Trzydziestoletnie dziewice istnieją…

  • Autor
    Odp.
  • Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    Nie bez powodu zakładam ten temat w dziale o jakże wzniosłej nazwie „Ploty”
    Ktoż kiedyż mi odpowiedział na moje pytanie o trzydziestoletnie dziewice, że to plotka 😯
    Natomiast ktoż z kim kiedyż rozmawiałem na czacie (trudne jest zainstalować java czy jak to się tam nazywa – to do obsługi czatów)
    No więc ktoż kiedyż na czacie powiedział, że nie wierzył, że są trzydziestoletnie dziewice do momentu rozmowy z takowymi.
    Ile w tym gadaniu tych rzekomych dziewic było prawdy to licho wie ale fakt pozostaje, że jednak są trzydziestoletnie dziewice na tym żwiecie!

    Dwa główne powody dla których to jest pewne istnienie trzydziestoletnich dziewic:

    Pierwszy powód: Są bo muszą być
    Drugi powód: Ja muszę mieć się czym cieszyć

    Tak więc to nie plotka tylko prawda najczystsza drodzy słuchacze!

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ja osobiscie nie za bardzo rozumiem te dwa powody.
    troszke trudno mi uwierzyc w to 30letnie dziewictwo.
    jesli chodzi o kobiete to wydaje mi sie ze nie zrobilaby tego z milosci tylko ciekawosc wzielaby gore. a juz na 90% uzylaby wibratora.
    ale to tak mi sie moze tylko wydawac.
    kurcze teraz to ciezko 15 letnia dziewice znalezc
    jesli chodzi o faceta to juz wogole w to nie uwierze…

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    ja osobiscie nie za bardzo rozumiem te dwa powody.

    Powody są jasne i zrozumiałe.
    Ten drugi powód jest najważniejszy 😀

    [usunięto_link] wrote:

    troszke trudno mi uwierzyc w to 30letnie dziewictwo.

    Są takie kobiety, jestem pewien!

    [usunięto_link] wrote:

    kurcze teraz to ciezko 15 letnia dziewice znalezc

    To jest strasznie przykre.

    [usunięto_link] wrote:

    jesli chodzi o faceta to juz wogole w to nie uwierze…

    Nie zgadniesz ile ja mam lat, a jestem dziewicem he…..he
    Czyli musisz uwierzyć!

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    panowie to moze inaczej… panny daja na lewo iprawo bo kolezanka dala…

    PS. no ile? 😉

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    panowie to moze inaczej… panny daja na lewo iprawo bo kolezanka dala…

    😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

    [usunięto_link] wrote:

    PS. no ile?

    Oj…….dużo…. 😕 😕 😕

    zuza23
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Ostatni gdzież na forum czytałam o kobiecie, która miała 30 lat i była dziewica dlatego ze nie znalazła odpowiedniego faceta .
    Ja sama tez dosc póżno straciłam dziewictwo i jakos mi to srasznie nie przeszkadzało ale faktycznie bardzo duzy wpływ maja kolezanki.
    I jeszcze jedno jak czytam posty niektórych dziewczyn to nie wiadomo czy sie żmiac czy płakac nad głupotą 😯 doradzaniem dotyczącym sexu masakra

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    I jeszcze jedno jak czytam posty niektórych dziewczyn to nie wiadomo czy sie żmiac czy płakac nad głupotą 😯 doradzaniem dotyczącym sexu masakra

    Oj tak… 😕
    Polecam ten temat: [usunięto_link]
    Koniecznie przeczytaj cały!

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Teraz sa takie czasy i taka młodzież,że żrednia wieku w traceniu dziewictwa wynosci 16 lat 😕 Dlatego też 30 letnie dziewice(o ile takie faktycznie istnieją…) są zjawiskiem tak niesamowitym jak cywilizacje pozaziemskie 😉 Jednak wydaje mi się,że takie zjawisko nie nalezy do normalnych a taka kobieta wieeele traci 🙂 no chyba,że faktycznie czeka na tego jedynego odpowiedniego faceta… tylko co jeżli go nie znajdzie? 😉

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    no chyba,że faktycznie czeka na tego jedynego odpowiedniego faceta… tylko co jeżli go nie znajdzie?

    Jeżli go nie znajdzie to pozostanie wspaniałą i cudowną dziewicą 😀

    [usunięto_link] wrote:

    no chyba,że faktycznie czeka na tego jedynego odpowiedniego faceta…

    ….a tak w ogóle to jakiego faceta…? 😕

    Nie zapominajcie o drugim powodzie dla którego dziewice trzydziestoletnie na pewno istnieją.

    Dwa główne powody dla których to jest pewne istnienie trzydziestoletnich dziewic:

    Pierwszy powód: Są bo muszą być
    Drugi powód: Ja muszę mieć się czym cieszyć!!!

