• Autor
    Odp.
  • Agnieszka_27
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Jakie tampony możecie mi polecic? Co o nich sądzicie? Czy sa skuteczne?

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    nie bardzo rozumiem jakie z aplikatorem?

    myself
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Ja osobiscie uzywam OB. Z reguły tych sredniej wielkożci. I do tego pro komfort czyli takim ktorote sa powleczone siateczka. Jestem Bardzo zadowolona. Wiadomo, że przez caly okres nie powinno sie ich uzywac, ale w ciagu dnia warto.. polecam

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ja osobiscie tampony uzywam tylko gdy musze. i zazwyczaj konczy sie to jakims podraznieniem, grzybkiem, infekcja nie unikniona

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja dopiero mozna powiedzieć zaczełam uzywac tamponów ale wydaje mis ie to bardzo pomocne tylko że własnie boje sie żebym nie dostała jakis infekcjii

    Angela123
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    ja używam Ob, beż żadnych aplikatorów, wiem że pace nie zawsze są czyste, dlatego zaszwsze je myje dkladnie przed zmianą tamponu, ale te aplikatory – zawsze mialam z nimi problem – nigdy dobrze tampon nie wchodził i zawsze musialam go popraiać i to na jedno ychodziło…

    Zgadzam się także co do tych infkcji – jak ktos ma predyspozycje to tampony w tym pomoga…. ja na szczeżcie z tamponomi nie mialam i nie mama takich problemów, może dlatego że biorę sobie profilaktycznie także podczas okresu probiotyki np. lacibios femina…

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    kurcze dziewczyny co to są te aplikatory :PP

    Agnieszka_27
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    A można ich używać na noc?

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    raczej moja siostra glównie ich używa na noc żeby nie pbródzić poscieli myżlę że to nic nie szkodzi że się na noc używa ja tez uzywam od czasu do czasu na nocke i nic sie nie działo jeszcze

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    A można ich używać na noc?

    Oczywiżcie,że tak.Tylko trzeba zaaplikować tampon zaraz przed pójżciem spać i chwilę po przebudzeniu.

    Ja polecam ob z otoczką silk touch, są rewelacyjne i bardzo chłonne.A z tańszych to od Rossmana, niestety drogerie te znajdują się jedynie w większych miastach.

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Tampony??? 😯 Najgorsze co moze byc!!! 😕 Sa bardzo niezdrowe!Lekrz powiedzial,ze nigdy,przenigdy zadnych tamponow!Potem infekcje itp. Tylko podpaski najlepiej always i takie co przepuszczaja powietrze.W przypadku silnych,obfitych miesiaczek always nocne!A nie tampony jenyyy 😯

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Onione no tez prawda. 😉 Jak nie te to te.Zalezy ile mam pieniazkow w portfeliku. 😉 I te belli sa faktycznie przewiewne i nie odparzaja fakt.Ale alwaysy tez teraz wymyslili rozowe i mi np sluza. 🙂

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Tampony??? 😯 Najgorsze co moze byc!!! 😕 Sa bardzo niezdrowe!Lekrz powiedzial,ze nigdy,przenigdy zadnych tamponow!Potem infekcje itp. Tylko podpaski najlepiej always i takie co przepuszczaja powietrze.W przypadku silnych,obfitych miesiaczek always nocne!A nie tampony jenyyy 😯

    Jak się myje dokładnie ręce przed aplikacją nie powinno być żadnych problemów ❗ Nie przesadzajcie z tymi infekcjami ❗ Miliony kobiet używa tamponów i jakoż żyją ❗ Ja używam 24h/d i jak dotąd jestem zadowolona.Podpaski są bleee 😕 Obżydliwe jest uczucie,jak coż ze mnie wypływa…Fuj
    Tampony są żwietne bo nie czuję się że się ma okres 🙂 Podpaski uniemożliwiają swobodne ruchy / przynajmniej w moim przypadku,a używałam ich prawie 6 lat 😡 / a w lecie po prostu jest masakrą chodzić w takiej „pieluszce”. 😉

    Agnieszka_27
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Mi przede wszystkim chodzi o to, że jadę na wycieczke i chce sie czuc swobodnie, a z podpaską to same wiecie jak jest… I przede wszystkimw nocy zeby nie przeciekało.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    No na wycieczkę tampony są dobrym wyjżciem, jeżeli umiesz je aplikować, bo inaczej nie ryzykuj,tylko bedziesz sie wkurzac…

    A na noc najlepsze są ob. pro comfort super, gwarantuje,że nie przeciekną i dużo lepiej się żpi, bez żadnej obawy,że beda rano plamy a poza tym można się wiercić w nocy do woli 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Tampony"

Przewiń na górę