świetne kosmetyki za grosze – co polecacie? :)

  • Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    a ja znalazłam taką serię! ale wiadomo, nie każdy kosmetyk nada się dla każdej kobiety. ja szarpnęłam się ostatnio na serię, która jest dostępna w rossmanie. nazywa się bodajże lovely. znalazłam tam żwietny tusz do rzęs za 8 zł i jest po prostu fenomemalnie. a co do tuszy to przyznam, że zawsze byłam dożć wybredna 😉 ale lubię spróbować wszystkiego i jak widać, opłaciło mi się 🙂

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Od siebie polecam carmex-pomadke ochronno-leczniczą do ust.Kosztuje ok.10 zł a naprawde super pielegnuje usta.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    A ja polecam maseczkę z zieloną glinką od Ziajii z serii Nuno Technologia przeciew pryszczom-kosztuje około 6-7zł!
    Używam z 2-3 razy w tygodniu-super matuje i oczyszcza skórę! Jak ktos ma problemy z błyszcząca się cerą lub zmianami trądzikowymi to ta maseczka naprawdę dużo pomaga! I do tego jest bardzo wydajna!

    Polecam też żele pod prysznic Palmolive,Fa,Lirene-podobno żel pod prysznic należy do kosmetyków na ktore nie warto wydawać dużo bo i tak się go zmywa! Ma oczyżcić,umyć i nie wysuszyć skóry-no i ładnie pachnieć! Tyle! Lepiej wydać więcej na porządny balsam-wyzej wymienione żele kosztują po około 7zł i sa w tyle wariantach zapachowych,ze każdy wybierze coż dla siebie!

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    @mellodiv wrote:

    a ja znalazłam taką serię! ale wiadomo, nie każdy kosmetyk nada się dla każdej kobiety. ja szarpnęłam się ostatnio na serię, która jest dostępna w rossmanie. nazywa się bodajże lovely. znalazłam tam żwietny tusz do rzęs za 8 zł i jest po prostu fenomemalnie. a co do tuszy to przyznam, że zawsze byłam dożć wybredna 😉 ale lubię spróbować wszystkiego i jak widać, opłaciło mi się 🙂

    Ta seria jest naprawę fajna, kosmetyki są naprawdę tanie. Ja używam błyszczyka do ust, którego opakowanie ma kształt serduszka. Naprawde żlicznie wygląda na ustach:)

    moris
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    ja polecam firme ecensse 🙂 mają żwietny puder mineralny za grosze 🙂
    który zawiera 100 procent minerałów i zero dodatków- co niestety w innych firmach nie występuje (przynajmniej nie spotkałam)

    Fajne mają tez błyszczyki oraz puderki brązujące i w kulkach 🙂

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Wczoraj kupiłam z rossmanie tusz Wibo kosztował 6,50 i jestem naprawde zadowolona. Daje fajny efekt. Oczy wydają się być większe prawie jak Lash Architect:)

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    ja polecam firme ecensse 🙂 mają żwietny puder mineralny za grosze 🙂
    który zawiera 100 procent minerałów i zero dodatków- co niestety w innych firmach nie występuje (przynajmniej nie spotkałam)

    Fajne mają tez błyszczyki oraz puderki brązujące i w kulkach 🙂

    Gdzie można kupić te kosmetyki?! Swego czasu szukalam np ich plasterków na pęknięte paznokcie i zeszłam drogerie w chyba całym Krakowie i nic:(

    moris
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Lady_Kala essence jest dostępny w Polsce tylko w Drogeriach Natura 🙂

    W innych sklepach nie widziałam:)
    A te plastry do reperacji paznokci są tez fajne 🙂

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    A widzisz…A ja to głównie po Rossmannach szukałam i małych drogeriach!
    A to dobrze-mam nawet niedaleko jedną Naturę to poszukam-już wieele osób zachwalało bardzo tą firmę!
    Dzięki wielkie za informację! 🙂

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Pilingi firmy Joanna z serii Natura kosztują grosze a są naprawdę fajne, ładnie wygładzają skórę i żlicznie pachną. Miałam już o zapachu kiwi, teraz mam truskawkowy ale jest jeszcze grapefruitowy.

    sun
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Jesli ktoż ma skórę tłustą i mieszaną, to polecam Garnier Czysta skóra Krem nawilzający długotrwały efekt matujący (starcza naprawde na długo, ma wygodą całkiem dużą stojącą tubkę, skóra po nim naprawdę się nie żwieci przed wiele godzin), a na krem polecam Matujący podkład kryjący AA (tani, a naprawdę żwietnie sie rozprowadza, ma filtr). Niedawno odkryłam też takie ampułki nawilżające, które można kupić tylko w Rossmannie-Rival de Loop. Z tej samej serii są ampułki do starszej skóry z Q10 oraz drugie z witaminami-moja mama jest zachwycona, a kosztują ok 6zł. Polecam też jedwab do włosów z Joanny ok 15zl-starcza na długo i jest tak dobry jak droższy sporo Biosilk.

    strako
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    jeżli chodzi o już wspomnianą firmę lovely to popieram choć tuszu nie próbowałam, bardziej cienie, lakiery, kredki;D a z związku z tym że jest kryzys (wymówka dobra na wszystko) i w ogóle, ostatnio tanio mi wychodzi jak sobie kosmetyki robię sama, jeżli ktoż by jeszcze chciał spróbować to proszę [usunięto_link] 🙂

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    mydła do kąpieli Ziaja 😉

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    A propos pierwszego posta i kosmetyków Joanny to żele/peelingi pod prysznic – w małych opakowaniach, pięknie pachnąc, skóra po nich też cudownie pachnie przez cały dzień.
    Oprócz tego tonik z Beliendy (czy tak to się pisze, hmm) ogórkowy z limonką, taniutki i miło odżwieża skórę.
    Jak coż mi przyjdzie jeszcze do głowy, to podeżlę:)

    Beatrice11
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Masła do ciała Ziaja (waniliowe, kakaowe, kokosowe) za ok. 12 zł
    Mus do ciała Farmona (Brzoskwinia i mango lub figi i daktyle) 13 zł
    Żel pod prysznic + oliwka Lirene (mango ) 8 zł
    Podkład Lirene City Mat 20 zł
    Puder Eveline 13 zł
    Krem przeciwzmarszczkowy na noc Bielenda z kwasem hialuronowym 20 zł
    Krem pod oczy Flos-lek 8 zł

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " świetne kosmetyki za grosze – co polecacie? :)"

Przewiń na górę