tabletki odchudzające

  • Autor
    Odp.
  • muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    moja siostra teraz bierze jakies tabletki… dostała je od swojego ginekologa na odchudzanie… po ciazy nie mogła wrocic do swojej wagi ..teraz czuje sie swietnie i w ciagu tygodnia jej obwód zmniejszył sie chyba o 2,5cm 🙂 Tabletki kosztuja chyba ze 100zł ale bardzo je ludzie chwalą

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    a jakie to tabletki?? bo generalnie rzecz biorac nie wierze w takie rzeczy, ale skoro twoja siostra miala efekty, to mzoe bym sprobowala…

    Kiki81
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Pytanie tylko jaki jest skład tych tabletek … wiesz kiedyż to ludzi faszerowano nawet tabletkami z dodatkiem amfetaminy aby schudli … i robili to lekarze!

    Pozatym zbyt szybkie nienaturalne chudnięcie może wywołać złe skutki.
    Efekt jojo – przestaniesz brać tabletki i waga raz dwa wróci, a chyba nie o to chodzi? albo obwisłą skórę itp…

    Odchudzać powinno się stopniowo i konsekwentnie łącząc aktywnożć fizyczną, z dietą i suplementacja naturalnych żrodków wspomagających spalanie taknki tłuszczowej i zmniejszajacych apetyt.

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    Tabletki nazywają sie Merida albo jakos tak;)

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    o rety za 100 zl to wole sobie kupic jakis ciuch lub odlozyc na nowe okulary, a wypocic sie w domu przy muzyce kazdego dnia, jezdzic na rowerze, jesc z glowa

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    kiedys kosztowały ponad 400:)

    Kiki81
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja tam od lat z powodzeniem stosuję preparat Sveltform info –> [usunięto_link] i zawsze z czystym sumieniem każdemu polecam.

    Wiadomo, że aby schudnąć trzeba jeżć mniej, mniej kalorycznie i wzmocnić spalanie. Żaden cudowny żrodek (nie wierzcie w cudowne obietnice chudnięcia bez wysiłku!) tego sam za nas nie zrobi.
    Jednak często nasz organizm buntuje się kiedy podejmujemy walkę z nadwagą i zauważamy, że po prostu nie dajemy rady zapanować nad własnym ciałem. W takiej sytuacji można sobie znacznie pomóc sięgając po zdrowe i naturalne wspomaganie.

    Dobry preparat na odchudzanie pomaga w ten sposób, że:
    – obniża uczucie głodu
    – zapobiega odkładaniu się tłuszczów
    – przyżpiesza przemianę materii

    Gwarantuję, że w połaczeniu z odrobiną ruch (ale systematycznie!) mozna dożc szybko osiagnąc fantastyczne fekty.

    kasik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    sa tabletki z blonnkiem, ktore spozywa sie w trakcie lub przed posilkiem 🙂
    obecne jedzenie nie jest tyle warte co kiedys stad ciagly niedosyt 🙂

    koma
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Meridia jest bardzo skuteczna 4,50 tygodniowo przy diecie i minimalnym wysyłku teraz kosztuje 68zł tylko na receptę.
    kiedyż był rzewex cudowny żrodek można było żreć i się chudło niestety wycoeano go.

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    slyszalam ze sa jakies tabletki zawierajace pewien pierwiastek i bardzo obnizaja laknienie czy ktos wie co to za tabletki? podobno sa niedrogie i wystarczy lykac jedna na dobe.

    lily
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Witam :).
    Meridia kosztje teraz 57zł , a nie 68 czy 100zł jak pisałyżcie ;).
    Włażnie kończe ja łykac ;), i bardzo sobie chwalę, miałam pewne trudnosci ze zgubieniem kg :|, teraz w ciagu 3 tygodni schudłam 10 kg :P, a mój rozmiar ubrań z 44-46 zmniejszył się do 42 :).
    Znajomi nie wierzą własnym oczom , jak szybko schudłam 😉

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    tabletki odchudzajace..? jak ktos je stosuje to dla mnie jest skonczonym idiota.. bo wiadomo jaka jest prawda !

    lily
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Dokończ… jaka jest prawda ? , z podziemia ich nikt nie bierze, tylko lekarze przepisuja na receptę :). W czasie ich brania jak i po scisła kontrola lekarska, chyba mało wiesz o otyłosci , czasem takie włażnie tabletki sa jedynym ratunkiem dla ludzi 🙄

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    wiem i chyba wiecej niz ty a co do lekarzy to normalne ze takie prochy przepisuja otylym bo co sie beda cackac lepiej pojsc na latwizne!!!!! po takich prochach waga wraca zreszta wiadomo ze tabletki cudow za ciebie nie zdzialaja a jedynie moga ci zaburzyc org!!! jezeli juz siegac po cos do odchudzania to lepiej wybierac termogeniki !!!!

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    2,5 centymetra to ja mogę w dzień zrobić bez żadnych tabletek. W jedną lub w drugą stronę.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " tabletki odchudzające"

Przewiń na górę