• Autor
    Odp.
  • Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Ja uzywam codziennie, przy codziennej kąpieli i nie wyobrażam sobie tak samo tego jak nie wyobrazam sobie nocy bez wanny

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja uzywam plynu do kapieli intymnej… jakos lepiej sie wtedy czuje.. 🙂
    co do depilaji… na oliwce hm… sprawdzona technika?

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja po goleniu okolic bikini maszynka do golenia jednorazową używam żelu po goleniu james bond 😉 [to była jakas tubka gratis do czegoż] i troszkę mam po nim mniej podrażnień a i włoski sie tak nie wrastają 😉

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ja pamietam jak jeszcze mieszkalam z rodzicami. mam starszego brata ktory zawsze uzywal pianki do golenia gilet lub nivea. zawsze mu podbieralam z tym ze uzywalam jej do depilacji nog i efekt byl cudowny. zero podraznien, zero zaczerwienienia i skora jakas taka fajna.
    mysle czy mezowi nie kupic 🙂

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    ja nie proponuje zwyklych maszynek do golenia 🙄

    czarna_lilia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Dlatego najpeiej jest depilować to miejsce… Boli jak cholera:/ Ale za to jakie efekty! Ja sie wszedzie depiluje 🙂 Mało sie nie zesram w trakcie depilowania, ale za to jestem gladziutka i nie mam takich problemów :] pozdrawaim… 😛

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ale koleznka mi mowiła że jak włoski odrastaja to one musza miec odpoiwiednia długosc aby depilator mógł je chwycic i prze ten czas kiedy one sobie rosna w tym miejscu jestem szorstka wiec sama nie wiem zastanawaiam sie nad kupieniem depilatora ale własnie mnie to powtrzymuje

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    spróbuj się posmarować w tamtym miejscu kulką której uzywasz pod pachy. Działa na prawdę.

    gosiaczekheh
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    dziewczyny też miałam zawsze problem z depilacją :tych” miejsc ale już się skończył. Polecam Wam krem do depilacji „VEET pod prysznic:. Jest rewelacyjny!!! nałóż i po ok 6 min zetrzyj gąbeczką i spłucz. Cena ok 27zł, ale wrto 😆 😆

    galaksy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Gole sie zwykłą maszynką a potem dezynfekuje Acnosanem. Żadnych krostek. Polecam.

    iwyl
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    Po ogoleniu waginy polecam smarowanie się kremami dla niemowląt, ja używam firmy Hipp.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Takie głupkowate pytani… Ale pomóżcie!;)"

Przewiń na górę