• Autor
    Odp.
  • Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Wrocław chyba nie odda prowadzenia. A dziż pojawił się news, że BMW wycofuje się z F1.

    tak, i od razu pojawiły się plotki, że Kubica zastąpi Massę w Ferrari 😉

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Podobno ludzie z Ferrari lubią Kubicę i na pewno jest realnym kandydatem na kierowcę tego teamu. Fajnie, żeby w ich barwach wystąpił w Polsce 🙂

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    ale pojawiły się też informacje, że Schumacher wraca do F1 i ma zastąpić Massę… ciekawe jak się to wszystko rozwinie 🙂

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    ja myslę, że będzie tak ponieważ BMW wycofuje się z F1 to w przyszłym sezonie Robert będzie jeździł BrownGP ponieważ Barichello i tak kończy karierę po tm sezonie a oni Kubicę w swoim zespole widzieli by na pewno 😀
    co do Ferrari to kto wie co to będzie w przyszłym sezonie myżlę że Szumi nie zostanie na przyszły rok
    co do głosowania to różnica między Wrocławiem a Gdynią to już tylko 3% więc nie wiem czy zwycięzca jest taki pewny hehe

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    ja bym jednak wolała Wrocław 😉
    swoją drogą… nieźle się ludzie wzięli za głosowanie na Gdynię, przecież Wrocek miał olbrzymią przewagę 😉

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    prawda 🙂 wzięli się do roboty ja głosowałam na Wrocław w końcu ale kto wie jakbym głsowała na Warszawę to może też by podskoczyła

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    może i tak, ale wiadomo, że „jedna jaskółka wiosny nie czyni” 🙂

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Zostały niecałe 2 dni 😉 Więc pozostaje tylko czekać. Za rok troszkę się pozmienia w team’ach. Massa jednak prawie na pewno wraca do F1. Ciekawie będzie wyglądać najbliższe GP 😀

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    jakbym była żoną Massy, to chyba bym go zamordowała, jeżeli chciałby wrócić do F1… ale cóż, sport nie wybiera 😀

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    F1 to ryzyko dlatego lubimy oglądać wyżcigi niestety brutalne ale prawdziwe.
    widzę że od wczoraj Wrocław znowu się zmobilizował bo zwiększył przewagę ale ale ja i tak uważam że walka będzie zacięta do końca

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Ciekawe, co by zrobili, jakby był remis 😉 A jak to sie mówi :no risk no fun 🙂 A bolidy swoją drogą są bardzo bezpieczne, tak samo jak większożć samochodów wyżcigowych.

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Bardzo bezpieczne? A ostatni któryż z kierowców oberwał w głowę jakąż czężcią z rozwalonego bolida… Ciekawe, czy przeżył w ogóle…
    Jak każdy sport wiąże się z ogromnym ryzykiem. Ale przyciąga miliony, zarówno widzów, jak i pieniędzy, więc fajnie by było, żeby i Polska na tym skorzystała 🙂

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    To Felipe Massa. Przeżył, podobno bardzo szybko wraca do zdrowia, a ta czężć nie uszkodziła mu mózgu, co najważniejsze. Aktualnie możliwe, że zastąpi go Schumacher, dlatego najbliższe wyżcigi prawdopodobnie będą bardzo ciekawe 🙂

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    To Felipe Massa. Przeżył, podobno bardzo szybko wraca do zdrowia, a ta czężć nie uszkodziła mu mózgu, co najważniejsze. Aktualnie możliwe, że zastąpi go Schumacher, dlatego najbliższe wyżcigi prawdopodobnie będą bardzo ciekawe 🙂

    tak, chodzi jej o Massę, ale wczeżniej było głożno o chłopaku, który się żcigał w F2 – dostał w głowę i nie przeżył :/

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    No i mamy już jasnożć: [usunięto_link] 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Tor Formuły 1 w Polsce…mozliwe??"

Przewiń na górę