Ulubione i sprawdzone cienie do powiek

  • Autor
    Odp.
  • Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Potrzebuję cieni do powiek, które będą trwałe. Narazie próbowałam już różnych cieni z różnych firm, ale nie znalazłam nic co by mi zupełnie odpowiadało, choć mam kilka ulubionych. Szukam czegoż nowego. Macie jakież dobre, sprawdzone cienie, które możecie polecić?

    marina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    na rynku kupilam zestaw 48 cieni Ruby Rose za ok 14zl – nie zaluje wydanej kasy 🙂

    Pozdrawiam 😀

    googi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Ruby rose mozna kupic na allegro za grosze,ogromne palety,ale ja aż tak się nie koloruje.Ja uwielbiam cienie i błyszyki firmy „pupa”

    googi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Jak Wam się podoba design firmy pupa:

    Przyciąga wzrok,prawda?

    pola..
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Niezastąpionymi cieniami dla mnie są cienie „Film”. Są dożć drogie, ale masz gwarancję, że nie okruszą się i nie zmarzą. Jak dla mnie super. Tylko problem z dostępnożcią jest. Kupiłam je u kosmetyczki.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Kosmetyki-w tym cienie- Sephory są dobre. dlugo sie trzymają i są widoczne, polecam.

    Nie polecam z kolei kosmetykow Avon- colour trend- sa malo widoczne i suche, co powoduje, ze nie latwo jest je nalozyc i.. efekt jest gorszy.

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Jak Wam się podoba design firmy pupa:

    Przyciąga wzrok,prawda?

    Przepiękne sa te cienie. Marzy mi się…. ale cena zapewne niezła

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Ja polecam te cienie:

    [usunięto_link]

    Kosztują 19,90 zł, mają super kolory, łatwo się nakłada i się trzymają długo.
    Czarny jest super, ma takie drobinki granatu czy coż i jest boski.

    Marcysia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja mam w moim koszyczku pełno, no i polecam Bourjois i Pupa, dla tych co mogą zaszaleć Clinique- naprawdę żwietne!… no a najgorsze to Inglot i Avon, sypią się i słabo trzymają

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    po pierwsze co maja cienie do powiek do pielegnacji ciala? 😈

    poza tym…polecam baze pod cienie lumene. wszystkie cienie trzymaja sie na niej caly dzien.

    kiedys tez kupilam sobie w czechach olbrzymia palete ruby rose, ale prawda jest taka, ze mimo ze na bazie jak kazde trzymaja sie dlugo, to wiekszosc kolorow bardzo szybko zyskuje „znoszony” wyglad. widac po prostu, ze to taka typowa taniocha.

    ze sredniej polki polecam czworki isadory. sa super zarowno na sucho jak i na mokro. na powiekach wygladaja genialnie. fajne tez sa effet lumiere bourjois. co pawda mam tylko jeden zestaw kolorystyczny (les naturels) i inne mnie jakos na razie nie przekonuja, bardzo polecam.

    jesli chodzi o wyzsza polke, to uwazam, ze cienie clinique nie maja sobie rownych. swietna sa i podwojne i potrojne zestawy.

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja mam swoj jeden ulubiony cien. Zeppter Golden Brown 🙂 jest dla mnie idealny, cena 69 zl.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    gosha poczworne braziki mi bardzo odpowiadaja, ale kiedys dostalam od bratowej diora i po prostu genialne. jak ktos ma kase na drogie cienie to z czystym sumieniem polecam

    mamuska84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ja polecam paletę Sephora owszem jest droga bo 200 zł. ale ja mam już ją rok i będę miała jeszcze trochę wiec warto wydać tą kasę 🙂

    Avon jestem konsultantką i żadnego cienia bym nie poleciła wszystkie są dobre na krótką mete 🙁
    Alexandraa mam te cienie 3 kolory i każdy trzyma się przez góra 4 godziny 🙁

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    😕 Dziwne.
    Mi się trzymają bardzo dobrze.

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    dla mnie inglot i bell – pawie oczka 😀 innych praktycznie nie używam 😉 no i avon sporadycznie 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ulubione i sprawdzone cienie do powiek"

Przewiń na górę