• Autor
    Odp.
  • farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    Jak dla mnie…
    1.
    Baznadziejnie:
    wygląda nadmierma ilożc biżuterii, np. ciężkie łańcuchy, pierżcionki, kolczyki. Czasami wygląda to wręcz komicznie.

    Pociągający:
    może być delikatny łańcuszek z krzyżykiem lub innym małym wisiorkiem
    2.
    AAAAaaaaa 😯 :
    spodnie typu marchewki + koszula włożona w nie…straszne

    Fajnie:
    Dopasowanie luźne ( ale teżnie ZA luźne ) spodnie, z prosrtymi nogawkami + sportowa bluza lub koszula z jakimiż fajnym napisem ( ale nie typu 'piwo moje kochane’ 😆 )
    3.
    👿 :
    Kiedy facet ma obgryzione paznokcie, a jeszcze gorzej jak ma brud za nie żciętymi…. Brrr… Albo nie wyciżnięte, Białe już pryszcze…uf.. okropnożć

    🙂 :
    zadbane dłonie i wogóle całożć

    No to chyba na tyle jak narazie 😉

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    jeszcze jedna kwestia….. odpadają slipy, tylko i wyłącznie bokserki!!! nie wiem dlaczego ale slipy kojarza mi sie z typem „mamisynek” 😕

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    @Tużka wrote:

    jeszcze jedna kwestia….. odpadają slipy, tylko i wyłącznie bokserki!!! nie wiem dlaczego ale slipy kojarza mi sie z typem „mamisynek” 😕

    o włażnie majtochy oby nie te od ruskich 😆

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    no własnie mia masz racje te od ruskich sa najgorsze fe!fe!fe!
    jeszcze sobie przypomniałam traumatyczne sa skarpetki we wzorki !!!!![/img]

    j_lo19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Ja zwracam zawsze uwage na obuwie. Jeżeli buty nie przypadną mi do gustu to chłopak raczej też nie 8)

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    JLo co Ty z tymy butami? To jakies zboczenie chyba. A co do slipek, to jak juz się do nich dojdzie to juz nic nie stanie na przeszkodzie. Slipki od ruskich są giciarskie i nie marudzic. Slipek sie zachciało od Armaniego, kur… mać. W dupach wam się od tego dobrobytu poprzestawiało chyba. Ja też chciałbym, zeby kobieta nosiła sztucznego członka i kabaretki i różowe kozaczki i bat.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    mythbuster
    sztuczny członek 😯 😯 😯 😆 😆 😆

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    jak juz dochodze do miejca gdzie powinny byc bokserki a sa slipy to mi sie odechciewa….

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    To ja powiem, ze ja nie przepadam za boserkami.. sa.. za luzne.. co innego takie slipo bokserki te sa juz jak najbardziej ok. A gdzie kupione? Bosz.. a coz to za wielka roznica??? To jemu ma byc wygodnie, i maja byc czyste i nie podarte..
    Sama kupuje bielizne czasem na targu.. wiec jak moge miec jakies pretensje o cos takiego do inncyh..

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    dodam jeszcze, odnosnie majtochów, że te od ruskich to kojarzą mi sie tylko z jednymi: z tyłu gładke[kolor granatowy czy zielony itd] a z przodu, takie o ile pamietam, trzy ukożne pasy np. zielony, berzowy i granatowy… fuj paskudztwo. Bokserki ale nie takie prawie do kolan i zbyt szeroki, tak jak wspomniała erill moga byc te slipobokserki takie spodeneczki opięte 😉

    izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Czy to prawda, że zwracacie uwagęna takie „drobiazgi” jak to czy pasek pasuje do butów?
    ➡ na takie drobiazgi ja nie zwracam uwagi 😛
    Czy wolicie jak facet ma 2 dniowy zarost czy jest gładko ogolony?
    ➡ najlepszy ogolony mniam 😀
    Czy jasne dżinsy nie wydają się wam zbyt „niemęskie”?
    ➡ lepsze dżinsy niz spodnieod garnituru i biale skarpetki:D

    No i ogólnie piszcie co was kręci a co odpycha.

    w facetach mnie odpycha to ze niektorzy sie nie myja nie gola nie przebieraja jak uwazaja sie za niewiadomo kogo

    a kreci mnie tylko i wylacznie moj facet:)

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Izzzka, czyli Ty nie lubisz jak facet ma dwudniowy zarost? Pod warunkiem oczywiżcie, że wszystko inne jest w porządku.

    No a do ruskich majtek to trzeba mieć ładną dupę. Fakt, na niektórych leżą jak pampersy – nadmuchane z tyłu.

    Ej, ale na serio takie slipki kupione na bazarze np. po trzy w pudełku to taka wielka pomyłka? Przecież niektóre są chyba ok, co?

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    nie ma nic gorszego jak obcisniete, ugniatające „to i tamto” slipy, slipo-bokserki juz sa ok. A tak jeszcze do tego tematu dzisiaj robiąc zakupy zauważyłam pana w garniturze, ze wyglądał „sympatycznie” zwrócilam na niego uwage i wtedy własnie zdalam sobie sprawe ze zwracam uwage na szczegoły….odpychające było jego zestawienie koszula w krate i krawat w cos co przypominało okregi jakies bliżej nieokreslone, o kolorze juz nie wspomne. Trauma. Aczkolwiek nie zmienia to faktu ze był przystojny:)

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ej, ale na serio takie slipki kupione na bazarze np. po trzy w pudełku to taka wielka pomyłka? Przecież niektóre są chyba ok, co?

    no nie wiem chyba musisz pokazać jakie to ci powiem 😆

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Uważaj, uważaj, bo jak mi sie będzie nudzić w weekend to może zrobię zdjęcie i wkleję.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ubieramy Kena"

Przewiń na górę