• Autor
    Odp.
  • Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Hej dziewczyny. Powiedzcie jaka suknia pasuje dla dziewczyny trochę bardziej zbudowanej, aczkolwiek szczupłej?

    Czy lepsza bogata suknia (ja to mówię na to „kopka”) czy raczej skromna, przy ciele?
    Jestem osobiżcie za skromną, w typie, który podawałam wczeżniej. Ale mam wątpliwożci czy pasuje do trochę szerszej figury.

    Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    moim zdaniem skromniejsza wersja, ja nie gustuję w bogatych sukniach

    Kaja Wolnicka Photography
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    czy skromna znaczy obcisła? bo jeżli tak to chyba odradzam przy ciut szerszej figurze.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    @ka-milka wrote:

    A mnie się podoba taka [usunięto_link] ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedniego rozmiaru, a w salonie nie kupię, bo mi szkoda kasy….

    takie modele to tylko na miarę raczej 🙂

    Mi natomiast podoba się ta suknia żlubna, prosta, delikatna, chociaż nie wiem, czy byłabym w stanie wytrzymać z tym ogonem Wink

    a to chyba reklama???

    tiankam
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Jakby była reklama to link byłby aktualny 🙂 a tak pojawiła się nowa kolekcja i link jest nieaktualny. No, ale żeby nie było to miałam na myżli tę suknię: [usunięto_link]

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    no ciekawa ale to kwestia gustu 🙂
    ja bym ja pewnie porozrywała 🙂

    zababarnaba
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witam !
    A ja Wam proponuję firmę, która szyje [usunięto_link]. Ja i kilka moich koleżanek kupiło suknie w tej firmie i były zadowolone. Gorąco polecam tą firmę. Pozdrowienia !

    malgosia87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Czeżć!
    Szukam pilnie sukni z kolekcji Oronovias! Wiem, że mają sklep firmowy w Warszawie, ale wolałabym znaleźć jakiż salon w Katowicach albo pobliżu, który ma ich suknie w kolekcji. Prosiłabym o namiary na salon, ewentualnie jakąż stronkę internetową.

    malgosia87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Poszukałam przez weekend i już mam [usunięto_link] 😀 Boję się tylko, że spodoba mi się tyle sukni, że nie będę umiała wybrać tej jednej jedynej.

    sonia333
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    małgosia87 jeżli masz zdjecie sukni którą chcesz wystarczy ze napiszesz albo zadzwonisz do salonu który mam w podpisie, a oni zrobią ci pewnie każdą sukienkę jaką chcesz za najwyzej połowe tego co w salonie firmowym. pozdrawiam. to nowy salon w Sosnowcu wiec akurat to o co prosiłaż

    malgosia87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Byłam w tym salonie 🙂 Z początku trochę się przestraszyłam, bo wystrój mają trochę onieżmielający 😉 ale za to bardzo miła obsługa i wyjątkowo pomocna 🙂 Oczywiżcie nie podjęłam jeszcze decyzji, ale najbardziej podoba mi się taka sukienka

    Basia22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    ładna

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak


    moje marzenie od dawna

    ewi24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Macie pomysł na suknie, która delikatnie ukryje brzuszek – 5 miesiąc?

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Włażnie,masz rację.Nie powinna ulegać sugestii innych bo to jej dzień:)Powinna uwydatnić to wszystko co w pannie młodej najładniejsze a o to wcale nie jest łatwo.jest tak duży wybór,ze trudno dobrać pod każdym katem.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Suknie żlubne"

Przewiń na górę