• Autor
    Odp.
  • lily
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Jovita masz na mysli konkretnie lek o nazwie meridia?
    Co takiego wiesz na ten temat, czego to ja nie wiem Twoim zdaniem?
    Jestem bardzo ciekawa , co sądza przeciwnicy tego typu odchudzania .

    Własnie kończy mi się pierwsze opakowanie, zastanawiam sie nad kupnem drugiego 🙄

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    MAM NA MYSLI WSZYSTKIE , ale jesli jestes przy tym tak uparta to pozstan w tym co myslisz i powodzenia tylko radze potem uwazac na wielgachny efekt jojo lub rozregulowany org.

    lily
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Nie upieram się przy swoim 😉 , grzecznie zapytałam , poprosiłam abyż napisała co takiego może się wydarzyć , po braniu tego typu leków, jeżli sa to jakies skutki uboczne nieodwracalnie odbijające się na zdrowiu, to napisz to co wiesz na ten temat :).
    Pozdrawiam.

    Jagoda415
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja schudłam 38 kg i od 5-ciu lat utrzymuje swoją wagę! nie musicie faszerować sie chemią i niszczyć swojego organizmu. Meridia mimo iż przepisują ją lekarze nie jest bezpieczna. Zapytajcie lakarza a dowiecie się że Meridia jest bardzo silnym lekiem antydepresyjnym!
    Jeżli chcecie mogę wam pomóc w zrzuceniu zbędnych kilogramów moje gg 5624013, skype: jagoda10002 (piszcie nawet jak mnie nie ma-odpowiem na pewno!) Nie wstydźcie się tego problemu, ja wiem jak ciężko pozbyć się zbędnego balastu ale nie róbcie tego kosztem swojego zdrowia!

    gwiazda
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    napiszcie proszę-czy aby napewno nie ma żadnych skutków ubocznych typu efektu jo-jo.I jak zdobyć receptę?Czy zwykły lekarz rodzinny ją może przepisać?

    lily
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Dużo piszecie o niszczeniu zdrowia, napiszcie konkrety, to co wiecie. Jak na razie nie zauważyłam u siebie nic niepokojącego ;), wczuję się wręcz bardzo dobrze. Bardzo chętnie poczytam opinii innych na temat M ;), co nie znaczy że w to wierzę ;).
    Gwiazda[/b] jak na razie nie widzę u siebie skutków ubocznych, a receptę dostałam od ginekologa , a potem od rodzinnego , nie było problemu ;).

    gwiazda
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Hejka!
    Sorry, ale czegoż nie rozumiem??Mam iżć do ginekologa i powiedzieć,że chcę schudnąć i niech mi da taki lek.No nie wiem.Myżlę,że mnie wyżmieje!A znacie laski inną, niezawodną metodę aby jeżć i nie tyć? 😛

    lily
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    To nie jest lek na odchudzanie, tylko wspomagający odchudzanie ;).
    recepte może wypisać każdy lekarz, więc nie sądze żeby ktoż Cię wyżmiał, no chyba że chcesz schudnac tylko 5 kg ;).

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    zamiast tych wszystkich ”lekow niby wspomagajacych odchudzanie ” lepiej by bylo zainwestowac w termogeniki!!!!!!!!

    lily
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Każdy robi to co uważa za słuszne.

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    jasne , a potem bedzie płacz i gorzkie zale !!!
    zreszta jesli ktos sie wspomaga tabletkami odchudzajacymi to nie oszukujmy sie ale ma pstro w glowie!! niszczycie sobie zdrowie !!

    lily
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Dziewczyno weź Ty już pofolguj , i daj sobie na wstrzymanie.

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    pisze co uwazam za sluszne , niestety ale tabletki za was cudow nie zrobia , a jak zrobia to tylko krotkotrwale i zdrowie na tym najbardziej ucierpii!!
    zreszta idziesz na latwizne a to nigdy nie poplaca!!!
    gdyby tak tabletki byly cudem to kazdy by chodzil szczuply i piekny!! nie ma cudow , troche wysilku i drowej diety a nie takie glupoty , tabletki sa dla leniwych!

    magda76
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam!
    Prosze mi powiedziec w jakiej miejscowosci moge kupic Meride za mniej niz 100zl.Z gory dziekuje i pozdrawiam. 🙂

    tiffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Witam!
    Prosze mi powiedziec w jakiej miejscowosci moge kupic Meride za mniej niz 100zl.Z gory dziekuje i pozdrawiam. 🙂

    Przeciez to jest lek na recepte, wiec ma stala cene. Tak mi sie przynajmniej zdaje. 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " tabletki odchudzające"

Przewiń na górę