• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Wow odczytuję to jako wzwanie a ja chciałam tylko pomóc.

    hehe niezła jesteż 😉 przeczytaj lepiej PW.

    Maja1175
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Chcesz mnie obrazić, bo jak narazie nie chwaliłam się swoją wiedzą?
    Nie należę do tzw. oferm więc nie bardzo rozumiem twojej wypowiedzi.
    Jeżeli uraziłam Twoją osobę przepraszam postaram się być bardziej obiektywana.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    Ide spac bo jutro bede dopiero umieraz na treningu albbo zaspie i nie pojde z piesutami na poranny spacer nic pozdrawiam was cieplutko przestrasznie fajnie sie z wami pisze to przylece tu jutro z po pracy buziaki i dobrej nocki;)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Chcesz mnie obrazić, bo jak narazie nie chwaliłam się swoją wiedzą?
    Nie należę do tzw. oferm więc nie bardzo rozumiem twojej wypowiedzi.
    Jeżeli uraziłam Twoją osobę przepraszam postaram się być bardziej obiektywana.

    PW to prywatna wiadomożć nie wiedziałem ,że nie wiesz jeżli o to chodzi,masz ja na górze,wysłałem Ci wczeżniej dlatego napisałem żebyż przeczytała.
    Nie należę do osób ,które lubią się chwalić,a jak bym coż miał do Ciebie negatywnego zwyczajnie bym Ci to powiedział jak to mężczyzna 😉 Najpierw pisałaż,że mnie rzekomo lubisz,a później niepotrzebnie dalej to…Przepraszać nie musisz domyżliłem się ,że zostałem gdzież źle zrozumiany ,ale w sumie nie wiem gdzie,nie ważne. Niestety co innego pisząc ,a co innego mówiąc gdzie się słyszy kogoż sama przecież wiesz jak takie pisanie może zmylić.I przy okazji jakbym w ogóle traktował bym ciebie negatywnie to nie wymieniałbym z tobą poglądów i nie rozmawiał.
    pzdr

    Maja1175
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Dziękuję

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    no doszlismy do punktu ktory mimo wszystko jest bardzo istotny ….mowa ciala i wracajac do odchudzania i tabletek jak juz doszlismy do punktu gdzie wiemy ze tabletki nie zalatwia za nas sprawy choc przy malutkich nadwagach do 10 kg mozna tableteczkami swietnie sobie poradzic —ale oczywiscie po odstawieniu jak wrocimy do poprzedniego sposobu jedzenia to bedzie nic plus pare kilo extra….istotna jest nasza postawa nie wiem czy wiecie ze dokonano pewnego eksperymentu na kobietach otoz pokazano kobieta na rysunkach kolejno kilka sylwetek kobiecych ok 10 i poproszono je by wskazaly swoja wymarzona jaka np uwazaja ze powinny miec lub jaka chcialby miec ich partner wynik zaskakujacy pokazano to samo panom i okazalo sie ze panowie chca minimum jeden dwa rozmiary wiekszy od wskazanego przez ich partnerki…tak wiec warto sie zastanowic czy aby z glowa mamy wszystko wporzadku moze czasami za miast odchudzania powinnismy popracowac nad poczuciem wlasnej wartosci…smiac mi sie ostatnio chcialo jak na ostanim party na swieta Bozego Narodzenia doszlo do malego paradoksu wszystkie chude siksy kazaly mi zakryc piersi mialam fajny dekolt a Ja powiedzialam ze mogly by sobie zwiekszyc dlugosc spodnic w ich kreacjach bo nie musza pokazywac faktu ze maja dlugie i szczuple nogi….oczywiscie Ja przyjelam to ze smiechem ale one chyba nie do konca zas komplementy z ust panow mimo mojego duzego romiaru, a juz w szczegolnosci odpowiednie spojrzenia mi wystarczylo za wszystko a odchudzam sie przede wszystkim dla zdrowia dla dobrej kondycji bym mogla szalec z moja corka, a nie dostawac zawalu biegajac za nia…lub nie chce mowic jej ze czegos nie moge tylko dlatego ze przeszkadza mi w tym waga jednak mimo wszystko Jestem pewna siebie calkiem szczesliwa laska ….a ze duza jeszcze no coz poprostu trudno strzelic tekstem sorry nie zauwazylam cie…:)

    anna_NH
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Drzwi Otwarte w Natruhouse 23-30.2010
    Chcesz schudnąć i utrzymać wymarzoną wagę?!
    Umów się na bezpłatną konsultację:
    – Dietetyk Natur House opracuje dla Ciebie indywidualny plan dietetyczny oraz skoryguje Twój sposób odżywiania
    – Wykona specjalistyczne badania i rozpisze odpowiednio zbilansowaną dietę
    – Dobierze najskuteczniejszy naturalny suplement wspomagający odchudzanie
    – Skontroluje Twoje postępy podczas cotygodniowych bezpłatnych wizyt
    – Zmotywuje aż do osiągnięcia celu – idealnej wagi
    – Gwarantuje brak efektu jo-jo
    Przyjdź lub zadzwoń ! tel. 32 30 70 555, kom. 531 008 531
    Jastrzębie – Zdrój , Al. Piłsudskiego 8a (pawilony)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Skoro same reklamy to pipo nie spamuj.

    Anka_33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Witam wszystkich:) zaczełam od tygodnia brać fabacum i zast się czy pomoże?!mam 10 kg nadwyżki i marzy mi się je zgubić….2 lata temu brałam meridie 15 i schudłam ponad 10 kg…czułam sie na niej rewelacyjnie i ubolewam że ja wycofali!wrrrr.zapużciłam się z lekka mówiąc i niestety kg wróciły…w listpadzie będzie 2 lata jak cwiczę.Chodzę na aerobik 3x w tygodniu po godzinie,step,pilates,body shape, i nie mogę schudnąć ani kg to jakież szaleństwo.dlatego skusiłam się na fabacum i ograniczyłam posiłki, fitness pozostawiłam bez zmian …i czekam na efekty,zoabczymy. Czytam Wasze opinie i posty i widze że KOWAL zna sie na rzeczy moze mi pomoze…pozdrawiam
    P.S. Dodam ze zaczęłam brać jeszcze l-karnityne w tabsach i zast się jak powinnam ją brac?na opakowaniu napisane jest brac od 1-2 tabl na godz przed wysiłkiem.a co w dni odpoczynku brac czy nie??

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Ile gram ma jedna kapsułka karnityny?
    Jeżli masz jakież pytania to zadawaj 😉

    Anka_33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    tabsa jedna ma 600mg firmy activlab dzięki za odp:) i informują żeby brać na 1 godzinę przed wysiłkiem i na czczo

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jeszcze wzrost ,masa ciała i pytanie czy spożywasz mięso?

    Anka_33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    O matko:) a musze poadac takie wymiary? 😯 wolałabym nie na forum jeżli moge prosić podaj mi @ to się odezwe….a miesko spozywam bo lubię,nie umiałabym tak bez kiełbasek 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Przecież jesteż tu anonimowa 😉
    Dobra jak coż to wyżlij na PW jeżli tu nie chcesz.

    Anka_33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    na PW NIE MOGE BO JESTEM TU NOWA 😆 więc podam…170cm,78kg 🙄 no coments

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " tabletki odchudzające"

Przewiń na górę