• Autor
    Odp.
  • JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    ostatnio oglądam tylko domo

    a co to?

    ja to głównie wieczorem jakiż film ale też jednym okiem raczej hehe. najczężciej nFilm albo HBO.

    Ayyo
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja jestem wierna kanałom muzycznym i to je najczężciej oglądam,VH1,Mtv,4Fun.Jestem na bieżąco:D

    A tak już powazniej to Travel & Living,TvnStyle,PolsatCafe,ZoneReality.

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    jeżli chodzi o kanały muzyczne to ja bardzo lubię eska.tv . podchodzi mi bo muzyka jest zbieżna z tym co leci u nich w radiu a zwykle tego radia włażnie słucham. nie wiem czy jest na innych platformach, ja mam nke.

    patelka86
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    A my odkąd założyliżmy z mężem Cyfrowy Polsat, to na okrągło oglądamy Discovery Channel, a tam serial dokumentalny „Jak to jest zrobione?”i „Prawda czy fałsz – pogromcy mitów”, a na BBC Entertainment „Przekręty” i „Prawdziwe przekręty”. A oprócz tego leci tam żwietny serial sprzed lat „Allo, Allo” 😀 Nie ma takiej tragedii w TV. Zawsze znajduję coż, co mnie zaciekawi…

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    no ja takiego wyboru kanałów nie mam… musi mi wystarczyć kilka programów, których i tak praktycznie nie oglądam.

    truskawka22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    A co sądzicie o programie TVP Kultura? Ja znajduje tutaj sporo interesujących programów. Czasami są przedstawienia teatralne, występy ale i dużo klasycznych filmów. Program obowiązkowy dla ludzi kochających kulturę.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Lubię ten kanał, ale ostatnio to trafiałam na jakież drętwe programy. Ja jestem raczej filmozjadacz więc wolę kanały filmowe. Na Kino Polska w wakacje było trochę fajnych polskich filmów, w sumie klasyków. A oglądacie czasem kanał Wojna i Pokój z rosyjskim kinem?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " telewizja"

Przewiń na górę