• Autor
    Odp.
  • Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    No przy takim rozjażnianiu pod rząd kilka razy to faktycznie strach się bać 🙂 dobre odżywki, maseczki na włosy, może jedwab, ale może też coż od wewnątrz z suplementów na włosy no i czas, będzie to trochę trwało.

    Gramka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    A nie masz problemow z wymyciem potem tej żelatyny?

    jagoda87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Ja na suche i zniszczone włosy polecam szampon i odżywkę Biokap. To żwietny duet, który kiedyż bardzo mi pomógł, gdyby farmaceutka mi ich nie poleciła byłabym już chyba łysa 😛 też miałam problem z suchymi włosami, głównie sama się do tego przyczyniłam prostowaniem… włosy bardzo się łamały, ale z pomocą Biokapu udało mi się je wzmocnić.
    Co do oleju czy jedwabiu – one nie obciążą włosów, ale trzeba nakładać dosłownie kropelkę na całe włosy! Sprawdzone na sobie!!!

    sabina_m
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja na suche i zniszczone włosy polecam szampon i odżywkę Biokap. To żwietny duet, który kiedyż bardzo mi pomógł, gdyby farmaceutka mi ich nie poleciła byłabym już chyba łysa 😛 też miałam problem z suchymi włosami, głównie sama się do tego przyczyniłam prostowaniem… włosy bardzo się łamały, ale z pomocą Biokapu udało mi się je wzmocnić.
    Co do oleju czy jedwabiu – one nie obciążą włosów, ale trzeba nakładać dosłownie kropelkę na całe włosy! Sprawdzone na sobie!!!

    ja używałam tych farb i odżywki , ale o szamponie nie wiedziałam, że jest… Dobry?

    rosemary125
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja polecam szampon elestabionr od flosleku – dermatologiczny, do suchych i zniszczonych włosów. dosyć szybko widać efekty. + ja do tego stosuję maskę wax, poleconą przez koleżankę. + suplementy diety ; ) dzięki temu i paznokcie się wzmocnią! : )

    wojasaga
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja używam jedwabiu do włosów. Nakładam jak są jeszcze wilgotne. Efekt super.

    Pani J
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    A używałyżcie może olejku rycynowego?

    jagoda87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    ja kiedyż stosowałam olejek rycynowy, ale zrezygnowałam. Jest niesamowicie gęsty i tępy, strasznie ciężko zmyć go z włosów, jeżli już che się olejować, można znaleźć przyjemniejsze oleje…
    A szampon Biokap jak najbardziej polecam! świetnie spisuje się na włosach, jest delikatny, dlatego nadaje się do codziennego używania. Dodatkowo ma filtry UV więc jest żwietny na lato!

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Ja mam bardzo zniszczone włosy ale własnie na końcach. Zas u nasady bardzo się przetłuszczają. nie mogę z tego powodu nieststy stosować kosmetyków, maseczek któe powinny jakiż czas być na głowie. Kupiłam sobie szampon z tej serii garnier goodbye damage i do tego ekspresową kurację którą nakładam zaraz po umyciu i ekspresowo ją spłukuję. fajne włosy są po niej. i nie przetłuszczają się absolutnie.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    jak dla mnie genialna seria:

    Pani J
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ja kiedyż stosowałam olejek rycynowy, ale zrezygnowałam. Jest niesamowicie gęsty i tępy, strasznie ciężko zmyć go z włosów, jeżli już che się olejować, można znaleźć przyjemniejsze oleje…
    A szampon Biokap jak najbardziej polecam! świetnie spisuje się na włosach, jest delikatny, dlatego nadaje się do codziennego używania. Dodatkowo ma filtry UV więc jest żwietny na lato!

    Na przykład jakie olejek?
    Ja mam jeszcze ten problem, że od jakiegoż czasu moje włosy (przynajmniej tak mi się wydaje) rosną jakoż wolniej :/ nie byłam u fryzjera od dawna a co chwila ktoż się pyta czemu żcinałam włosy… Nie wiecie z czego to się może brać?

    pantofelek18
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Może brak jakiż witamin? A jak paznokcie? Również łamliwe? Nie robią się na nich białe naloty? Może jesteż zmęczona, zestresowana. Fryzjer mówił mi kiedyż, żeby nie zmieniać ciągle szamponów, tylko użyć jeden tak koło dwóch miesięcy, chyba że będę miała jakież uczulenie.

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    A próbowałyżcie może szamponu do włosów suchych i zniszczonych z Różą z Jerycha?

    pantofelek18
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Najlepiej używać jednej serii kosmetyków, bo nadmiar może zaszkodzić. A tak włosy nie są atakowane różnymi substancjami, przez co nie osłabiają się tak. Farbowanie to zawsze obciążenie dla włosów, ale jakoż trzeba zakryć siwe włosy.

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Najlepiej używać jednej serii kosmetyków, bo nadmiar może zaszkodzić. A tak włosy nie są atakowane różnymi substancjami, przez co nie osłabiają się tak. Farbowanie to zawsze obciążenie dla włosów, ale jakoż trzeba zakryć siwe włosy.

    Masz rację, z kosmetykami to też trzeba ostrożnie, bo nadmiar mocno obciąża włosy, przez co nie wyglądają dobrze. Ja używam szamponu i odżywki i to mi w zupełnożci wystarcza.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " suche zniszczone wlosy"

Przewiń na górę