    W pierwszym pożcie w tym temacie o tych dwóch powodach pisałem.
    Drugi jest najważniejszy.

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Są 30letnie dziewice na pewno. Nie mają czego żałować jesli wci ąz są dziewicami, widocznie to im odpowiada. Gdyby bardzo chcialy je stracic to puscilby się z peirwszym lepszym. Ale to, ze są dziewicami nie musi wcale oznaczac, ze są takie super. Jesli dla Ciebie administratorze to czy kobieta jest fajna itd zalezy od tego czy uprawia sex to dziwna z ciebie osoba. Dlaczego mierzysz innych swoja miara 😉
    A swoją drogą. DLaczego Ty jestes prawiczkiem ? Jestes asexulany ( czy jak to sie nazywa…?)

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    Już odpowiadam…
    [usunięto_link] wrote:

    Ale to, ze są dziewicami nie musi wcale oznaczac, ze są takie super.

    Całkiem możliwe…
    [usunięto_link] wrote:

    Jesli dla Ciebie administratorze to czy kobieta jest fajna itd zalezy od tego czy uprawia sex to dziwna z ciebie osoba. Dlaczego mierzysz innych swoja miara

    …….czy ja coż takiego napisłem?
    Miało być żmiesznie i tyle 😀
    Nie doszukujcie się w tym temacie jakichż ukrytych znaczeń bo ich tu nie ma 😀

    [usunięto_link] wrote:

    A swoją drogą. DLaczego Ty jestes prawiczkiem ? Jestes asexulany ( czy jak to sie nazywa…?)

    ……a dlaczego mam nie być?
    Tyle razy Ci to wczoraj tłumaczyłem, że nie mam takich potrzeb ale nie chciałaż słuchać tylko próbowałaż wszystko zakrzyczeć 😕

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    a ja znam 35 letnią dziewice, do niedawna znałam 29 ale to juz na szczescie nieaktualne 😆 😆 😆 Nie uważam zeby to było cos dobrego dla tych kobiet i nie chodzi mi tu o naciski jakie wywiera na nie otoczenie ale o samo zdrowie. Tak zostałysmy stworzone aby sie kochac czerpac z tego przyjemnożć, nastepnie rodzic dzieci i tworzyc pokolenia. Taka kolej rzeczy zapisana jest w naszych genach, w naszym mózgu dlatego mysle ze mozna sfiksowac mają trzydziesci czy tez trzydziesci pare lat i nie wiedziec jak to jest. A teraz pytanie do wszystkich pań: czy teraz, czesto po latach współzycia cenicie sobie dziewictwo???

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    @Tużka wrote:

    a ja znam 35 letnią dziewice, do niedawna znałam 29 ale to juz na szczescie nieaktualne

    Chyba na nieszczężcie?

    @Tużka wrote:

    Nie uważam zeby to było cos dobrego dla tych kobiet i nie chodzi mi tu o naciski jakie wywiera na nie otoczenie

    Jakie naciski? Co Ty mi tu opowiadzasz? Z jakiej wsi te naciski?

    @Tużka wrote:

    ale o samo zdrowie. Tak zostałysmy stworzone aby sie kochac czerpac z tego przyjemnożć, nastepnie rodzic dzieci i tworzyc pokolenia. Taka kolej rzeczy zapisana jest w naszych genach, w naszym mózgu

    Jasne…. 😕

    Pamiętajmy o żmiesznym (tylko i wyłącznie) charakterze tego tematu.

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    nawet sobie nie wyobrazasz jakie sa naciski, z każdej strony sex: radio, tv, a do tego opowiesci swoich przyjaciołek, wejdz tylko na te forum, 80 proc tematów związane jest z seksem, jak ma sie czuc kobieta która nie ma zielonego pojecia na ten temat. Przestaje cenic dziewictwo bo jest dla niej przede wszystkim problemem. Pewnie nie zgodzisz sie ze mna ale jak dla mnie byc dziewica w tym wieku to mega problem. Wiesz mi bo znam taka kobiete, mimo tego ze miła i sympatyczna nie ma „tego” blasku w oku – a dla tego warto zyc 🙂

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    @Tużka wrote:

    wejdz tylko na te forum, 80 proc tematów związane jest z seksem

    😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

    @Tużka wrote:

    Wiesz mi bo znam taka kobiete, mimo tego ze miła i sympatyczna nie ma „tego” blasku w oku – a dla tego warto zyc 🙂

    Wytłumacz mi to zdanie bo dopiero się obudziłem i nie pojmuje… 😕

    @Tużka wrote:

    Przestaje cenic dziewictwo bo jest dla niej przede wszystkim problemem. Pewnie nie zgodzisz sie ze mna ale jak dla mnie byc dziewica w tym wieku to mega problem.

    Nie zgadzam się, że być dziewicą w wieku trzydziestu lat to problem.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Trzydziestoletnie dziewice istnieją…"

Przewiń na górę