• Autor
    Odp.
  • magda76
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący
    tiffany wrote:
    magda76 wrote:
    Witam!
    Prosze mi powiedziec w jakiej miejscowosci moge kupic Meride za mniej niz 100zl.Z gory dziekuje i pozdrawiam. 🙂

    Przeciez to jest lek na recepte, wiec ma stala cene. Tak mi sie p
    rzynajmniej zdaje. 🙂

    tak te tabletki sa na recepte ale ja kupowalam tydzien temu i placilam za 30tab. w opakowaniu 120zl.a niektorzy pisza ze kosztuja 68zl a nawet cos kolo 50zl. 🙂

    ninka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    u mnie sprawdza się kilka rzeczy:
    – 5 małych posiłków dziennie – jak organizm ma dostarczane systematycznie to przestaje magazynować
    – spacery, rowerek, tai-chi, pielenie ogródka – czyli więcej ruchu
    – wywalenie całej chemii z żarcia (kostki, unikam wszystkiego z konserwantami, barwnikami itp)
    – więcej ziół i przypraw

    Wspomagam się naturalnie. To mój ulubiony preparat, ale każdy może sobie wybrać inny, bo w sumie nie ma idealnego
    ********************************

    Linki podawaj na priv.
    I.

    No i pomaga żwiadomożć, że jak się tyło rok, to w miesiąc się nie zgubi 🙂 Wtedy łatwiej o systematycznożć w działaniu.

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Nika żadne odkrycie że tylko kompleksowe działanie ma sens… zadne tabletki ani zadne herbatki nie pomogą jesli nie polaczysz ich z dietą i ruchem.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    prawda a ty mirabelka tez stosujesz sie o tej zasady?? bo ja musze pochwalic jej efekty 🙂 jutro wyjezdzam i nie moge sie doczekac plazy 🙂 cwiczenia plus dobra dietai pomoc clarinolem dala mi to co chcialam, wysmuklalam, ujedrnilam cialko i czekam na urlop 8) 8) [/quote]

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    no 😀 bajer 😀 a jaka dieta i jakie ćwiczenia hostessa? bo że clarinol to już sobie zarejestrowałam 😀

    Twoja_Figura
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Tak termogeniki sa przy odchudzaniu, tymbardziej jak ktos jeszcze cwiczy, wowczas w polaczeniu z dieta ruchem oraz dobrze dobrana suplementacja mozna uzyskac dobre efekty:) WARto wybierac profesjonalne sklepy i dobrze wypytac jak stosowac dany produkt oraz uzyskac porade, ktory np. termogenik bylby najlepszy:)

    Pozdrawiam

    Laluna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    no to fakt, że połączenie tego wszystkiego daje najlepsze efekty 🙂 sama się przekonałam o tym przed zeszłymi wakacjami… teraz zachciało mi się eksperymentować, ale chyba wrócę do clarinolu 🙂

    Twoja_Figura
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Ja trenuje 4 razy wtygodniu plus treningi z klientkami, wec promuje przede wszystkim cwiczenia na silowni:) ktore idealnie wplywaja na kobieca sylwetke, ladnie rzezbia z czasem cialo, dodatkowo dobrze dobrana suplementacjia i porady w zakresie diety mysle ze zrobia swoje, postepy beda ogromne:)

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    oj to faktycznie intensywnie 🙂 ja to się aż tak do siłowni nie przywiązałam… ale to fakt, że regularne chadzanie na nią sporo mi dało 🙂 po wakacjach znów wrócę na siłkę pewnie 😀
    ale tymczasem będę się trzymać połączenia diety ćwiczeń i suplementów 😀 zakupiłam Clarinol więc zobaczymy 😀
    see ya 😉

    Laluna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    ja za siłką tak żrednio muszę przyznać… wolę jakiż aerobik czy coż 🙂
    musi się udać ❗
    do miłego 🙂

    choockolaka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    Mojej mamy 3 koleżanki, które to zażywały mają tętniaka mózgu w tym jedna nie żyje … Omdlała na schodach i uderzyła głową o krawędź…
    I co jej po tych 25kg mniej?

    Nie wiem różnie to, róznie bywa. Ale chyba spróbuję…
    Bo zrzuciłam 15kg i mi sięwaga zatrzymała w miejscu, więc ozobacyzmy 🙂

    Jak patrzyłam u siebie to za 80zł mam Meridie 15, 30 tabletek, bez recepty. 1 marca sięwybieram po nią, żeby zacząć równo z początkiem miesiąca 😛

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Ja nie wiem co kieruję dziewczynami które skłaniają ku odchudzaniu na tabletkach, zamiarst wykazać trochę włażnej woli i chęcie, trochę się poruszać, kilka rzeczy sobie odmówić, może dlatego że efekty nie są natychmaistowe! Moja koleżanka wpadła na pomysł kupienia Mezitanc czy jakoż tak, ale wiem że te tabletki nie są nawet rozprowadzane w sklepach, tylko możan je kupić na necie, czy ona zdaje sobie sprawę z tego jakie mogą być tego konsekwencje!?

    roberto-tychy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    jest juz nowy odpowiednik Meridi – o nazwie AFIBRON. Jest też w kapsułkach i dawkach 10 i 15 mg a cena jest prawie o połowę niższa

    ma-rzena
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    a ja ostatnio zainwestowałam w taki preparat Slim 15 (tabletki + saszetki do rozpuszczania + poradnik żywieniowy z dietką) no i mam zamiar dzięki niemu i ćwiczeniom na aerobicu zgubić 3 kg w ciągu 15 dni włażnie. na razie stosuję to dopiero drugi dzień, więc wiele powiedzieć nie mogę, ale może ktoż stosował już ten preparat i może coż powiedzieć?

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    nie stosowałam, w sumie pierwsze słyszę 😉 ale z chęcią się dowiem co i jak 🙂 możesz coż więcej napisać? o składzie, o tym jak się czujesz, co to za dieta? 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " tabletki odchudzające"

Przewiń na górę