• Autor
    Odp.
  • angela33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jeżli chodzi o pielęgnację to polecam kosmetyki firmy Ziaja oraz Oceanic AA. Natomiast jeżli chodzi o kosmetyki kolorowe to firma Pierre Rene oraz Essence ma dobre produkty.

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Generalnie kilka kosmetyków z Ziaji za mniejsze pieniądze jest godnych polecenia,sama się o tym przekonałam,naprawdę warto. Zresztą teraz w sklepach internetowych spotkamy także szereg ciekawych promocji na kosmetyki.

    milakaja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    A widziałyżcie już serię płatków oczyszczających Tami MyCare w Rossmannie? Kupiłam płatki oczyszczające Tami MyCare do twarzy 70sztuk, za 5.49zł. świetnie też odżwieżają skórę, zwłaszcza podczas upałów.

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Jesli chodzi o makijaz to golden rose, maja dobre, trwale kosmetyki i w niskiej cenie, od kilku lat juz stosuje i nigdy nie narzekalam. Teraz stacjonarnie mozna zaoszczedzic troche kaski, bo zorganizowali swiateczna promocje. Fajne zestawy do 50 zł mozna stworzyc.
    Z pielegnacyjnych lubie Polskie marki, ziaja i bielenda-te u mnie goruja 🙂

    juliakowalska333
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Dosłownie za grosze to polecam testery od skin79 😉 Jak boicie się, że kosmetyk wam się nie sprawdzi a wydacie pieniądze to ta opcja jest świetna! A jak wam się sprawdzi… to mają dobre ceny i dużo promocji! [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " świetne kosmetyki za grosze – co polecacie? :)"

Przewiń na górę