• Autor
    Odp.
  • e-Fontanna.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    To się chwali,bo w lipcu było kilka takich dni kiedy to upały były nie do zniesienia. Ja używałam nie olejków a kremu do opalania z wyższym filtrem i zdał egzamin:)

    katarzyna298
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    dla mnie wszystkie balsamy z body shopu, uwielbiam ich zapach <333

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Do moich ulubionych kosmetyków dołączył włażnie olejek z Matrixa
    Oil Wonders, ten indyjski.
    Super odżywia i regeneruje włosy, przy tym ich nie obciąża.
    nakładam go na włosy po umyciu

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Akurat o takiej odżywce jak do tej pory jeszcze nie słyszałam,więc ciężko mi się do tego odnieżć,ile kosztuje? Pytam tak z czystej ciekawożci bo może w przyszłożci także się na nią skuszę:)

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    Ja co chwila poznaję nowe kosmetyki, które się stają moimi ulubionymi :), ostatnio się zakochałam w wypiekanych cieniach z Golden Rose (terracota), super się trzymają na powiekach, nie trzeba się dużo napracować żeby mieć ładny efekt i są bardzo trwałe

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Do mojej listy ulubionych kosmetyków na pewno ląduje Garnier Neo. Deo w formie suchego kremu. Pielęgnuję podrażnioną skórę, dodatkowo ochrona przed poceniem i nie zostawia białych plam. Używam od kilku tygodni i jestem zachwycona

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    Mi się ostatnio bardzo spodobały kremy Oeparol, kupiłam sobie teraz mocno nawilżający z serii essence i przyjemnie mi się go używa, fajnie, że w składzie jest nasz polski olej z wiesiołka.

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Balsamy pod prysznic Nivea z dodatkiem plastru miodu są bardzo faje i skuteczne w rozsądnej cenie,wiec można dopisać je do listy tych dobrych,sprawdzonych kosmetyków;)

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Mi się ostatnio bardzo spodobały kremy Oeparol, kupiłam sobie teraz mocno nawilżający z serii essence i przyjemnie mi się go używa, fajnie, że w składzie jest nasz polski olej z wiesiołka.

    Fajne ma te kosmetyki 🙂 i cena tez przyjemna dla kieszeni. 🙂
    bo jak dla mnie 20-30 zł to nie dużo.

    Zdrowie-i-uroda_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Akurat tej firmy oraz ich kosmetyków nie znam wiec ciężko mi cokolwiek powiedzieć na temat ich skutecznożci,ile dokładnie kosztują? Bo warto poszukać również w drogeriach internetowych,akurat u nas wybór jest szeroki,możemy pomóc i doradzić:)

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Akurat oni są chyba tylko w aptekach. Ani razu nie widziałam ich w drogerii.
    A cena, zależy od tego co kupujesz 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Oeparol jest tylko aptekach, zarówno kosmetyki jak i suplementy. Ale w drogeriach widziałam na przykład ich pomadki do ust.

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Ja też myżlałam, że tylko apteki. A w jakiej drogierii widziałas pomadki?

    Jogoobelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Dla mnie sa to zdecydowanie kredki do twarzy z golen rose, mam juz korektor i kredke do konturowania, ktora absolutnie uwielbiam. Za jej pomoca w szybki i latwy sposob moge bardzo dobrze wyciagnac ksztalty twarzy,a efekt jest trwaly i nie rozmazuje sie. Cenowo tez bardzo fajnie, zarowno Contour Crayon jak i Concealer & Corrector Crayon sa w cenie okolo 12 zl.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ulubiony kosmetyk"

Przewiń na górę