• Autor
    Odp.
  • maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Nie znosze podpasek,chyba jestem na nie uczulona jak zresztą na wkładki (odrazu dostaje jakichż krostek i wszystko mnie sędzi) pozatym jak sobie pomyżle o podpaskech to mi się robi nie dobrze mam do nich obrzydzenie,i jesli sie ich uzywa trzeba chodzić w pełnych majtkach a tych tez nie lubie…
    Ja nawet uzywam tamponów w nocy…
    Nie wyobrzżam sobie jak bede musiała nożić podpaski np.po urodzeniu dzieciątka….
    Używam różnych tamponów :bella,ob,subtel,tempax….

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    .
    Nie wyobrzżam sobie jak bede musiała nożić podpaski np.po urodzeniu dzieciątka….

    nawet nie zwrocisz na to uwagi. jesli urodzisz swoimi silami to na jakas podpaske czy lignine ne bedziesz zwracac uwagi – zobaczysz

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Tampony pozwalają unikać widoku krwi miesięcznej, łatwiej utrzymać higienę, razem z wydzielinami usuwają nieprzyjemny zapach rozkładającej się krwi, pozwalają w czasie miesiączki nosić obcisłe spodnie a nawet kostium kąpielowy…
    Wiadomo ze jak wszystko mają tez swoe minusy i jestem ich żwiadoma Częstrze stany zapalne,nadrzereczki czy TSS- toksyczne zakażenie krwi ale wygoda i konfort bierze w moim przypadk góre…

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Xyz wiesz dzięki za te słowa bo ja naprawde sobie tego na dzień dzisiejszy nie wyobrażam….

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja tez używam tamponów ale słyszałam że jest to nie dobre ponieważ cała krew zostaje w Tobie nie usuwa sie zbednych rzeczy i łatwiej o jakąs infekcje o czym każda kobieta wie ale jest to komfort bo można nosic obcisłe spodnie krotkie bluzeczki zeby nie zasłaniały pupci, i w stroju kapielowym mozna tez chodzic ztyms ie zgodze jest toi komfort uzywam ich tylko jak jade do chłopaka ale jak jestemw domku to używam podpasek

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    @Mar+A wrote:

    ja tez używam tamponów ale słyszałam że jest to nie dobre ponieważ cała krew zostaje w Tobie nie usuwa sie zbednych rzeczy

    Jak to zostaje?Krew wsiąka po prostu w tampon…

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ale wiesz chodzi mi o to że nie wszytsko wsiaknie a tak to wszytsko wypływa i nie ma tam nic a tak to jest cioagle ta krew w tamponie a tampon jest w ,, muszelce.. i to się ciagle styka

    slodziutka21
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ob, Tampax. Tylko. Nie uzywaj ich na noc, wszędzie to pisze.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Nie uzywaj ich na noc, wszędzie to pisze.

    Wcale nie!Mozna uzywac tamponow na noc, tylko trzeba zaalikowac przed snem i wyjac zaraz po przebudzeniu!Teraz nawet reklamuja o.b które nie przeciekaja w nocy!Ja je uzywam i sa swietne.

    slodziutka21
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Te, które ja uzywam nie powinno uzywać się na noc. 🙂

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Te, które ja uzywam nie powinno uzywać się na noc. 🙂

    A no to chyba ze takA zdradzisz, jaki to sa?

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    maljoanna wszyscy lekarze trąbią, że nie można używać tamnponów w nocy ponieważ wszystko się tam kisi 😕 Przeczytaj na ulotce, że to grozi WT, choroba jest smiertelna. Tampony powinno się nosić jak gdzież wychodzimy, na basen.

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Nie znosze tych podpasek!!!!! Kiedyż próbowałam spac z podpadką między nogami dramat….
    Wkładam nowy tampan przed pujżciem spac i zmieniam za kazdym przebudzrniem odrazu. Używam Tamponów przeznaczonych na noc OB.Pro perfekt super….

    Zresztą wkładek tez nie moge używac bo mnie uwierają i wszystko mnie swędzi….

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    Ja natomiast nie znosze tamponow, bo mam caly czas wrazenie ze jestem „zakorkowana” i nic mi tam w srodku nie oddycha tylko sie wlasnie „kisi”, podpasek tez nienawidze ale traktuje to jako lepsze zlo.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Tampony"

Przewiń na górę