• Autor
    Odp.
  • JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    oczom nie wierzę, że jeszcze nie mamy tu tematu o kanałach telewizyjnych i programach godnych polecenia. a jeżli mamy to proszę mnie ożwiecić i użwiadomić ale naprawdę przejrzałam forum i nic nie widzę…

    tak więc – jakie kanały telewizyjne lubicie najbardziej? wolicie te ogólnodostępne czy macie może jakież platformy cyfrowe? a może polecacie jakież nowożci programowe z jesiennej ramówki? zapraszam do wymiany zdań 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    ja włażciwie nie oglądam zbyt wiele telewizji, ale jeżli coż mnie zainteresuje to nieistotne czy to tvp czy discovery czy CN…
    ostatnio z braku czasu ograniczam telewizję, ale nie potrafię sobie odpużcić Planu Totalnej Porażki i Wielkich Projektów

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    praktycznie nie mam czasu na oglądanie telewizji, czężciej oglądam filmy na dvd…ale jak jest jakiż fajny film w TV to też obejrzę lecz bardzo rzadko…

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    ja na przykład uwielbiam wszelkie programy przyrodnicze i popularno naukowe tj. wszelkiej mażci discovery, animal planet, nat geo wild. a już naj najbardziej w jakożci HD.

    kinga111
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    discovery i planete sa najlepsze

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    ostatnio nie siedzę przed TV

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    discovery i planete sa najlepsze

    A moim zdaniem ostatnio tylko nFilm
    A Dziennik nimfomanki przebił wszystko 😉

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    A Dziennik nimfomanki przebił wszystko 😉

    w takim razie chyba muszę się w niego zaopatrzyć 😀

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A moim zdaniem ostatnio tylko nFilm

    kurczę muszę zacząć to oglądać, bo jesteż kolejną osobą, która chwali ten program a ja jak ten ciemak mimo, że go mam, jeszcze nie skorzystałam…

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    A moim zdaniem ostatnio tylko nFilm

    kurczę muszę zacząć to oglądać, bo jesteż kolejną osobą, która chwali ten program a ja jak ten ciemak mimo, że go mam, jeszcze nie skorzystałam…

    No jak spróbujesz to potem filmy Ciebie wciagna, bo naprawde sa tam same najlepsze i do tego nowosci.

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    no to przetestuję jutro ten 'Dziennik nimfomanki’ który ktoż tu chyba polecał, akurat jutro leci 🙂 a w żrodę „Polowanie na czerwony październik’ czyli trochę klasyki. Dla każdego coż dobrego 😉

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    no to przetestuję jutro ten 'Dziennik nimfomanki’ który ktoż tu chyba polecał, akurat jutro leci 🙂 a w żrodę „Polowanie na czerwony październik’ czyli trochę klasyki. Dla każdego coż dobrego 😉

    Oj tak , to napewno klasyka. I to jaka ,pamietam jak byłam na tym filmie w kinie majac nascie lat 😉

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    no to ja go pamiętam jedynie z tv, oglądałam go z rodzicami nawet nie rozumiejąc, dopiero teraz potrafię docenić i z przyjemnożcią obejrzę. fajnie, że na tym nfilmie dają takie włażnie starsze filmy również. przyglądając się ramówkom inne stacje starają się raczej walczyć o widzów nowożciami.

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    @ananeczka wrote:

    zazwyczaj jest to TVN, National oraz Styl

    no to mamy podobne upodobania, ja chętnie oglądam też wszystkie kanały Discovery i ten nowy Nat Geo Wild… aaa no i rzecz jasna Animal Planet – pobłogosław Boże HD !

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    rzadko oglądam tv..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " telewizja"

Przewiń na górę