• Autor
    Odp.
  • the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    -szampon do włosów Eva Natura 'czarna rzepa’ – 4,95 zł
    (miałam ogromny problem z wypadaniem włosów, żaden z szamponów z najwyższej półki nie pomógł – po wspomnianym jak ręką odjął)

    – cienie do powiek Euphora czy jakoż tak – 6 czy 7 zł za trójkolorową „mapkę”
    (po cieniach za kilkadziesiąt złotych pod wieczór na powiekach pozostawało tylko wspomnienie, a po użyciu cieni Euphora o 22.00 mój makijaż nadal wygląda jak o 7 rano)

    -lakier do włosów Loreto fioletowy z Biedronki ok 5 zł

    maszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Też polecam za kilka złotych mydła pod prysznic z Ziaja (szczególnie oliwkowe) i z Marizy kremy do stóp – odżwieżający i na pękające pięty. Tanie kosmetyki a na prawdę dobre 🙂

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Dla mnie te mydła Ziaji również są super. Ja mogę polecić olejek rycynowy. Daje dobre efekty. Ja mieszam go z szamponem biovax w proporcji 1/4 i myje włosy. To najtańszy i najszybszy sposób na piękne włosy.

    zuza.one
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    To ja od siebie polecę liner firmy Esssence (kupiłam w douglasie i nie spodziewałam się że znajdę tam coż tak taniego a dobrego) oraz kosmetyki z serii spa Marizy. Również bardzo tanie, nie wypiszę jednej rzeczy bo ciężko będzie mi się zdecydować.
    Hmm.. może jeszcze kosmetyki do włosów Shaumy. Są tańsze niż wiekszożć znanych marek a należą do moich ulubionych.

    Polinka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Na spierzchnięte i wysuszone usta polecam najlepszy balsam- Tisane z firmy Herba Studio. Teraz jest także w formie pomadki-sztyftu. Lepszy niż balsam z Oriflame czy często polecany Carmex.

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Lakier do paznokci z Milo za 5 zł, za taką cenę trzyma się naprawdę długo – 4 dni

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    -lotion do ciala Baby dream z Rossmana – swietnie nawilza i ma dobry sklad
    -ziaji balsam relaksujacy – bardzo dobry balsam brazujacy, dobrze nawilza i nie smiedzi,jak typowy samoopalacz
    -lakiery Inglota
    -mleczko do ciala Hipp – kosztuje 18 zl, ale jestto za duze opakowanie, uzywam tego mleczka do twarzy, bo nie podraznia mojej skory

    girminna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Ja sobie bardzo chwalę mini lakiery z Golden Rose – kolorów setki, a mini wresja kosztuje mniej, niż 3 zł, za to trzymają się parę dni 🙂
    Poza tym dużo dobrego słyszałam o kosmetykach Essence, ale czasem trudno je dostać, więc nie miałam okazji ich za dużo wypróbowac.

    ewissimo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    ja z kolei polecam lakiery vipery – duzy wybor kolorow i dosc dobrze sie trzymaja

    kalmarka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Dosłownie za grosz dostałam ostatnio przy zakupie mascary maxfactora ich błyszczyk vce 😀 Mogłam wybrać odcień więc gra gitara 🙂

    kredkowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Hm tanie o dobre, czyli nasza polska ziaja 🙂
    + sudocream na podrazniona skore (ale to z apteki)
    + carmex do ust (z apteki)

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Moje ostatnie odkrycie to maska do włosów Gloria z Auchan za 5 zł jupi

    annacyrana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Polecam świetne podkłady z firmy KOBO Professional – kosztują mniej niż 20zł a żwietnie kryją niedoskonałożci.

    anakra8
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Tanie a dobre kosmetyki możesz kupić np w AVONie. Polecam szczególnie maseczki do twarzy z glinką. Rewelacja.

    Agito.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Zdecydowanie wszystkie kosmetyki Ziaji 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " świetne kosmetyki za grosze – co polecacie? :)"

Przewiń na górę