• Autor
    Odp.
  • dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Na moje włosy nie zadziałał dobrze ani olejek arganowy, ani kokosowy. Może jakoż źle używałam, nie wiem. Ja niedawno kupiłam, zachęcona opiniami blogerek, zestaw kosmetyków do włosów Cece Med Silk, jednak jedwab najlepiej działa na moje włosy. Wyglądają zdecydowanie lepiej, chociaż jeszcze nie tak, jak mogłyby wyglądać, liczę, że będzie lepiej z czasem, bo wiadomo, że po dwóch myciach od razu nie będzie idealnie 🙂

    margaretka1234
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja też polecam kosmetyki tej firmy, moim włosom odpowiadają i wyglądają o wiele lepiej niż parę miesięcy temu zanim zaczęłam stosować te produkty.

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Mnie na sianowate włosy pomaga odżywka Garniera z awokado, plus za do, że nie o*****za włosów.

    Anna_N
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    również polecam domowe maseczki do włosów 🙂

    Maryla87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ja używam kosmetyków Seboradin i muszę przyznać że są genialne! któraż z Was może też ich używa? dzisiaj zauważyłam, że na fanpage’u tej firmy organizowany jest konkurs i można wygrać kosmetyki!

    [usunięto_link]

    ja na pewno wezmę udział! 😀

    AdusiaM
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Teraz tak duzo mówi się o olejowaniu włosów może tego spróbuj.:)

    lenka84
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Kiedyż znajoma poleciła mi naftę kosmetyczną, ale to strasznie żmierdzi i ciężko zmyć. Teraz używam jedwabiu i jest ok. miałam np. ten z bio silka. No i oczywiżcie wszystkie kosmetyki do suchych i zniszczonych

    SabinaG
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Rewelacyjnie włosy odżywia olej kokosowy. Można go dostać w spożywczaku. Wkłada się go do cieplej wody aby się upłynnił i trzyma godzinę w mokrych włosach pod ręcznikiem

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Do olejowania to trzeba się chyba przekonać-mi to jakoż nie podchodzi. Wolę dobrą, nawilżającą odżywkę.

    Karolcia82
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    bubblegum ma rację… Mając zniszczone włosy powinno się udać do salonu fryzjerskiego na kurację, która jest dużo skuteczniejsza od stosowania masy odżywek. Co więcej nie suszyć włosów suszarkami, nie prostować, myć je rano i co jakiż czas zdrowo podciąć końcówki, jeżeli to te są suche i zniszczone.

    się dostosowałam jakiż czas temu i jest o niebo lepiej tak więc jak najbardziej się podpinam pod komentarz 🙂

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Wg mnie olejowanie jest całkiem dobre i dobrze odżywia włosy.
    Wydaje mi się że po prostu trzba spróbować 😉
    i dopasować olej do swoich potrzeb

    blizz
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Ja kupiłam dzisiaj w rossmanie szampon z issany do włosów suchych i zniszczonych, mają jakąż nową profesjonalną serię. Nie wiem, czy jakoż mocno odżywi moje włosy, tym bardziej, że jest naszpikowana slsami, ale może chociaż rozczesać będę mogła

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Do rozczesania, ja zmieniłam szczotkę na Tangle Teezer

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    No a co ze sprzętem do stylizacji? Nawet najlepsze kosmetyki czy domowe sposoby niewiele dadzą, jeśli będziecie przesuszać i po prostu palić włosy lokówką, suszarką czy prostownicą? Może warto zmienić sprzęt na nowocześniejszy? Słyszałyście o digital sensor z babyliss?

    Biala_Czekoladka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja w ogóle nie używam takich produktów do stylizacji. Czasami suszarkę, ale mam opcję zimnego nawiewu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " suche zniszczone wlosy"

Przewiń na górę