• Autor
    Odp.
  • PantofelekMezaty
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    ja mam tak samo na kota mam a na psa nie mam:) psa mam w domu rodziców i nie ma najmniejszego problemu

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 181
    • Zapaleniec

    ja też mam okropne uczulenie na koty, na szczęscie u mnie wżród znajomych nie ma za dużo kotów a w rodzinie w ogóle a to dlatego że wszyscy astmatycy albo alergicy.
    Na psy różnie moja koleżanka miała kiedyż psa rottweilera i miałam na niego uczulenie jak na koty, po półgodzinie już przyjmowałam berotec, mimo ze przed przyjazdem do niej zawsze łykałam zyrtec, teraz ma innego psa, jakiegoż kundelka i nie mam wcale uczulenia,
    mam uczulenie też na króliczki, czasami na żwinki morskie i chomiki.

    Naggly
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Jeżli chodzi o [xxxxxx] to ja osobiżcie polecam najbardziej Claritine active. mam alergię na kurz i claritine plus dobry odkurzacz bezworkowy z mocnym filtrem HEPA naprawdę daje rade. szczerze polecam bo mnie to pomaga jak nic innego 😀 )

    EDIT:kowal2

    rubella15
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Mam identyczne objawy od 20 lat 😀

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 480
    • Pasjonat

    Ja też jestem alergiczką i co prawda główny problem u mnie to pyłki rożlin, to jednak mam też problem z niektórymi zwierzętami. Mamy w domu psa – nie ma żadnego problemu. Kota pogłaskać też mogę, czy nawet tak małe zwierzątko jak żwinka morska, ale nie daj boże niech takie zwierze zbliży się do mojej kołdry i nie ma szans na normalne przespanie nocy, zanim nie zmienię kołdry ;/

    Hard
    Member
    • Tematów: 142
    • Odp.: 1426
    • Maniak

    wyrazy współczucia dla alergików 😉

    ja mam fajnego psa, choć nie powiem chciałem mu zafundować inteligentnego kota 😀
    żeby go żledził, wąchał i pogadał – jak pies z kotem 😆

    ale kupię kanarka – z kanarkową – żeby se wzajemnie żwiergotali miłożnie…

    co Wy na to? 😯

    Finess_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Warto zapisać córkę na odczulanie. Osobiżcie sama takie przeszłam i teraz nie odczuwam praktycznie wogóle uczulenia zarówno na koty jak i na psy. Alergolog powinien Pani wszystko objażnić, na czym to polega.

    KarlaK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Niestety jeżeli ktoż ma [usunięto_link], to nie może mieć takiego zwierzaka w domu. 🙁

    freedzia85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    ja dostałam uczulenia po jakichś 8 latach posiadania kota, nie wiem o co chodzi, psikam od razu, łzawie, wychodzą mi czerwone plany jak dotkne siersc kotki, no masakra, strasznie sie mecze wtedy…a najlepsze ze przez jedno lato te objawy ustały calkowicie….tylko, ze po pewnym czasie na nowo wrocily, nie wiem o co kaman 🙁

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Uczulenie na koty"

Przewiń na górę