• Autor
    Odp.
  • Maiko
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Czy macie taki?
    ja balsam z Ziaji kozie Mleko, perfumy sabatini i tusz do rzes

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Tusz do rzęs Maybelline, Krem Normaderm i Garner do twarzy, krem do ciała Beauty Milky, perfumy Celine Dion.

    Magi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    stosuje kosmetyki firmy herbalife, doskonałe dla alergików! Są dożć drogie ale wystarczają na 8-10 miesięcy 🙂

    Osobom mieszkającym w Krakowie polecam zabieg kosmetyczny ( przyda sie przed sylwestrem 😉 ) kosztuje 25zł ( Ul. Karmelicka 79/2) można sie umówić dzwoniąc np pod ten nr telefonu: 501 459 372

    imported_pomarancza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ulubiony? Ojej, tyle ich jest 🙂 Ale nie mogę się rozstać z tuszem do rzęs i szminką lasting finish rimmela. Oprócz tego perfumy (to kosmetyk? 😉 ) Poem, farba do włosów na bazie henny, krem do rąk neutrogeny.

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    cienie do oczu firmy ruby rose,tonik garniera i tuszu di rzes rimmela::)

    legola
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Wszem i wobec będę piała, że najlepsze balsamy ma Martina Gebhardt Naturkosmetik!
    Podczas pobytu w Niemczech zakochałam się w tej firmie. W Polsce w końcu się pojawiły. Szkoda, że na razie tylko je spotkałam w internecie (sanusmarket.pl), ale lepszy rydz niż nic. [usunięto_link]

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    ulubiony kosmteyk: jedwab do wlosow , tusze do rzes L’oreala , perfumy-orginal OPIUM

    Tamara
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ulubonych mam duzo…
    Ale moze te ktore moge z calego serca polecic to:

    Lakier do paznokci Revlon (on naprawde trzyma sie na paznokciach pare dni i to mowie do osob ktore maja problem z lakierami do paznokci)

    krem do rak kozie mleko ziaja (wystarczy pare razy posmarowac a raczki sa super gladkie 🙂 )

    Tusz Loreal z takim plastikowym grzebyczkiem (pierwszy z moich tuszy ktory robi tak fajny efekt bez sklejania)

    Pozdrawiam
    Tamara

    jullka-16
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    tusz do rzęs maybeline
    żel do mycia twarzy aknicare

    madzia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    wszystkie kosmetyki z maybelline perfum to roznie zalezy od nastroju np Paris Hilton just me Puma-blekitna 🙂

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    ja jestem z kolei przywiazana do kolorowych kosmetyków.Cenie sobie podkład Rimmla Renew&Lift,który notabene znalazłam na blogu Rimmla,mam swoj ulubiony kolor lakieru do paznokci Loreala,i tusze od rzes,ale tu malo miejsca zeby wymieniac te które lubie.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Moj ulubiony?Hmmm kuleczki brązujące,podkład Rimmel lasting finish,samoopalacz Kolastyny,balsam do ciała Ziaji z masłem kakaowym 😀

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    błyszczyk, krem do twarzy i balsam z mleczkiem kakaowym.

    Martynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja uwielbiam perfumy Amor Amor, pomadki do ust Nivea i krem do twarzy rozżwietlający i koloryzujący Avon. Polecam:)[/i]

    wiola33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    a ja sie upieram przy naturalnych kosmetykach Frownies…. tyle jest chemii i zanieczyszczen wszedzie ze warto choc nakladac to co sprawdzone i czyste…efekty super. polecam…
    wiolka

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ulubiony kosmetyk"

Przewiń na górę