Takie głupkowate pytani… Ale pomóżcie!;)

  • Autor
    Odp.
  • lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Chodzi o depilacje „tamtego” miejsca. Ja uzywam maszynki i tak tez zrobilam wczoraj przed przyjsciem mojego chlopaka. Dzisiaj moj chlopak znowu przyjdzie a wloski juz na tyle odrosly, ze nie jest całkiem gładziutko, a jest ( jak ja to nazywam ) taki „pumeks” delikatny:D. Nio, ale sa zbyt krotkie aby je znowu golic, potem wyskakuja krotski i bardzo boli przy goleniu… Wtedy jest tak brzydko po prostu. Natomiast gdy zostawwie nio to nie bedzie juz tak gładziutko i ladniutko. Sama nie wiem co zrobic. Jak wy zachowujecie się w takiej sytuacji?
    Jesli chodzi np o nogi to z tym nie ma problemu, bo moge golic je nawet 2 razy dziennie i nie ma krost, no ale tam… :/[/b]

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    wlasnie tez mam taki problem i dlatego sie nie gole pod wlos…
    kiedys gdzies wynalazlam w necie ze jak sie ogolimy w tamtych miejscach trzeba sie posmarowac balsamem w kulce co pod pachy uzywamy… nie wiem, nie testowalam czy to dziala ale tam kobitki mowily ze dziala w 100%
    moze posmaruj sie balsamem albo jakims kremem… 🙂

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    kurcze, ale to jest nie zdrowe bo zatyka pory bardzo itd. no ale sprobowac mozna. a jest jeszcez ktos z takim problemem??

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    tez mam ten problem. jednak najbardziej przejmuje sie tym w lato gdy co dzien jestem nad woda.
    na co dzien sie tam nie depiluje bo to okropnie podraznia skore. moj partner lubi jak jest tam gladko ale bez przesady.
    nie jestesmy w stanie „tam” usuwac codziennie tego „pumeksu”
    dbam poprostu zeby bylo krotko i schludnie 🙂 fajna majteczki zatuszuja reszte 🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    hmm a probowalyscie robic sobie „tam” jakies wzorki z wloskow? 😳

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    ja Ci powiem, ze nigdy bo jak mam partnera to gole całożć. no a jak nie mam to paseczek zeby tylko zza majtek nie wystawalo, no a wtedy wzroki są zbędne;)

    Judy
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 95
    • Zapaleniec

    ja calkiem na gladziutko sie nie gole
    uzywam depilatora z golarka zeby krociutko sie ostrzyc na trojkacik
    a boki staram sie dogolic zeby nie wystawalo nic z majtek ale nie robie tego za czesto bo nie chce podraznien

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    mi balsam w kulce nie pomogl.. jeszcze mnie chlopak okrzyczal ze kombinuje 😳 ze on nie wymaga bym byla na gladko wygolona.. co za typ czlowieka…

    a laseczki jakch golarek uzywacie, firma?
    teraz mam BiC nie polecam ;/

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Też mam problem z depilacją w „tym” miejscu.Zawsze wyskakuje mi podraznienie a czaem nawet się zatnę 😕 no i jeszcze odrastanie wlosków jest takie…swędzące 😕 Myżlałam juz nad depilacja brazylijską,bo takie ciągłe golenie sie jest potwornie klopotliwe… problem stanowi tylko ból towarzyszący temu zabiegowi…

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    ja stawiam na wosk. mimo ze to badzo boli i tzreba byc uwaznym to tak jest dla mnie najlepiej. pozniej mam na jakies 2 tygodnie spokoj. kiedys tez uzywazlam pianek i efekt byl nawet fajny bo niebylo podrazniej tylko wloski musza byc troszke dluzsze zeby je uunac pianka

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    Dziwi mnie jedna rzecz 😯
    Mianowicie wszędzie piszecie niewybredne wyrazy (nię będę ich tu przytaczał bo wstyd)
    …..a w tym temacie wszystkie piszecie „to” miejsce „tamto” miejsce w „tym” miejscu

    Dlaczego?
    Nie umiecie nazywać kulturalnie rzeczy po imieniu?

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    @Administrator wrote:

    Dziwi mnie jedna rzecz 😯
    Mianowicie wszędzie piszecie niewybredne wyrazy (nię będę ich tu przytaczał bo wstyd)
    …..a w tym temacie wszystkie piszecie „to” miejsce „tamto” miejsce w „tym” miejscu

    Dlaczego?
    Nie umiecie nazywać kulturalnie rzeczy po imieniu?

    Oj,czepiasz się 🙄 Przecież i tak każdy wie o co chodzi 🙂

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    Nie czepiam się tylko jak zawsze stwierdzam fakt.

    Zadałem też pytanie.

    Ale………nieważne już….

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ale to jest własnie nazywanie kulturalnie rzeczy po imieniu 😉

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    rzeczuwiscie ale to chyba nie jest tak bardzo istotne zeby o tym dyskutowac

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Takie głupkowate pytani… Ale pomóżcie!;)"

Przewiń na górę