• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    W dzień treningowy 1 porcja na 1h przed treningiem, 2 pozostałe porcje przed posiłkiem bądź w trakcie.
    W dzień nietreningowy przed posiłkiem bądź w trakcie rozłożone na 2-3 porcje w ciągu dnia.
    W dzień treningowy około 3gram
    W dzień nietreningowy 1,2-2gram.

    Mięso zmień na drobiowe oraz ryby.
    Produkty zbożowe na te nisko przetworzone.
    posiłki co około 3h mniejsze. Około 4-5 w ciągu dnia. 2litry wody na dobę. Na wieczór unikaj węglowodanów chyba ,że są w postaci warzyw.
    Unikaj smażonych potraw. Ostatni posiłek ok. 2-3h przed snem zależnie od jego strawnożci, na 1h można coż lekkiego. Przed samym snem możesz wypić trochę wody.

    Anka_33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    rozumiem że jedna porcja to jedna tabsa?hm one mają 600mg i nie sa podzielne bo to kapsułki wiec nie podzielę ich n a 3g

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nie, jedna porcja to jedna porcja ,a nie kapsułka.
    By spożyć 3gramy należy wziąć na dwie procję 1200mg i na jedną 600mg będzie 3g.

    ola87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    to chyba lepiej jakis zabieg typu mezoterapia np w denique sobie zafundowac..

    funknsoul
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Najlepszy i najprostszy suplement to ten ze zdrowej rodziny, nazywa się Sveltform i nie kosztuje tak dużo 🙂

    funknsoul
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    to chyba lepiej jakis zabieg typu mezoterapia np w denique sobie zafundowac..

    nie, nie lepiej 🙂 lepiej iżc do kosmetyczki Ani Zajdel i mieć mikrodermabrazję za pól ceny 😛

    Idealna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Jak się ktoż chce odchudzić to polecam wizytę u Dietetyka…tam dostaniesz cały harmonogram co jeżć i ile. Razem z przepisami. Wszystko dobrane indywidualnie do Twoich potrzeb.
    Do tego trochę sportu, najlepiej ćwiczenia aerobowe i będzie dobrze;)

    A jeżli chcesz szybko schudną, a następnie jeszcze szybciej przytyć podwajając swoją macę i niszcząc wątrobę, to polecam odchudzanie z tabletkami:)

    Ewelina Pucilowska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Najczężciej tabletki odchudzające od lekarzy są na receptę,
    a z mojego wywiadu wynika że to po prostu powodujące
    nadpobudliwożć psychotropy – nie polecam, ale polecam za
    to kapsułki z l karnityną to termogenik – czyli jak pójdziesz
    na godzinny spacerek to spalisz 2 razy więcej – to polecam

    pati00-a
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Hej. Ja stosowałam ForeverSlim jakiż czas temu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie ma żadnych efektów jojo jak niektórzy twierdzą. Schudłam na niej 15 kg w 2 miesiące i waga caly czas się utrzymuje. W 100 % mogę polecić. Fakt, ze mialam te tabletki jednorazowo z zagranicy, ale jesli bedziecie miały mozliwosc to smialo!

    olka1545
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja również schudłam dzięki tym tabletkom, o których pisała Pati. Zgubiłam 17 kg 🙂 Dla mnie to nie lada wyczyn 🙂 Podniosła się moja samoocena a przede wszystkim poprawił się mój metabolizm i zniknął cellulit 🙂 Jestem bardzo zadowolona 🙂

    Iloveshoes
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Jeszcze nie słyszałam o tych tabletkach Forever Slim. Może spróbuje, chociaż mam marne dożwiadczenie z tego typu wynalazkami. Moja mama i siostra brały kiedyż meridie i miały tylko efekty uboczne.

    Kluska100
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Mi też tabletki ForeverSlim pomogły schudnąć.Ja po kuracji dwumiesięcznej straciłam ok.10 kg.Wiadomo oprócz tabletek ważna jest również zbilansowana dieta i trochę ćwiczeń.Tabletki niebyły łatwo dostępne w Polsce ale podobno od listopada będzie je można kupić w Polsce.

    coffee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Ja również zrzuciłam kilka kg z zieloną kawą, dlatego mogę polecić wszystkim, którzy szukają suplementacji 🙂

    Gosikak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    pisałam już w innym wątku. W kwestii tabletek na odchudzanie rozpoczęłam kurację ze Slimcea. Od początku roku.
    Wprawdzie efektów jeszcze nie mam na tyle aby się chwalić ale mogę powiedzieć że odczuwam już hamowanie łaknienia. Wprowadziłam więc diętę którą łatwiej mi utrzymać.

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Ja z kolei nie wspomagam się żądnymi tabletkami,uważam że są inne sposoby na to aby schudnąć z naciskiem na dietę oraz aktywnożć fizyczną,trening z basenem. Pływanie i biegi znakomicie kształtują sylwetkę.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " tabletki odchudzające"

Przewiń na górę