• Autor
    Odp.
  • fureur
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Nie każde techno to umc umc umc, ludzie słuchający tej muzyki doskonale o tym wiedzą 😉 Ja się do nich zaliczam i również uwielbiam tego typu imprezy, w tym roku zamierzam zaliczyć Mayday oraz Sunrise, jeżli wszystko pójdzie zgodnie z planem 😀

    kami.kami
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Podstawowe style muzyki elektronicznej tanecznej to trance, techno i house. Ja uwielbiam trance, słucham w domu w szczególnożci psychedelic trance, no i oczywiżcie house na imprezach, rozkoszuję się w deep, latin, minimal i tribal housie 🙂

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    tej muzyki głównie słucham na imprezach…. heh czasami w domku… najbardziej House i Techno, trance tak sobie :/[/quote]

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    Techno czasami ale tylko czasami w klubach. Zależy.

    butterFLY87
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A ja wszystkich kochających TRANCE i nie tylko 😉 napraszam na forum [usunięto_link] 😉

    Candy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Techno, Trance, House, Electro..
    Kiedyż byłam uprzedzona do tego typu muzyki.. nie wiedziec dlaczego.
    Teraz.. hm.. uwielbiam ją. Jeszcze niedawno poza rockiem itp. gatunkami nie widziałam innych. To nie muzyka się zmieniła, tylko ja. Duży wpływ miał na to mój chłopak..
    Obecnie zachwycam się każdym dźwiękiem, zauważam ile emocji wydziela. 🙂
    Kocham tego typu utwory..
    Już w sobotę Godskitchen :).
    A w sierpniu euforia festiwal. Ktoż też ma zamiar się zjawić? 🙂

    madziulka06
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja preferuję Electro,House,Trance,Progressive Electro,Progressive Trance,Minimal Trance.

    Loczus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja uwielbiam słuchac i bawić sie przy muzyce elektro, house.. koxham ta muzyke 😛
    Jest taki fajny club w Gwiździnach 🙂 zajebiste miejsce i klimat..a ludzie zjażdzają sie z różnych stron..

    🙂 🙂

    Dash Berlin feat. Jaren – Man On the Run (Original Vocal Mix)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Minimal Trance.

    Minimal techno jeżli już 😉

    mint
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    chociaz nie przepadam generalnie za techno etc źle mi się kojarzy (jak ktoż wczeżniej wspomniał z takim umc umc umc haha), ale nie mogę p****żć obojętnie wobec takiego electro jakie gra np crystal castles to jest dopiero zespół;ddd

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Spróbuj z techno np. VNV Nation ,bo niektórzy mylą techno włażnie z umcy umcy ;),a niektóre kawałki naprawdę są porządnie wykonane i jest wiele wartożciowych zespołów. A przy umcy umcy jak dobrze skleić i jest dużo dynamiki da się naprawdę dobrze pobawić choć nie każdym oczywiżcie,ale etykietki źle wpływają na dane gatunki,style.Jeżli chcesz proszę linki:

    [usunięto_link]

    [usunięto_link]

    [usunięto_link]

    [usunięto_link]

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link]

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    kidkanevil – YOKAI

    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " TECHNO i ogolnie muzyka elektroniczna :)"

Przewiń na górę