• Autor
    Odp.
  • mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Uważaj, uważaj, bo jak mi sie będzie nudzić w weekend to może zrobię zdjęcie i wkleję.

    tak tak 😀 tylko obym szału nie dostała 😉

    tequila
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 169
    • Zapaleniec

    A zdjęcie będzie na modelu czy same gatki??

    Co do faceta to chyba ja jakoż nie bardzo zwracam uwagę na wygląd. No może nie lubię facetów w dresach i z ogolonymi głowami.

    Dwudniowy zaros jest całkiem fajny szczególnie jak facet jest szatynem lub brunetem.

    Chyba najważniejsze jest żeby facet był czysty i dla mnie musi ładnie pachnieć (potrafię iżć po ulicy za mężczyzną który ładnie pachnie:))

    Co do gatków jak już dojdę dotego etapu to jest mi wszystko jedno co żciągam:)

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Dobre ruskie majtki nie są chyba złe, co? Szkoda tylko, że kiepska jakożć. Jedne są grafitowe a drugie niebieskie.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    wow 😯 czy ty bierzesz jakież sterydy?

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Uda urosły mi od jazdy na rowerze 4 x dziennie po 10 minut na maksa. Przez jakież dwa miesiące pożegnałem się z dwoma parami spodni.

    A majtki mogą być takie czy nie?

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    mogą być choć fajnie też by pewnie leżały na tobie bokserko slipy[nie wiem czy to dobra nazwa ale chodzi o te krótkie opiete bokserki] 😉
    jeżli chodzi o kolor to lubię czarne gacie u facetów, gładkie z napisem albo logo na pasie tak jak u ciebie

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    no nie no masakra sa te majtki szczegolnie te szarawe….a tak by ładnie na tobie wyglądały bokserki lub bokserko-majtki

    tequila
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 169
    • Zapaleniec

    Majtki jak majtki ale model całkiem niezły, no przynajmniej od pasa w dół 😉 . Ciekawe vjak wygląda reszta??? 😀

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Góra też jest niezła. Ale kobiety zazwyczaj wolą metroseksualistów z tego co słyszałem.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Góra też jest niezła. Ale kobiety zazwyczaj wolą metroseksualistów z tego co słyszałem.

    pokaż… zobaczymy czy może być 😉

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Może za tydzień zasadzę zdjęcie.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    tydzień… trochę długo, może wczesniej sie zdecydujesz

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    Zebys nie wpadl w samozachwyt ja tam lubie jak facet ma brzuszek 🙂 a uda mi wyglaladaja jakby ich wlasciciel był pływakiem

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Aaaale uda!! 😯 Nawiązując do tematu lubie facetów ubranych w luzne spodnie i koszule z krotkim rękawem 😀 ale przede wszystkim facet musi byc zadbany,bez względu na to w co jest ubrany.Cała garderoba nie musi super sie zgrywc,ale facet musi wygladac na luzie 🙂 A jesli chodzi o męskie majtki to najbardziej lubię kiedy mezczyni noszą takie obcisłe szorty-są sexy 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ubieramy Kena"

Przewiń na górę