ulubiona reklama.czy są takie?

  • Autor
    Odp.
  • fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    każdy ma ulubione filmy , piosenki, a reklamy? Czy macie jakąż ulubiona reklamę? Jest ich pełno w telewizji, mam wrażenie, że są czasami dłuższe od filmów, więc muszą być wżród nich również jakież ciekawe.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja mam ulubioną reklamę 😀 To reklama Mountain Dew,ta z gepardem i kolesiem na rowerze 😀 „Dobrze,że mu łańcuch nie spadł” 😀

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    fakt kabaret Mumio zrobił kawał dobrej roboty. Mi się nawet podoba reklama firmy Airwaves.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    teraz przypomnialam sobie eklame coca-coli jak ta dziewczyna otworzyla kapselka aparatem na zabkach – nawet nie glupia reklama. bo ta co jest teraz to ponizej wora 😥

    kiedys kiedys byla taka reklama proszku …”stachu staszek wyprales…” ciekawe czy wiedzie o co chodzi

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    no rzeczywiżcie jest ona dobra. Podobają wam się podobne reklamy do tych ,na które ja zwróciłam uwagę. co do reklamy proszku możesz opowiedzieć o niej coż więcej bo nie kojarze?

    mir123bych
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    @Onione wrote:

    Lubiłam pierwsze reklamy plusa z kabaretem Mumio, a takze reklamy Żubra. Teraz niestety-stety nie żledzę. Nie mam telewizji. 😀

    Jak to nie masz telewizji? Wyrzuciłaż telewizor za okno?
    Ja lubię reklamy piw:D każdego;-)

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    pamietam ja ale nie wiem czego ta reklama 🙂
    ogolnie reklamy sa do bani i okropnie sie ciagna. ale mozna podczas nich zrobic siusiu, kolacje, wlac sobie piciu i wiele innych rzeczy
    …to ty jadles obiad…
    …takie tam male ziemniaczki….

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    facet jak zwykle tylko o jednym, o piwie. Nieważna jaka reklama byleby z piwem w roli głównej.

    mir123bych
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Ważne też by była to reklama gdzie występują miłe panie 😀 Albo zakręcona akcja 😀 Taka by tylko młodzi ją czaili

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    eee tam ja zdecydowanie bardziej wolę przystojnych mężczyzn w reklamach. Jeżli szukasz zakręconej akcji to wejdźcie na [usunięto_link] mają tam konkurs , w którym można wygrać Xbox.

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    A ja tam nie mam ulubionej reklamy , gdyż nie mam TV i nie oglądam jej, no chyba, że jestem u chłopaka [ gdzie w sumie też nie oglądam, chyba, że jak coż jemy razem i dla zabicia czasu włączamy MTV ]

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    ja sobie nie wyobrażam życia bez tv a jeszcze bardziej bez netu. wtedy nie wiedziałabym o fajnych konkursach jak np. ten wspomniany prze ze mnie wczeżniej, nie byłabym na bieżąco z polityka i innymi ważnymi sprawami.

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    ja sobie nie wyobrażam życia bez tv a jeszcze bardziej bez netu. wtedy nie wiedziałabym o fajnych konkursach jak np. ten wspomniany prze ze mnie wczeżniej, nie byłabym na bieżąco z polityka i innymi ważnymi sprawami.

    Konkursy ? Owszem ,ale tylko fotograficzne, co do braku netu to fakt bez tego żyć nie umiem, siedzę przed kompem długo i codziennie więc TV jest mi zbędne. Co do polityki mnie nie interesuje ona, po co mam się denerwować ? Szkoda moich nerwów i zdrowia. A ważne sprawy to zależy jakie, wszystko jest w necie 🙂

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    A udało Ci się coż wygrać w konkursach fotograficznych? Często w nich startujesz?

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Często w nich startuje, nawet bardzo, a wygrać udało mi się raz, zajęłam trzecie miejsce 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ulubiona reklama.czy są takie?"

Przewiń na górę