• Autor
    Odp.
  • miley
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Robiłyżcie sobie już kiedyż? Jakie są lepsze? W kępkach czy paskach?? Odklejają się? Jak do nich dobrac makijaż, zeby był efektowny? Jak przykleic? Jak potem je „zdjąc”?? Heeelp!

    SylwiaSylwia86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja mialam sztuczne rzęsy na weselu koleżanki 🙂 niestety nie mam fotki. rzęsy kupiłam w inglocie. kosztowały coż koło 17 zł. mnie malowala znajoma. na laczeniu gdie byly przyklejony rzesy dala linerek i super wszystko wygladalo :)) nic mi sie nie odklejalo. a wieczorkiem ladnie zeszlo

    miley
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Ja mialam sztuczne rzęsy na weselu koleżanki 🙂 niestety nie mam fotki. rzęsy kupiłam w inglocie. kosztowały coż koło 17 zł. mnie malowala znajoma. na laczeniu gdie byly przyklejony rzesy dala linerek i super wszystko wygladalo :)) nic mi sie nie odklejalo. a wieczorkiem ladnie zeszlo

    ooo to żwietnie 😉 kupie też z inglota. dziekiiii ;**

    SylwiaSylwia86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    nie ma za co 🙂

    BillieJean
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja nie przepadam za sztucznymi rzęsami. Pomimo, że kupowałam te najwyzszej jakożci, zawsze coż mi się odklejało. Poza tym odczuwałam dyskomfort podczas noszenia ich na powiekach. Moim zdaniem wygodniejsze i duzo bardziej estetyczne jest zagęszczenie i przedłużenie rzęs.

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    I ja nie przepadam za sztucznymi rzęsami. Szerze mówiąc może dlatego, że nigdy nie miałam potrzeby stosowania. Póki co mnie nie dotyczą. Ale raczej nie polecam.

    bUla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Jakoż nie wyobrażam sobie sztucznych rzęs na moich oczach mimo iż nie mam rewelacyjnie długich.

    Niezmiennie pozostaje dla mnie olejek rycynowy dla wzmocnienia i przedłużenia rzęs, zalotka i dobra maskara.

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Ja lubię swoje. Nienawidzę sztucznożci 😛

    iglo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja też nigdy nie miałam sztucznych rzęs, może dlatego, że wydawały mi się one trudne w instalacji 😉

    Zaczynam chyba zbierać na zagęszczanie, bo niestety matka natura nie obdarzyła mnie długimi i zalotnymi rzęsami.
    Angelina Jolie sobie zagęs****, hmm jak już uzbieram to może i Brada Pita spotkam:)

    Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    moje wyglądają jak sztuczne, kiedy je mocno wytuszuję, więc nigdy nawet o tym niepomyżlałam

    Myah
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    jak sie postaram, to moje mizerne rzesy wygladaja nawet niezle… jednak strasznie kusza mnie sztuczne rzesy, szczegolnie majac w perspektywie wieksze wyjscie. moze sie skusze 🙂 co polecacie na pierwszy raz? kepki czy cale? co jest latwiejsze w obsludze?

    kami.kami
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Polecam kępki, lepszy efekt i łatwiej założyć.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a ja proponuje zagęszczenie rzęs 🙂
    klientka miała robione na swój żlub wyglądało to z****…

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Kiedyż sobie zafundowałam sztuczne rzęski na żlub koleżanki… szczerze ładnie to wygląda… lecz mi jakoż specjalnie do gustu nie przypadły 🙂

    Asiennka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Samemu założyć sobie sztuczne rzęsy to jest nie lada sztuka.
    Odradzam od razu kupowania najtańszych.
    Odklejają się z pierwszym podmuchem wiatru albo przypadkową kroplą deszczu lub łzy.
    Jeżli ma cię naprawdę bardzo ważną okzję to ja mogę polecić wam zabieg przedłużania rzęs. najlepiej extreme lashes 1;1
    zabieg jest niedługi ale wyjątkowo skuteczny.
    rzęsy są doczepiane do rzęs a więc nie mają kontaktu z powiekami co w wielu przypadkach wiązało się naruszeniem naskórka powieki i podrażnieniu go. Wiecie jak wygląda Kim Kardiashan.
    ona taki zabieg sobie robi.
    No moim zdaniem wygląda cudownie.
    Ja zrobiłam sobie w zeszłym roku na początku grudnia.
    żwięta , sylwester i na liczne imprezy noworoczne miałam problem makijażu z głowy.
    Wtedy zapłaciła za tan zabieg 600zł a teraz można go zrobić za 240zł.
    na wartorazem.pl jest oferta zakupów grupowych.
    ja już się zapisałam na jeden kupon.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sztuczne rzęsy!"

Przewiń na górę