• Autor
    Odp.
  • Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    bardzo jestem ciekawa czy któraż z Was zna HUNG’a?

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    mogę zadać to samo pytanie…

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    a ja wiem a ja wiem ! widziałam trailer i bardzo mi się podoba… i kojarzy mi sie niesamowicie z Californication ale nie widziałam żadnego odcinka na razie bo zwyczajnie nie wiem na jakim kanale można go złapać.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    HUNG to serial na HBO, włażnie często jest do Californication porównywany… Polski tytuł to „Wyposażony”, a głównym bohaterem jest nauczyciel wf-u, który wykorzystuje swój największy atut do różnych celów 😉
    tu jest trailer, to możecie sobie zobaczyć [usunięto_link]

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    włażnie sobie weszłam na stronę HBO i sprawdziłam co gdzie kiedy i jak. no masakra znowu – kosmiczna pora emisji niestety. najfajniejsze seriale zawsze nadają ciemną nocą. no i znowu trzeba będzie zgrywać na dekoder 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    jak dla mnie to lepiej, ze późnym wieczorem lecą, przynajmniej mały już żpi i mam spokój 😉

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    no ale niektórzy muszą rano wstawać do pracy. nie lubię mieć oczu na zapałki 😉 dlatego błogosławię funkcję nagrywania w moim dekoderze. zwłaszcza że pojawia się perspektywa 500 GB pamięci 😀

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    Skoro już mamy temat o telewizji, nie podaruję sobie docenienia ekipy z TVN7, która w czasie transmisji ze spotkania Polska-Słowacja na TVP1, na swojej stacji nadaje „Pożegnanie z Afryką”. xD

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    @the quene wrote:

    w czasie transmisji ze spotkania Polska-Słowacja na TVP1

    myżlę, że to akurat niekoniecznie było warte obejrzenia 😉

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    JoJo, bo nie było. 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    no ale niektórzy muszą rano wstawać do pracy. nie lubię mieć oczu na zapałki 😉 dlatego błogosławię funkcję nagrywania w moim dekoderze. zwłaszcza że pojawia się perspektywa 500 GB pamięci 😀

    ja też mam pobudki o 6-7 rano i też pracuję… a 22.00-23.00 to znowu nie taka późna pora 😉

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    a 22.00-23.00 to znowu nie taka późna pora 😉

    dla mnie późna, chłopa ululać, dziecko ululać, mieszkanie ogarnąć i zasypiam myjąc zęby 😀
    dlatego włażnie gro programów, które uznaje za warte obejrzenia nagrywam i oglądam weekendami 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    a dla mnie się dzień zaczyna jak położę dziecko spać i mam czas dla siebie 🙂 czyli zazwyczaj około 20-21 🙂 no i potem muszę się tym czasem cieszyć co najmniej do północy 😉 no i zazwyczaj siedze przed tv lub w necie, bo co tu robić 😉

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    no to jak u mnie, z tym że ja wtedy padam. no nie daję rady wysiedzieć przed telewizorem w tygodniu, a często włażnie fajne seriale lecą po 21-22. dlatego w grę wchodzi jedynie nagrywanie bo najczężciej w połowie odcinka już żpię 😀 zdradz mi skąd bierzesz na to siły bo ja wymiękam, naprawdę :/

    muszka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    ostatnio oglądam tylko domo i zone club, czasem jeszcze discovery chanel;) jakos nic interesującego nie znajduję dla siebie wżród filmów….:P

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " telewizja"

Przewiń na górę