wrote:

    Najlepsze jajko i oliwa z oliwek. Plus tego ja zainwestowalam w drozsze szampony..i w sumie warto bylo

    Jakoż nigdy nie mogę się przemoć żeby wcierac jajo we włosy, mam az ciarki na plecach 😀
    ja od czasu do czasu stosuje panthenol w spray’u, który swietnie nawilza, szczegolnie jak czasem prostuje włosy. Nakladam go na 10- 15 minut na końcowki i spłukuje. Naprawdę fajnie działa.

    Czy jedwab nie przetłuszcza za bardzo włosów?? kiedys sprobowalam i mialam wrazenie, ze nie wygladaja za dobrze, fakt byly mieciutkie i gładkie 🙂

    arcticone
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    proponuje olejowanie, doskonały do włosów jest olej kokosowy, włosy są po nim bjeczne i bardzo szybko regeneruje. A jęsli nie chce Ci się meczyć z olejami, to spytaj fryzjera o profesjonalną maskę do włosów. Ja kiedyż uratowałam sobie włosy dzięki masce od fryzjerki.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " suche zniszczone wlosy"

Przewiń na górę